Dawn of War II

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

a miał ktoś problem z Windows Live? Bo mi nie wykrywa że mam połączenie z internetem... Ehh zaczynam nienawidzić tej gry...

Awatar użytkownika
Holgin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 136

Post autor: Holgin »

windows live nie jest obslugiwany w Polsce.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

zarejestruj sie na angielskiej lub amerykańskiej stronie WL
są problemy z początku i nie podoba mi się multi nie sama rozgrywka tylko, automatyczne wybieranie rozgrywek itd

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

U mnie pierwsze uruchomienie też trwało chyba z 10 minut ale teraz gra zasuwa jak przeciąg.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

Pomimo, że rejestrowałem się jako amerykanin albo anglik nadal nic...

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

To może ktoś może cosik więcej powiedzieć o grze. Jakieś plusy i minusy? Szczerze mówiąc, trochę się wkurzyłem/zdegustowałem potrzebą internetowej rejestracji (na pudełku jest to napisane). Czy chodzi o to, że jeśli nie mam netu (hipotetycznie) to sobie nie pogram w oryginalną grę, za którą dałem sporo kasy? CoD5 już mnie zniechęciła bo trzeba było ściągnąć jakiś syf z netu, żeby sobie pograć w grę za 150zł, którą w jeden wieczór można przejść. Z góry dziękuję za wszelką odpowiedź.

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

Co do games for windows to można zrobić konto offline... nie wiem jak ze steamem, czy też można zrobić to offline. Kampania w grze jest troche nudna, chodzi o to, że jest bardzo łatwa. Żadnej misji nie musiałem powtarzać bo wszystkie przeszedłem za pierwszym razem. W czasie całej kampani dowodzisz max 4 oddziałami z pośród: dowódca, zwiadowcy, tactical squad, heavy weapon squad, assault squad i drednot. zdobywają one doświadczenie daje się im przedmioty itd. Natomiast skirmish jest już lepszy ale... jest bardzo mało map. Chyba z 10. Ogólnie gra nie powala, dostarcza dobrej zabawy (bez rozgrywki internetowej) na jakieś 2 dni.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Gelo pisze:Kampania w grze jest troche nudna, chodzi o to, że jest bardzo łatwa. Żadnej misji nie musiałem powtarzać bo wszystkie przeszedłem za pierwszym razem.
Zagraj na najwyższym poziomie trudności, naprawdę warto, trzeba się nie raz nieźle napocić, żeby skończyć misję

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

2 dni...to chyba spasuję i poczekam aż wyjdzie w jakiejś tańszej edycji za kilka miesięcy. Dobrze, że nowy Total War wychodzi to będzie grania na dłuuuugie godziny/dni/tygodnie.

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

Zagraj na najwyższym poziomie trudności, naprawdę warto, trzeba się nie raz nieźle napocić, żeby skończyć misję
No... trzeba w odpowiednim momencie kliknąć odwrót do miejsca gdzie Ci się jednostki odradzają...

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

Na najwyzszym poziomie wszystko Ci zadaje kupe obrazen, a samo niemal obrazen nie dostaje.
Wszystkie bossy zabijaja twojego commandera 2 hitami.

Nic wiecej taktyki, tylko trzeba szybciej klikac :/

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

No nie prawda, na normalnym poziomie można sobie pozwolić do zaznaczenia wszystkiego i bezpośredniego ataku na kilka oddziałów przeciwników za hard coverem, na Primarchu takie coś nie przejdzie. Odpowiednie wykorzystanie skilli, terenu, to ma naprawdę duże znaczenie.

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

na normalnym to później samym bossem mogłem wygrywać bitwę taki niezły chłopak do bicia był

Awatar użytkownika
The_Monster
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 127
Lokalizacja: Toruń- Oko Terroru

Post autor: The_Monster »

imo gra bardzo slaba, 1 lepsza
MP- produkujesz wszystko w jednym budynku, zajmujesz punkty i sie tłuczesz(bardzo mala armia-ale kto co lubi). cala filozofia gry....
fabula lepsza w starcrafcie(w DoWie 1 too), tak samo gameplay :D
plusem za to jest na pewno customizacja
mowiac krotko: gra dla uposledzonych estetycznie fanow DoWa i tyranidow (ale starcraft 2 bedzie jeszcze gorzej wyglądał :roll: )
zanim zapytasz-
Obrazek
Bywaja przypadki, kiedy najbardziej ostateczne kroki sa uzasadnione...

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

IMO The_Monster skoro twierdzisz, że na Multi tylko się bezsensownie klepiesz to nie chcę widzieć ilości twoich porażek. Moim zdaniem trzeba fajnie kombinować współdziałać jednostkami i otoczeniem, żeby wygrać.

Niestety gra ma dużo minusów, ale nie jest minusem rozgrywka. Do minusów napewno należy Steam, żałosna ilośc map na MP (od bety dodali tylko 2 mapy), brak rozgrywki 2 na 2 czy 4 na 4, monotonna kampania pod koniec (przed ostatnią finałową walką pojawiają się non-stop te same misje zabijania bossów i obrony punktów).
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
The_Monster
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 127
Lokalizacja: Toruń- Oko Terroru

Post autor: The_Monster »

nigdy nie gram w żadną gre dla jakis durnych punktow, ale niektórzy widac tak graja :P
kazda wypowiedz na forum jest subiektywna. ja mam takie zdanie ty takie i tyle...
steam nie jest potrzebny do grania w dowa 2, chyba ze przeplacasz za gry :P
zanim zapytasz-
Obrazek
Bywaja przypadki, kiedy najbardziej ostateczne kroki sa uzasadnione...

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Punktów znaczy stacji łącznościowych, warowni itp. :)

A na steama nic nie poradze, bo bez niego nie da się w to niestety grać.
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
The_Monster
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 127
Lokalizacja: Toruń- Oko Terroru

Post autor: The_Monster »

sorry, nie zauważyłem steama przez to, ze mam konto od dawna, tak samo moi znajomi co graja w dowa 2 i nikt jakos nie narzekał :wink:
a wlasciwie jak to jest? jak ktos nie ma konta na steamie to zaklada je i wpisuje keya od dowa ?

punktow ktore sa obok profilu, kit z nimi :wink:
zanim zapytasz-
Obrazek
Bywaja przypadki, kiedy najbardziej ostateczne kroki sa uzasadnione...

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Powiem Ci że nie wiem, ja miałem już Steama wcześniej (Half-Life2).
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
Blasz
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Blasz »

czy ktoś wie dlaczego jednym są liczone punkty do rankingu a innym nie? zauważyłem , że większość graczy nie ma punktów - za to zdarzają się rodzynki z punktami.

ODPOWIEDZ