Równowaga sił WE vs reszta świata

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

alter ma 10 LD i niema prawa płynąć...zresztą smok kosztuje 630 jak ktoś wcześniej pisał ...za to będę miał nawet 3 takich biegaczy...

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

fear outnumber czyni cuda z Ld10...
Co z tego, ze masz 3 takich biegaczy, jak heros na steedzie przyjmuje na klate kazdy Twój oddział oprócz drzewca? Co zrobisz z kawą?

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Ja tam już swoje wiem że herosi w WE co by nie było raczej słabo wypadają w porównaniu z innymi. Dlatego też wole ograniczyć ich do minimum i wziąśc wiecej jednostek na które juz nie mozna narzekać :)

I nikt nie przekona mnie ze elficki lord albo herosi z latwoscia sobie sklepią chaos lorda na smoku :)

Szypul
Mudżahedin
Posty: 282

Post autor: Szypul »

hmmm ciężko wymagać żeby kolo za niecałe 300 pkt samemu poskładał smoka chaosu, ale daje możliwość przetrzymania go przez 2 tury walki. A to jak się zagra resztą armii w tym czasie będzie decydujące. Problem w WE jest taki że tylko treeman i biegacze mają S6, a z mniejszą siłą to nie ma w ogóle co podchodzic do puszek, czy przekokszonych herosów. Dodatkowo treeman ma za krótkie nóżki żeby wybierać sobie przeciwników..
pzdr

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Panowie Panowie !! Rozumiem Was, jeszcze nie tak dawno mówiłem tak samo jak Wy, ale dopóki nie wklepałem masakry chaosowi, którego genkiem był lord na smoku (i tak, załatwił go alter lord + drzewiec z flanki!!) to nie wierzyłem... Teraz na prawdę przy odrobinie szczęścia, ale głównie dzięki taktyce można coś takiego zrobić...

I będę się upierał przy tym, że JEST to wykonalne oraz że jest to opłacalne.

pozdro

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

i statystyka jest po naszej stronie

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

war2bone pisze:i statystyka jest po naszej stronie
Statystyki? W turze szarży wbijasz 2 woundy alter lordem, w następnej wbijasz 1 rane, ale masz już przewagę + załóżmy szmate... No to jest statystyka.

A poza tym... Statystyka kłamie, zawsze. No, ale ok, nie mam zamiaru tutaj walczyć z całym światem (czyt. użytkownikami :P), więc przyznam Wam rację, choć i tak każdy gra jak lubi... Dopóki sam się nie przekonasz, to nie uwierzysz.

ODPOWIEDZ