PMoM 13 - Slayer

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Beldrin Durgnisson
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Warszawa

PMoM 13 - Slayer

Post autor: Beldrin Durgnisson »

Oi tam, taki sobie slayerek :D Nic nadzwyczajnego, liczę że pod średni TT sie załapuje. Lepiej nie umiem (jeszcze :wink: ), ale chyba zmierzam w dobrym kierunku i jako tako sie rozwijam :D
Aha, skoro już jestem przy tym czego robić nie potrafię to przyznam sie też że fotograf ze mnie żaden :roll:

EDIT: Fanatyku, do głosowania może być druga fota :wink:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oceniajcie, krytykujcie, mieszajcie z błotem itd :D

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Jak już na takiej dużej podstawce .... :wink: to mogłeś więcej tego orka (nieżywego oczywiście) dać :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

szczurek to goblin sądząc po wielkości czachy, za..sty slayer, gratulacionen

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Jeden pies :wink: zielony ,nie ? :P
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

nie ma reszty ciała goblina co krasnoludowi przyczepił sie łeb do podeszwy czy tak tą głowę wtyrał pod stopą na tą skałkę? poza :wink: tym fajna praca

nalesnik127
Pseudoklimaciarz
Posty: 23
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: nalesnik127 »

Slayer walcząc powalił goblina na ziemię, odciął mu głowę, przydeptał, a resztę ciała skopał na dół. Jak dla mnie figsa wypasiona, choć mogłeś wyciągnąć bardziej włosy.

Awatar użytkownika
Beldrin Durgnisson
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Beldrin Durgnisson »

W pierwszej wersji miało być bezgłowe ciało GOBLINA :P przed tym wielkim kamyczkiem. Ale później uznałem jakoś że będzie tego za dużo i została sama głowa. :D No, że niby obciął mu głowę, po tak potężnym ciosie poszybowała kilka metrów od ciała goblina(dlatego tam tyle tej krwi, że niby takie chlapnięcie), a później nasz wielki zły slayer wszedł na kamyczek żeby sie wszystkim pokazać jaki to on jest groźny :D
i przydeptał żeby mu tym razem nie uciekła :wink:

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Świetny! :D To chyba jedyna pomalowana figurka slayera z Aow ktora mi sie podoba! :wink: Przeswietny, takiego slayera sobie wlasnie wyobrazam brutalny, rosly, umiesniony, ociekajacy krwia, caly w tatuazach z dwoma toporami w rekach... :wink: Pomysl z lbem zielonoskorego swietny, podstawka troche uboga to prawda ale przez to nie przyciaga uwagi na siebie tylko na sama figurke... Broda rzezywiscie wyglada jak by miala malo cieni ale jest spoko bo sie komponuje... :) Jest to napewno zajebista i bardzo udana praca... :)
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Kosz
Warzywo
Posty: 11
Lokalizacja: Kleinburg

Post autor: Kosz »

fajne ma dziary, tylko morde troche gorszą

Awatar użytkownika
likwidator
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 139
Lokalizacja: Wraszawa

Post autor: likwidator »

Podstawka fajna , dziary fajne ale troszeczkę za dużo ,ten zielony na toporku i na szacie nie przemawia do mnie .
Ogólnie super ,moja ocena 8/10

ODPOWIEDZ