Smród, brud i ustawianie ligi pod ETC.

Moderator: swieta_barbara

Zablokowany
PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Nie krzyczę że coś takieg ma być. Tak tylko grzecznie pytam, by niejasności rozwiązać.
Pytam raczej z ciekawości zagadnienie - nie podjęcia gry np. z kimś z kim już się grało i wie się że ten ktoś nie nastraja pozytywnie do dalszego grywania.

@Młody

Daj linka do aukcji na allegro jak już rzuciś ;) (dla pewności dopiszę to "żart")

A tak na poważnie choć Cię nie znam to życzę powodzenia i mam nadzieję że Ty i inni może trochę poluzują i nauczą się czasami akceptować gorsze rezultaty.

Naprawde odczuwasz radość z nieucziwej wygraniej?

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

DaBossa pisze: Naprawde odczuwasz radość z nieucziwej wygraniej?
A przytocz mi proszę, z kim nieuczciwie wygrałem ?, chyba czegoś nie wiem.
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Jaki jest sens zakładać głosowanie w sprawie Młodego?
Samo założenie takiego głosowania być może jest zasadne, ale głosowanie, w formie JAWNEJ jest bez sensu.

Decyzje są czysto polityczne. Po co jakiś ośrodek ma się narażać na utratę frekwencji potencjalnych 2-6 osób z pomorza?

Nigdy nie byłem malkontentem, ale powiedzieć to muszę: to, co teraz robicie na LL to śmiech. Głosowanie w takiej formie jest do dupy, niemiarodajne, nic nie znaczące i ze z góry znanym wynikiem.

Jeszcze trochę i będą głosowania w sprawie lustracji.

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Furion pisze: Po co jakiś ośrodek ma się narażać na utratę frekwencji potencjalnych 2-6 osób z pomorza?
czasami to i 10-15 :P

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

thurion pisze:
Furion pisze: Po co jakiś ośrodek ma się narażać na utratę frekwencji potencjalnych 2-6 osób z pomorza?
czasami to i 10-15 :P
Chyba na Waszych Masterach :P <joke> :-)
Nie robiłem badań rynku i guessowałem. Nie zmienia tojednak przesłania całego posta ;-)

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Furion pisze:Nie zmienia tojednak przesłania całego posta ;-)
z drugiej strony mozna by powiedziec ze jezeli ktos ma odwage obrzucac kogos blotem w tym temacie jadac tylko na pomowieniach, to czemu nie ma miec odwagi zaglosowac na NIE w otwartym glosowaniu na LL ;), a to ze wiekszosc do Mlodego nic nie bedzie miala to byla sprawa wiadoma, starczylo zobaczyc kto sie glownie w tym temacie angazowal, organizatorow wielu to sie tutaj nie wypowiedzialo...

pzdr

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

ja bym odpuscil temat, juz na prawde mam tego dosyc, wal byl, cale szczescie nie zawazyl na niczym.

wyznaczmy zachowania karalne oraz same kary.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

założyłem głosowanie takie jakie ktoś chciał - sam uważam, że jest bez sensu, ale trudno. 7 osób niby je poparło to może te 7 osób jakoś zagłosuje.

a co ma tutaj polityka do tego?? To tylko jeszcze bardziej pokazuje jak wygląda cała LL i nasz battle - ty poprzesz mnie, ja ciebie - zresztą nie trzeba tutaj tajności nawet . Wiadomo kto za jakim ośrodkiem stoi, głosowanie na mastery pokazuje dobitnie, że nikt zmian nie chce, no i starym ośrodkom się krzywdy nie zrobi w sensie nieprzyznania mastera.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Furion pisze:
thurion pisze:
Furion pisze: Po co jakiś ośrodek ma się narażać na utratę frekwencji potencjalnych 2-6 osób z pomorza?
czasami to i 10-15 :P
Chyba na Waszych Masterach :P <joke> :-)
Nie robiłem badań rynku i guessowałem. Nie zmienia tojednak przesłania całego posta ;-)
Na masterze w Bydgoszczy były 3 czy 4 pełne załadowane bryki z 3miasta 8)

Bo z Bydzią mamy przyjaźń...

