Ktoś gra w ogóle?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Ktoś gra w ogóle?

Post autor: High Elf »

Nikt się nie przyznaje czy naprawdę nikt nie gra? Bo mam parę pytań.
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

:lol:

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Z rok temu mielismy zajawkę na Warhammer Ancient Battles, mam jeszcze podręczniki(druk z pdfu) i nawet armie rzymską 1:72, w sumie fajne tylko mało ludzi grało(3)

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Sam system i figurki są fajne, i do tego tanie. Przymierzałem się w lecie do niego, ale stwierdziłem, że nie miałbym z kim grać - nie znam nikogo u mnie w mieście kto by grał w WABa, a dwaj moi kumple, którzy też grają w battla jakoś nie chcieli się rozdrabniać na dwa systemy :P. No i niestety projekt został zawieszony... choć szkoda, że ten system jest tak mało popularny - bo mi się on podoba. W sumie największe opory mam przed malowaniem setki piętnastomilimetrowch wikingów :)

Awatar użytkownika
Impaler
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 121

Post autor: Impaler »

Witam.U nas na Pomorzu zapewne dojdzie do reaktywacji,jeśli nie aktywacji WAB`a.
Przy czym najprawdopodobniej skupimy się na Europie średniowiecznej.
Na początek...

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Jakby ktoś chciał to mam podręcznik w pdfie, mogę wysłac ;)

Awatar użytkownika
Impaler
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 121

Post autor: Impaler »

Lunnie,podręczniki to nie problem.Gorzej z chętnymi...
Plusem,i to niemałym, jest niska cena figurek jaką trzeba płacić.
Przykładowo,firma X sprzedaje 48 figur w boxie za 22 złote.A teraz porównajmy to do cen GW.Nie ma porównania.
Za niecałe 100 złotych można uzbierać armię na 2k punktów.
Dlatego sensowne robią się bitwy na 8k punktów, gdzie masy żołnierzy, rycerzy, tudzież słoni bojowych (w zależności od epoki wybranej) robią piorunujące wrażenie, gdzie ma się do czynienia z typową bitwą, a nie potyczką pomiędzy maksymalnie setką przeróżnych dziwadeł :wink:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

ja chyba sie skusze na zaczęcie zbierania, nawet pomimo tego, ze nie mam jak narazie z kim grać, ale co tam! Armia macedońska bedize. Kasa w błoto nie bedzie wyrzucona, powód taniocha. Coraz bardziej m isie to podoba. Raz w zyciu grąłem i rozgrywak jest bardzo ciekawa...
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Neo
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Kontakt:

Post autor: Neo »

Lunn w Pracowni PAwkens i spółka grają w WAB co piatek z tego co mi wiadamo :)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

hehe niestety, róznica odległosći. Ma ktoś moze jakieś linki co do stron tematycznych? For i inne takie? galleri, jekieś raporty bitewne? Byłbym wdzieczny :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Neo pisze:Lunn w Pracowni PAwkens i spółka grają w WAB co piatek z tego co mi wiadamo :)
Ale grają rzeczywiście czy tylko tak jest w planie zajęć zapisane? ;) Będę musiał w ten piątek sprawdzić - jak gra trochę osób... witajcie hordy! ;)

Neo
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Kontakt:

Post autor: Neo »

Grają, grają :) Sam się przymierzam do jakiejś armii :)

Lesthad
Mudżahedin
Posty: 288

Post autor: Lesthad »

Ma ktos linki do sklepow gdzie mozna takie cus nabyc ?:)

Awatar użytkownika
Impaler
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 121

Post autor: Impaler »

Są dwa sklepy internetowe,nawet dobrze zaopatrzone.Każdy posiada jakieś wady i zalety.

A więc pierwszy Sklep Kamrat:
http://www.kamrat.com.pl/

Drugi natomiast to sklep Jadarmodel: http://www.jadarhobby.waw.pl/index.php

Awatar użytkownika
Khazad
Warzywo
Posty: 14

Post autor: Khazad »

Czy ktoś z Warszawy grał/gra/zamierza grać? Ja noszę się z tym zamiarem, ale jeśli nie będzie z kim grać to mija się to z celem. No i jeśli już ktoś się w to bawi, lub zaczyna, to niech napisze jaka epoka.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

a czy jest mozlwiosć zakupienia od razu większej ilosci figurek w jendej paczce? Cos takiego jak batalion?? ;P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Nie spotkałem się z czymś takim, niestety lub stety - nie wszystkie boxy zawierają ładne modele, więc moznaby trafić na batalion złozony z jakichś koszmarków ;)

Awatar użytkownika
Khazad
Warzywo
Posty: 14

Post autor: Khazad »

Jest napewno zestaw "Army of Alexander the great" tam było sporo figsów, zarówno piechoty jak i konnicy. Byłtaki do jeszcze jednej armii, ale do jakiej to nie pamiętam.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

http://www.kamrat.com.pl/product_info.p ... ts_id=2380


Aleksander


http://www.kamrat.com.pl/product_info.p ... ts_id=2414

Rzym

i teraz pytanie całkowitego nooba w WAB, czy to sie opłąca, czy też lepiej brać pojedyńczo oraz na ile to gdzies punktów jest? Nastepnie czy już tym mozna zagrać sporą batalię (mysle, że tak, patrząc po ilosci)

Udało mi się znaleśc kumpla, który chetnie by pograł, ja biore Alka, a on Rzym i mysle, że to są naprawde dobre zestawy początkowe, chyba że się myle, dlatego pytam :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Impaler
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 121

Post autor: Impaler »

Wiesz,wziąć to się opłaca.Zvezda robi dobre figury ostatnimi czasy.
Ja tego zestawu nie mam,a nie da się określić ile w pkt jest on warty skoro nie zna się typów figurek,ich ilości no i tego co sam zamierzasz z tego wystawić.Cena jest kusząca,nie powiem.Sprawdź jeszcze w Jadar-Model Shopie,może oni coś mają z tego okresu.
Pozdrawiam 8)

ODPOWIEDZ