Zwierzeta graczy lizardmenskich

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Z tego co wiem to modliszki straszniekrotko zyja, gdyby nie to, to juz dawno bym taka mial, ale zniechecilem sie do tych owadow wlasnie przez dlugosc zycia :cry: .

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Moja modliszka zyla wystarczajaco dlugo abym sie mogl nia nacieszyc-> szerszenie baki zjadala :D

a ptaszor to zwykals tak zwany "kędzior" dostałem go za friko w Biofilu :wink: (turbo dobry sklep polecam!)

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Dawid: Mój jak na samca też żył długo całkiem :) Wystarczająco długo żeby mnie rozkochać w tych owadach, w połowie lutego kupuje kilka sztuk Popa spurca :) Bardzo ciekawy mantis :)
Saurus: No to dość ruchliwy kędzior Ci się trafił :P Które to L? Mój Vagans już 3 tygodnie siedzi pod ziemią bez jedzenia ale prawdopodobnie wyliniał wczoraj na L4 :) Niedługo przeprowadzę go do innego domku to może zrobię foty i też się tu pochwale :) Fajnie że nawet wśród battlowców znajdują się ludzie którzy podzielają moje drugie zainteresowanie :) Saurus z Lublina może jesteś? :) (nie wiem skąd to pytanie :P ).

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Ten filmik jest sprzed pol roku teraz jest duzo duzo duzo wiekszy spokojnie moge wpuscic mu do terta myszke :D (i chyba tak zrobie zeby go wzmocnic :wink: )
Chyba bedzie Legion na turnieju w Lublinie wiec mogl bym sobie od ciebie odkupic jakies (twojej hodowli) modlichy :)

Awatar użytkownika
Cresus
Mudżahedin
Posty: 304

Post autor: Cresus »

a imiona?
co wy na pamiętnego Froggo?

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

ooo ukochany temat
ja choduje prawie wszystkie dosc popularne owady (patyczaki straszyki modliszki i robaki karmowe)
i pare pajakow
udalo mi sie rozmnozyc modlichy (wykluly sie z kokonu
zlorzonego przez samiczke)
a jesli chodzi o Biofila to bez komentarza specjalnie do kraka jechalem z Rzeszowa by modliszki pytalem sie k.... na mailu czy sa mowili tak na 100% ba oczywiscie nie bylo mialem ochote podpalic ten sklep ale niestety nie mialem zapalek

Nindox Arf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Bielsko-Biała; Vendetta

Post autor: Nindox Arf »

jak by ktoś był zainteresowany to mam szynszylę do sprzedania, tez zajebista :D
"Cięzka noc, co? ... pół miliarda się wymknęło..."

Amor patriae nostra lex

Salamun Aleykum

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

ee kurczak z rozna taniej wyjdzie ]:->
ja moge z checia zakupic jakies zbedne modlichy najlepiej ponad l6 ale nie imago
albo jakies ptaszniki raczej nie jadowite bo mam cholerne uczulenie

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

A z kąd Ty znajdziesz niejadowitego ptasznika?:D Takie coś nie istnieje ;) Jak chcesz pajączka nie posiadającego jadu, polecam Solfugę (Camel Spider). Poszukaj sobie na youtube bo jest tego sporo. Cena L1 to jakoś chyba 100zł.

Pozdro!

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

a wiem ktora ta co potrafi tak ugrysc ze dziure masz na 2cm gleboka ]:->
jak ejst dorosla
aq ja nie napisam nie jadowitych tylko w miare nie jadowitych co znaczy ze brahypelmy itp sie nadaja

Awatar użytkownika
Durg
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Lusria

Post autor: Durg »

A ja chciałbym mieć wężyka albo gekona. Niestety moja mama mówi że jak będę miał swoje mieszkanie to wtedy będę mógł mieć węża( choć gekona chyba mógłbym mieć).
Mój kumpel ma gekona lamparciego [gra krasnalami], nigdy nie moge załapać się na pore karmienia.
A jak już to wziąbym geka prędzej na salke niż slana.
Wicie moża gdzie mógłbym kupić geka gdzieś w okolicy Gdyni?

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

spoko max chlopaki wyczyly oi co biega(rozkminili ze na nurgla je przerobisz) i je schowaly.

a tak na prawde to zanim ty przyjechales z rzeszowa to sie sprzedaly :lol:

P.S.: Lata mucha po pokoju ide zlapac dla modlichy :D

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Ja sobie ostatnio kupiłem Pandinusa imperatora L2 :) Świetny ten skorpek jest nie ma co:D BTW zakładam "mrówcze imperium", ciekawe czy moje mrówki opanują świat? :)

Awatar użytkownika
Croq'Gar
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39

Post autor: Croq'Gar »

Ja too choduje kota,psa i koszatniczki(z jaszczurkami to raczej dużo wspólnego nie mają)

Awatar użytkownika
mdk66
Warzywo
Posty: 16

Post autor: mdk66 »

A ja choduję psa- jamnika. Jak dłużej na niego popatrzę to może nawet udawać jaszczurkę... Ale nie bardzo :) No i jeszcze mam brata, ale to bardzo pospolite zwierzę.

Pozdro.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Ja tam mam jamnika, bardzo ładnie łamie figurki, na szczęście od dawna mi o tym nie przypomina :P

Awatar użytkownika
Mrocznyyy
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38

Post autor: Mrocznyyy »

Hmm ja mam 2 ptaszniki, 2 skorpiony :) gady sa już w drodze :)

mhroczny
Pseudoklimaciarz
Posty: 21
Lokalizacja: Vrock , Wroclove

Post autor: mhroczny »

moja glodzilla ;] nie nastarczam ze świerszczami i szarańcza , lepsza ta agamka od waszych gekonów ;]

http://img207.imageshack.us/my.php?imag ... zurxl5.jpg

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Brodata nie brodata, ja w najblizszym czasie kupuje Pytona Królewskiego :wink: To jest MOC
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

mhroczny
Pseudoklimaciarz
Posty: 21
Lokalizacja: Vrock , Wroclove

Post autor: mhroczny »

miałem taki zamiar ale zostałem wcześniej grzecznie poinformowany ze bym wyleciał razem z nim szybciej niż bym wszedł :(

ODPOWIEDZ