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

raf pisze:Na masterze w xxx były 3 czy 4 pełne załadowane bryki z 3miasta 8)

Bo z xxx mamy przyjaźń...
Ale gdyby xxx zrobiło wielki najazd na Młodego, sytuację, napiętnowało graczy i środowisko i zniechęciłoby to takiego zachowania, to 3 czy 4 fur by nie było.

Zmieniłem Bydgoszcz na xxx bo chciałem pokazać sytuację zuniwersalizować.

Co do głosowania - w takiej formie jest debilne... w ogóle obecny system odnośnie kto ma miejsce na LL jest ćfokowaty.

pozdrawiam
furion

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Furion pisze:
raf pisze:Na masterze w xxx były 3 czy 4 pełne załadowane bryki z 3miasta 8)

Bo z xxx mamy przyjaźń...
Ale gdyby xxx zrobiło
Gdyby babcia miała wąsy to by była wojewodą...

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Gratuluję podejścia!

jest źle, a zrobienie żeby było lepiej jest trudne / niemożliwe, to lepiej zostawić w cholerę jak jest argumentując, że system przecież jakoś działa

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Ale, o szczo chodźi? :)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

A co ma Młody do wyjazdu innych ?? Jakby ktoś zrobił wjazda na mój klub to pewnie byśmy nie pojechali, ale to i tak nie do końca pewne.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

raf pisze: Na masterze w Bydgoszczy były 3 czy 4 pełne załadowane bryki z 3miasta 8)

Bo z Bydzią mamy przyjaźń...
wiec bydzia jest za pomorzem a pomorze za bydzia... prawie unia

a tak serio caly temat jest bez sensu...

Awatar użytkownika
Ruszkol
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40

Post autor: Ruszkol »

Panowie, co tu się dzieje??
BP to forum kulturalne, WFB łączył ludzi, a tutaj widać smarkaterie, napinki rodem z forum kiboli, inwektywy gorzej niż na meczach OE...

WFB to hobby, rewelacyjny sposób na rozwijanie wyobraźni i zdolności plastycznych choć jak widać również na inne rzeczy...

Z takim podejściem to zamiast turniejów róbcie ustawki, lige klubową w paintballa albo cokolwiek - ale prosze Was nie psujcie innym tego hobby... niektórzy w WFB grają dla przyjemności...

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Jako gracz "kwartalnikowy" zasadniczo nie ruszam tego forum, ale przyznam że po przeczytaniu tego tematu się we mnie zagotowało :evil:
Furion pisze:Bojkotowanie Mastera, na którego przyjechała pewna część osób ze szczerymi zamiarami, która wydała pieniądze chociażby na bilety to... czyste chamstwo (co by nie zostać poskromionym za bardziej dosadne wyrażanie myśli)
Myślę, że w zaistniałej sytuacji i kontekście nie będzie nietaktem, jeśli takie zachowanie zostanie ochrzczone dosadniejszymi określeniami, byle nie sugerowały one zawodu matki chrzczonego.
Furion pisze:"Miejsce na LL należy się tylko organizatorom Masterów oraz DMP i ETC, o ile organizowane jest na terenie Polski" :?: :wink:
+1
Dzięki takiemu zapisowi moi osobiści ulubieńcy wypadną z LL i skończą się święte krowy...
Furion pisze:Jako osoba postronna się wypowiem ;-)
Młody pisze: A niby dlaczego mam ściągac kolejnych graczy ??
hmm... Dlatego, żeby nie wyjść na dupnego organizatora, nie stracić mastera na następny sezon i nie nawyrężać zaufania do ośrodka?
Furion w tym miejscu przyniósł, wyniósł i pozamiatał. Jeszcze nie słyszałem o masterze, który zostałby poniechany przy braku jednego czy dwóch graczy. Nawet czterdziestkowcy (mają wyższą średnią wieku i o wiele mniej wolnych weekendów) wyciągają wtedy telefony i ściągają znajomych jako awaryjnych graczy do dopełnienia.

