Warstadt by qc

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer

Re: Warstadt by qc

Post autor: Naviedzony »

Piękny. Jednocześnie nowy design i "stare" malowanie. ;)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Naviedzony pisze: 29 mar 2021, o 07:33 Piękny. Jednocześnie nowy design i "stare" malowanie. ;)
Dzięki wielkie. :)

Galeria: Jaszczuroludzie z Lustrii. Bohaterowie - Kapłan Skinków.

Zdarza się, choć bardzo rzadko, że ze skrzeku Skinków lęgnie się tylko jeden Skink. Skinki takie zdają się być szczególnie zestrojone z energią świata i mają naturalne uzdolnienia do magii. Są to Kapłani Skinków, prorocy rasy Jaszczuroludzi i pomocnicy potężnych Slannów, Magów-Kapłanów.

Kapłani Skinków są jednymi z najbardziej inteligentnych przedstawicieli swego rodzaju, a ich zadaniem jest wykonywanie instrukcji umieszczonych na świętych tablicach pozostawionych przez Pradawnych. Zapisy te mogą tyczyć się wielu rzeczy – zniszczenia miasta, odzyskania zaginionych artefaktów tudzież narodzin potężnego wojownika. Odpowiedzialność to wielka i ciąży bardzo wszystkim Kapłanom Skinków. Być może jeszcze ważniejszą kwestią jest interpretacja woli Slannów. Ta rzadko bywa jednoznaczna i Kapłanom Skinków przychodzi często kłócić się o prawdziwe znaczenie zagadkowych poleceń ich panów – znaczenie, którego czasami nie da się wyjaśnić przez tysiąc lub więcej lat.

Kapłan Skinków to drugi z bohaterów, który stoi na czele Jaszczuroludzi z Lustrii w Warheim FS.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Teufelsberg. Wzgórze I.

Dziś mam dla Was zdjęcia pierwszego Wzgórza, które znajduje się nieopodal wsi Teufelsberg.

Wzgórze zbudowałem z odpowiednio przyciętych fragmentów styroduru pokrytego ziemią do kwiatów zmieszaną z klejem do drewna Wikol i wodą.

Na makiecie umieściłem także sceniczne podstawki od Micro Art Studio oraz Dark Temple Ruins Terrains od Ristuls EM i drzewka iglaste od NOCH.

Całość uzupełniłem różnego rodzaju posypkami, pigmentami i olejnymi efektami.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