czy mógłby ktoś podać zasady do white dwarfa?

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

czy mógłby ktoś podać zasady do white dwarfa?

Post autor: Klafuti »

nie mogę nigdzie ich znaleść

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

..... White Dwarf to miesięczik wydawany przez gw

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

I postać krasnoludzka, niejaki Grombrindal ;)
Zasady były w 300 White Dwarfie ;) Jak je znajdę (mam spisane), to napiszę.
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Vanirh pisze:..... White Dwarf to miesięczik wydawany przez gw
Obrazek

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

hiehie, White dwarfów jest kilka wersji różnych, w Army builderze coś jest a poza tym spróbuj na sieci, gdzieś powinno być...

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Oto zasady w PDFie 8)
White Dwarf Rules
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

Lunn, ja nie jestem maniakiem i wiem ze WD to miesięcznik, nie interesuje mnie zbytio historia kiedy gotrek podał łapsko komuś tam....

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

Tak się składa, że The White Dwarf to jedna z najsłynniejszych postaci krasnoludzkich :roll: Nie trzeba być maniakiem, żeby to wiedzieć. I to od niego pochodzi nazwa miesięcznika.
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Krasnoludzkich, to legenda warhammera - najpotężniejszy wojownik - koleś zabił za jednym razem 100k chaos wariorów

Awatar użytkownika
Menace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160

Post autor: Menace »

Chuck Norris - prawie jak White Dwarf ;p
Hmm, troche z innej baczki, ale także o bohaterach krasnoludzkiej rasy - wiadomo co się stało z Grimmirem po tym jak wyruszył na północ ? I wogóle w jakim okresie się to wydarzyło ? Wtedy kiedy powstawał Vortex ?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Grimnir wyruszył by zamknąc Bramy Chaosu... nie wiadomo co sie z nim stało... niektóre legendy mówią ze zginął zanim tam dotarł w walce z potworami... inne że swa zgube znalaz w Bramie...

faktem jest ze topór znaleziony przez Gotreka na pustkowiach chaosu to topór Grimnira.
Obrazek

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Racja! Dlatego ja snuje male insynuacje ze Gotrek to takie odrodzenie-avatar Grimnira... :) Thorgrim natomiast Grungniego... No coz pomarzyc mozna nie :D
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Beldrin Durgnisson
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Beldrin Durgnisson »

Gotrek to Grimnir powiadasz... Już gdzieś to słyszałem :wink:
Rozkminiłeś już jak go zrobić ? ( ja sie ze swoją bandą obijam :roll: )
a co do WD, to wszyscy dobrze wiedzą że najpierw było pismo i tak im sie nazwa spodobała że wymyślili do niej postać krasnoluda :wink:

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

ta ;)

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

Niektore legedy mowia nawet ze Grimnir walczyl na polnocy z samymi bogami chaosu.

A tak poza tym sa zasady do WD na tarczy niesionego przez Gotrek i Bungmana? Jak by kto mial to czy moze podac?

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Cord pisze:A tak poza tym sa zasady do WD na tarczy niesionego przez Gotrek i Bungmana? Jak by kto mial to czy moze podac?
Zasady są w WD nr 330, trochę za dużo żeby przepisywać, a skanera nie mam ;-) W każdym razie koszt punktowy to równy 1000 ;-)
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Gotrek to Grimnir powiadasz... Już gdzieś to słyszałem
Bo Ci to opowiadalem... :D :wink: Poza tym tak mi sie wydaje, stare przepowiednie mowia ze podczas ostatniego wielkiego ataku chaosu Dragon princi dosiada smokow, a w krasnoludach odrodza sie bogowie przodkowie aby poprowadzic dwarfy do walki... Czemu Gotrek, Thorgrim czy nawet Tyrion nie mogliby byc tymi avatarami... :wink: Wiem ze glupoty pisze ale to takie klimacztyczne jest... :)
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Vanirh pisze:Lunn, ja nie jestem maniakiem i wiem ze WD to miesięcznik, nie interesuje mnie zbytio historia kiedy gotrek podał łapsko komuś tam....
spoko, ale grać krasnoludami i nie znać ikon tej rasy to tak jakby grać imperium i nie wiedzieć kim jest Karl Franz czy Bretonnią i Gillles le Breton, tego typu sprawy, wiesz rozumiesz. to sie po prostu wie i to nie ma nic wspólnego z maniactwem tylko zwyczajnym interesowaniem się swoim hobby.

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

ja się interesuje raczej stroną techniczną niż HOBBYSTYCZNą a to trochę różnica(niewielka ale jest)

Awatar użytkownika
Menace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160

Post autor: Menace »

@Celedor: tylko , że chyba my tej ostatecznej walki z chaosem nie doczekamy (na szczęście, bo wtedy należałoby przestać wydawać ten system). Więc pozostają tylko spekulacje o tych wszystkich odrodzonych bogach, czy herosach. Swoją drogą takie wielka bitwa ład vs chaos ( z all bohaterami specialnym itp) to bylaby ostra rzeźnia.

ODPOWIEDZ