Nie mylić "ściągania znajomych" z "fikcyjnym dopisywaniem"...
Christos pisze:Ale taplajcie sie dalej w swoim własnym bagnie.
No to co przeszkadzasz, skoro jesteś ponad/obok? ;)
Młody pisze:
Lolo pisze:O dopisywaniu graczy sie nie wypowiadaj , na jednym z lokali dopisano kilka osob , a Ty brales w nim udzial i byles tego w pelni swiadomy.
Wydaje mi się ze byłem na większej liczbie turniejow niz jeden na którym dopisywano ludzi a o jeszcze wiekszej liczbie słyszałem :roll:
Znaczy, w całej Polsce biją Murzynów!
Christos pisze:Jeśli miałbym pojechać gdzieś na mastera, który na miejscu okazał by się większym lokalem - różnicy żadnej by mi to nie zrobiło.
Gdybyś na każde dwa użycia trybu przypuszczającego ("gdybym miał pojechać na mastera") wykonał chociaż jedną realną podróż na mastera, świat byłby piękniejszy. Włączając w to Twoje pełne przypuszczeń posty.
Christos pisze:Fisch już pisałem że nie chodzi o bronienie chłopaków ze Snota (czy konkretnie Młodegow tym wypadku). Jakbym go złapał na wałowaniu to sam bym mu... od serca powiedział.
... od serca to powiedz kolegom z PZPNu. Jak zadziała - pogadamy.
thurion pisze:e te ce
trzy literki i wszsytko jasne.. na obecnych zasadach wyboru teamu w polaczeniu ze sposobem nabijania pkt do ligi i mentalnoscia naszego narodu.. te 3 czynniki tworza mieszanke bardzo chamska :)
Odjeb się pan od mojego narodu, rozmawiamy tu o pojedynczych, ściśnieniowanych, zburaczałych oszustach.
thurion pisze:jest to doskonaly przyklad na to zebyscie sie Panowie w wiekszosci zastanowili nad soba zanim rzucacie psy na oszukistycznym pomorzu... jak juz kiedy powiedzialem, dopiski sa wszedzie
Ach no tak, ponieważ "wałują wszyscy", to nie wypada kogokolwiek skazać na wał.
Morrok pisze:a co zrobisz? Nie masz na to remedium- póki orgowie i gracze nie nauczą się kultury, to wałki zawsze będą i nic na to nie poradzisz.
To, że nie masz pomysłu na poprawę, nie oznacza że nikt inny go nie ma albo że poprawa jest niemożliwa.
adeon pisze:Nie ma przeterminowania dla wałków, a ukaraniem orgów powinno być wykluczenie z ligi na okres minimum 2 lat. Dla przykładu. Tak, żeby następny 'cfaniak' 2 razy pomyślał, czy dla paru punktów warto ryzykować. Gracze ucierpią ? Sorry - mówi się trudno - wolę, żeby cierpieli ci z zwałowanego turnieju, niż reszta - grająca na uczciwych turniejach, która o punkty walczy, a nie je sobie dopisuje.

Cytując Kazika: "Nie ma litości dla s***"... takie powinno być motto dla LL przy wyznaczaniu kar za dopisywanie graczy.
Mogę ogarnąć grawera, który powyższą wypowiedź umieści na mosiężnej tabliczce. W ilości egzemplarzy równej, powiedzmy, ilości masterów w przyszłym sezonie -- z rozesłaniem po tabliczce do każdego ośrodka. Co Wy na to? Serio mówię. Słowa Adeona powinny zostać wcielone w życie i na niezniszczalnej tabliczce wisieć nad łóżkiem któregoś z orgów w danym ośrodku.
thurion pisze:ciagle tylko gadki w stylu ukarac ukarac, spalic na stosie... lepiej byscie pomysleli jak zapobiegac
Nie rozumiesz edukacyjnej i prewencyjnej roli kary, zwłaszcza publicznej i piętnującej.
thurion pisze:najlepsze ze najglosniej wypowiada sie Scimi ktory bral czynny udzial w dopisywaniu 21 osob do challengera w Bialymstoku na ktorym zajal wysokie miejsce i dlugo nie widzial w tym nic zlego...
Oo, o to właśnie chodzi. O wywalenie tutaj co komu leży na wątrobie - jak sprzątać, to wszystko za jednym zamachem.
Kruti pisze:
Scimitar pisze:
Kruti pisze: A przepraszam bardzo czemu nie?
Bo nie zmienia się zasad gry w jej trakcie ?
A rypanie wszystkich w tyłek na organizacji turniejów to jest ścisłe trzymanie się zasad!

