Inquisitor Lord Coteaz & Retinue [wip up.16.07.08]godz-10;28

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Inquisitor Lord Coteaz & Retinue [wip up.16.07.08]godz-10;28

Post autor: Siasek »

uh... czeka mnie sporo roboty. juz lekko skonwertowalem lorda i dzis sie biore do malowania. ale poki co w ramach treningu maluje sobie załoganta. chcialem ich wszysch posprzedawac, ale chyba powoli zaczne ich przygotowywac na taki maly nikomu nieznany konkurs malarski ;)

aa! bym zapomniał! wlasciwie to musze podziekowac Piotraxowi za inspiracje ;)

pozdrawiam.

Pan Świdrownik:
P.S kuźwa znow fotki sa kiepskie. przepraszam, nastepnym razem sie przyloze bardziej.

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 lip 2008, o 09:30 przez Siasek, łącznie zmieniany 13 razy.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Dupne fotki :P ale sam lepszych nie umiem robić to czepiać sie nie będę :wink:

Chciałbym zobaczyć jakiś zoom na twarz bo chyba fajnie wyszła :)

p.s-Twoja standardowa kolorystyka (od razu po malowaniu wioadomo ,że twoja figurka :D) Może byś trochę poświrował z innymi kolorami ? :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Heh nie ma za co :wink:

No z tego boxa wszystkie chyba modele są świetne :)

Serwitor mniamusi jest jak narazie, może nie za wiele widać ale coś jednak i owszem. jak mi się zdaje dorobiłes mu na twarzy dwie żyłki?
na tych fotach spodnie troche jak moro wygladaja, ale to chyba tylko takie złudzenie co? Koniecznie zczyść muldy na broni i wywierc otwory na lufach!

Tyle odemnie, ciśnij ciśnij :)

PS: No i teraz wszyscy zapomną że był jakiś inny inkwizytor :P

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

te dwie zylki są pomalowane ;) no to zludzenie chyba tylko z tym moro. a co do luf to kogos o pomoc bedemusial prosic ;)

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

no a to zalążek samego Pana Inkwizytora. w sumie o ile glowe chyba zostawie o tyle pancerz przemaluje bo srednio mi sie podoba... :roll: no ale jeszcze zobaczymy jak to bedzie ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Świetna twarz

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Mnie sie ten NMM podoba ;)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Kurde twarz w dechę - robi wrażenie :D
ehh gdybym ja tak umiał malować...
Obrazek

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3012
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

No szykuje się taki w miarę solidny TT... ;) Tylko ten pancerz jakoś słabo rozjaśniony... :D (żarcik)

A tak na poważnie, to szukuje się świetna figsa. Nie obraziłbym się jakbyś wrzucił jakiś tutorial dotyczący malowania twarzy, bo ta wygląda super.
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

o tutorialu cos pomysle ;) ale niewiem czy to ma sens bo ja niemam zadnego sposobu na te ryje ;) porpostu mieszam farby i bawie sie swiatlem. troche tej i troche tej i wychodzi jak wychodzi ;)


co do figsy... czegos mi w nim brakuje... hm... no ale jest jaki jest. ;) jaki by niebyl bede go kochal jak swojego :twisted:

Obrazek

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Zapowiada się mega 8)
Głowa jest wymiata

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Dlaczego on nie trzyma w łapie swojego młota tylko jakieś gluty?
Malowanie świetne.
http://azylium.vot.pl - Serwis Społeczności Mordheim

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Sorry ale zwaliłeś sprawę :P Po co kombinowałeś z młotem :wink: Sam figs jest genialny ,a genialnych rzeczy się nie tyka :twisted:
No :D ,a tera pochwale .Malowanie bardzo fajne :) NMM mi się podoba ,a twarz też niczego sobie :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Powiem tak: rzeczy doskonałych się nie poprawia. Nawet jeśli malowanie będzie super (a takie będzie), to w oczy razić będzie "konwulsja". Konwertowanie na siłę czegoś co wygląda super, mogę uzasadnić tylko w przypadku jeśli ktoś chce mieć 2 modele i chce żeby się odróżniały.

Uwaga krytyka!
Powiedzieć, że konwersja jest kiepska to mało. Po pierwsze nic dobrego nie wnosi do modelu, zamiana ręki i dodanie jakiegoś łba. Po drugie, pomijając fakt, że Coatez (ani inny inkwizytor) nigdy w życiu nie wziąłby jakiegoś heretyckiego łba do ręki (że to łeb wynika ze zdjęć, mogę się mylić), zastanawia mnie czym tą głowę odciął? Swoim młotem? Jako, że nie uważam, iż prawdziwe pegazy są białe ten wątek zakończę. Po trzecie, sama jakość "greenu" jest słaba i odstaje od malowania, kilka wałków przyklejonych na oślep nie załatwia sprawy. Po czwarte i najważniejsze, lewa ręka nie wygląda jakby opierała się na młocie, wygląda jakby do modelu w losowym miejscu ktoś przykleił młot. W dodatku stoi on w najbardziej nienaturalny z możliwych sposobów, w takim wypadku po prostu by się przewrócił a nie stanowił sensowne oparcie... trochę jakby opierać się o miecz stojący ostrzem do góry...

Co do malowania nie będę się rozpływał, bo jest po prostu szałowe, ale imo zlikwiduj konwersje póki można.
Obrazek

Awatar użytkownika
MuK
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: MuK »

Malowanie bdb jak na razie, ale konwersja jest delikatnie mówiąc bez sensu.
Nie dość, że przytrzymuje młot zaciśniętą pięścią, to jeszcze lewą rękę ma na maksa przeładowaną (młot, orzeł, jeszcze kubka z kawą brakuje), za to w prawej nie ma nic poza bliżej nie zidentyfikowanymi smarkami. Było ładnie zbalansowane a wyszedł jakiś taki crap.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Dokładnie tak jak mówi MuK, ale malowanie-wypas.

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Konwersja ma z założenia poprawiać wygląd modelu (ew. w ciekawy sposób go modyfikować), w tym wypadku jest na odwrót.

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

hm. no niestety ;) nic nie jest idealne. w sumie na foto wyglada jakby bylo tam od pindy nawalone. ale moze to zludzenie bo wszstko jest czarne? niewime. na zywca wyglada to ok. przynajmniej mi si epodoba :)

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

najpierw mały bonusik dla tych co lubia moje glowy ;)

Obrazek Obrazek

a, no i jeszcze ten maly ziomek prawie skonczony ;) nawet newiem kto to jest :oops:

Obrazek

a teraz wlasciwy model. kmbinowelm troche z aparatem (bo ze swiatlem juz kiepsko o tej porze) i mimo ze fotki kiepskie, kolory wyszly bardzij prawdziwe niz wczesniej ;) speed painting!!

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Siasku dlaczego ty zawsze robisz takie słabe foty tak świetnie pomalowanym figsom??!! :wink:

ODPOWIEDZ