Selafyn

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Jak dla mnie figurka jednak srednia. Fajny NMM na zbroi ale znowu kiepski plaszcz i tarcza. No i miecz tak troche podejrzanie wyglada. Kolory dosc fajne, odstaja troche od standardowego doboru.
pzdr

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dzieki za komenty... Kolorystyka - nic nie poradze na to , ze mam dziwne schizy w glowie i lubie dziwne polaczenia kolorow :) Nie wiem o co chodzi z plaszczem ,co Wam sie w nim nie podoba ? Romanie - jesli chodzi o czerwony - zawsze robilem ostatnia warstwe blazing orange , ale po wtopie z plaszczem goblina nie zrobilem , a w sumie moglem zrobic tu , bo to male powierzchnie czerwonego byly - na Selafynie ostatnia warstwa bylo blood red + blazing orange... Jesli chodzi o gemy - sa one robione jak z tutoriali - czerowne tak : chaos black , blood red , fiery orange i biala kropa na czarnym - ale na focie rzeczywiscie kiepsko widac...

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Świetnie ;) Najfajniejsze są te buciki :D

Awatar użytkownika
Pasiaczun
Mudżahedin
Posty: 246
Lokalizacja: prosto z parkietu.

Post autor: Pasiaczun »

bardzo ładny Ziemas!
jestem z Ciebie dumny :wink:
bardzo fajnie wyglada NMM na nogach zbrojka troszke słabsza,mieczyk też :wink:
ale te kolory to masakra :)
najbardziej razi
czerwone cosie+niebiskie cosie
mogles to zrobic
niebiskie+fioletowe ablo czerwono-zółto-pomaranczowo :wink:

pozdro 600!!

Awatar użytkownika
młoda
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia :)
Kontakt:

Post autor: młoda »

Widziałam na żywo :D . Mogłeś coś namalować na płachcie (jakiś paseczek czy coś chociaż), ale to już Ci mówiłam :wink:. Tarcza jest średnia.. Głównie ptaszek mógł być lepszy :P chodzi mi o zbyt widoczne warstwy farby :wink: . Kolorystyka nie bardzo mi podchodzi, ale to kwestia gustu :wink: . Ogólnie prezentuje się spoko i technicznie też wszystko jest ok :wink: .

Pozdrawiam,
młoda.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2006, o 10:19 przez młoda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

Też widziałem na żywo .... powiem tak twarz mi się podoba mieczyk i zbroja łuskowa ujdzie (czytaj są ok nawet mi się podobają) ale "złoty" pancerz i znaczek na tarczy mają strasznie pasiaste przejscia mało płynne tzn figurka wyglada bdb z jakiegoś metra ale z 20 cm już średnio ogólnie ocena 4 może 4+ (w skali szkolnej)

Awatar użytkownika
Kozisyn
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kozisyn »

misiepodoba

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

elficka szmata tak poza tym to spoko...
...podoba mi śię

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Wspaniale metaliki Ziemko! Kocham ten miecz, kocham te nagolenniki!

Szajbus
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: Szajbus »

młoda pisze:Głównie ptaszek mógł być lepszy :P
Wow... ale jak mozna ocenic ptaszka, skoro go kolczuga przykrywa? :roll: 8)

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

wertyg pisze:Wspaniale metaliki Ziemko! Kocham ten miecz, kocham te nagolenniki!
To nie są metaliki ;)

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Nie zgodzę się jakoby kolory miały byc dobrze dobrane... strasznie cyrkowo wygląda. Świetne nagolenniki, miecz też robi wrażenie. Najgorszej z kolorem czerwonym wyszło.
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Brother Michal
Kretozord
Posty: 1702
Lokalizacja: Toronto City ("Oko Terroru")

Post autor: Brother Michal »

Panowie... i Panie... gdzie tu jest niby cyrk?
Kolory sa stonowane i bardzo dobrze dobrane IMHO! ;)
Nie ma zadnych przegiec z cieniowaniem. Prawie wszytko jest ok.
Jedyna rzecza do ktorej moglbym sie doczepic, to ten ptaszek na tarczy - moglby byc lepszy. Reszta za to jest pozadnie wykonana,
I wedlug mnie jest to jedna z lepszych prac Ziemka jakie widzialem. 8)
Ale to tylko IMHO! 8)

Awatar użytkownika
gaara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183

Post autor: gaara »

Ziemko powiem tylko tyle MALUJESZ WYJE...CIE

Awatar użytkownika
Siemek
Chuck Norris
Posty: 479
Lokalizacja: :P

Post autor: Siemek »

ale te kolory to masakra
kurcze bez przesady masakra to to nie jest kolory jak to kolory zawsze jednemu sie podobaja innemu nie.A tak odemnie to bardzo ladny ten elfik jedyne co mi sie srednio podoba to zbroja ale i tak jest b.fajny
pzdr

Awatar użytkownika
Stachu
Kradziej
Posty: 929

Post autor: Stachu »

nie jest aż tak źle... ogólnie to np moim zdaniem :twarz jest spoko, czerwony też, niebieski juz tylko ledwie ok.
tylko, ziemko.. sorry, ale daruj sobie puszczanie figsów malowanym nmm dopóki sie nie nauczysz, bo one wygladaja tragicznie. nmm polega na zlewaniu sie warstw farb tak aby tworzyły jednolite przejscie, a u ciebie to wygląda to jak połorzenie np 5( nie wnikam ile tam jest warstw, ile kolorów, bo ze zdjęcia tego juz nie wywnioskuje) farb od dark flesh do bialego.... Naprawde, ta figurka wyglądalaby o niego lepiej jakby była pomaloana porządnym metalikiem. ale ćwicz, pracuj, jak sie nauczysz, zaszokuj nas...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dzieki wszystkim za komenty :) Stasiu ucze sie na figsach , ktore ida na spylenie - jesli ktos nie chcialby ich kupic i nie podobalby mu sie nmm to by nie kupowal - proste... Zeby osiagnac super efekty w nmmie , trzeba duzo pracy i duzo cwiczen powoli brne do przodu ;)

ODPOWIEDZ