Wy wszyscy patrzacie a nie widzicie. TAK- można wydymać kumpli przy grze w małe ludki, ale NIEEEEE - nie można dla porządku zmienić sposobu wyboru jakiejś tam ekipy w trakcie sezonu. Musimy przecież pamiętać, że są pewne zasady. Są w życiu pewne priorytety....

Ja pierdolę - jakie to smutne jest
Kolejny tekst, który mam ochotę wygrawerować. I tabliczką bić po głowie naszych battlowych listkiewiczów, którzy próbują po raz kolejny bezczelnie zamieść temat pod dywan. Bić aż do znalezienia mózgu.
TruePunk pisze:i mi jakas mala kare, za to ze zbyt rygorystyczne i niewywazone propozycje kar rzucam!
Nie kuś ;)
Shakin' Dudi pisze:
adeon pisze:Jak czytam te wypowiedzi i obracanie w żart oraz dumę tych wałków to zaczynam żałować, że zamiast iść na piwo/bitwę/cokolwiek siedziałem i najpierw pisałem system rankingowy, a później się nim zajmowałem...... przynajmniej nie będę tracił czasu na szukanie sponsora dla ligi....
wpadaj na turnieje, graj w figurki, ciesz sie zyciem...a tymi ktorzy muszą wałowac w grach przeznaczonych dla dzieci nie przejmuj sie ;) . Mnie to juz nie rusza... Ja sie w innych rzeczach spełniam, mi tytuł mistrza w polskim wałhamerze nie jest do szczescia potrzebny :) .
Dudi, nie o to chodzi. Jak się ma nie naście, tylko dzieści(a), każda możliwość pogrania w plastikowe żołnierzyki jest okupiona kompromisami, wyrzeczeniem się innych niemniej ciekawych zajęć i ustawianiem sobie danego tygodnia z miesięcznym wyprzedzeniem - i wciąż jest ryzyko, że coś może nie wypalić, bo dzieciak albo kobieta mogą nagle zachorować, szef błagać na kolanach o zostanie w weekend i trzeba będzie walizkę znowu odłożyć na szafę.
W związku z tym każdy turniej to dla gracza dorosłego święto, święto sportowej rywalizacji i przyjemności. Otóż przedstaw sobie, że tak jak nie robi problemu [większości znanych mi graczy] przegrana w uczciwej grze - bo to normalne, że są lepsi - tak przegrana czy inne krzywe akcje (ranga turnieju, miejsce w lidze itd.) spowodowane czyimś oszustwem (słowo "wał" jest tu zbyt delikatne) trzepie maksymalnie i budzi ochotę na pieprznięcie tego wszystkiego - figurek oraz środowiska, w którym nie da się w nie normalnie pograć.
O to właśnie jest ciśnienie. O przywrócenie normalności.
Dalmar pisze:
Chory pisze:
Młody miał już dość wałowania przy stole stwierdził , ze trzeba zrobić wal na większą skale.
Jezeli nie masz dowodów to wtedy Twoje posty są oszczerstwem i pomówieniem.Przyłapałes kiedys Mlodego jak wałuje przy stole?Mlody czasami ma parcie na szklo :wink: ale "troszke" sie zagalopowales.Bo to ze Mlody nie dopisal 2 osob na master mindzie nie jest wałem.
Adrian a ostatni Master w Lublinie, gdzie był pewien Worst Play dla Młodego - daleko nie trzeba szukać. Przerzucenie zasięgu latarki jak przeciwnik sie odwrócił bym po to raczej zaliczył i osobiście bym sie bardzo "zmęczył" gdyby to było w bitwie ze mną. To są tzw. fakty.
Jezu...
Państwo wybaczą, ale... ktoś taki ma reprezentować mój kraj? Przed graczami z całej Europy?
Słowa TruePunka o byciu tegorocznym pośmiewiskiem ETC jak Dania ostatnio nabierają smutnego, proroczego brzmienia :?
Młody pisze:
Shino pisze:
Chory pisze: Jezeli nie masz dowodów to wtedy Twoje posty są oszczerstwem i pomówieniem.Przyłapałes kiedys Mlodego jak wałuje przy stole?Mlody czasami ma parcie na szklo :wink: ale "troszke" sie zagalopowales.Bo to ze Mlody nie dopisal 2 osob na master mindzie nie jest wałem.
tak przyplapalem... w lublinie podczas bitwy z fiszem a czemu sie pytasz?
Juz nie powinniscie wracać do tamtej akcji. :?
Dlaczego?
Młody pisze:Nie pamietam zeby w jakiejs innej sytuacji mnie ktos złapał na wale,
Zwracam uwagę na użycie obrony "od tamtego czasu nie zostałem złapany za rękę" (jak notoryczni kryminaliści) zamiast, jak powiedziałby normalny człowiek, "od tamtego czasu jestem uczciwy i krystaliczny".

Młody, spadłeś strasznie w moich oczach. Po poczytaniu w tym temacie zarówno o Twoich numerach, jak i Twoich reakcji.

Wstyd mi, że będziesz reprezentował mój kraj na ogólnoeuropejskich zawodach.

Mam nadzieję, że w świetle takiego stanu środowiska, battle w Polsce nie nabierze popularności. Nie chciałbym potem słuchać na imprezach "Aaa, Warhammer Battle - to ta gra oszustów, tak? I Ty do nich należysz, na dodatek polskim forum tej gry administrujesz?". JJ, Adeon i inne zaangażowane osoby pewnie też niespecjalnie.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Gralem z Mlodym i czesto widzialem jak gra i gra uczciwie.
Sedziowalem w Lublinie i wal jaki zrobil byl raczej nieporozumieniem niz walem.
Zostal juz za niego ukarany na turnieju puntem karnym i dalsze karanie za to jest niewskazane. Zwlaszcza, jak sie sytuacji nie widzialo.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Dacie mi się wytłumaczyć z tej sytuacji z Fischem czy nie ?.
Oczywiście Darek to przekręcił nieco ;], (jak zresztą dośc sporo rzeczy w tym temacie), Po kolei (pominę to że Fischer był chyba na kacu bo się pół godziny spóźnił), 1 tura moja, mowie ze rzucam zasięg latary, potem patrze na Fischera i widzę ze nie widział rzutu, to mu powiedziałem że rzucam za latarke, to ten mi ze widział jednak tamten rzut ze było mało i ze chce go perfidnie zwałowac i ze tak pewnie wałuję małe dzieci i dlatego wygrywam, oczywiscie przyznałem mu rację oczywiscie ze był niski rzut bo przeciez się nie wyprę. Tyle ze tłumaczyłem mu ze przezuciłem bo nie widział rzutu, równie dobrze mogło tam wypasc duzo i co ?, wtedy by mi zarzucił ze oszukuję na kostkach i by mi kazał przezucic bo nie widział, i co wtedy mam zrobić ?, to samo co zrobiłem ?, Przyjąłem karniaka bo się w końcu o niego Krzysiek wykłocił, uznalismy ze nie doleciało i tyle.
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

Młody pisze:i widzę ze nie widział rzutu
Nie sądzisz, że to słabe ogniwo tej argumentacji?
Obrazek

Zablokowany