Baryłeczki czas zacząć

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TomaszT
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: Krakow (chwilowo na wygnaniu ;) )

Baryłeczki czas zacząć

Post autor: TomaszT »

Witam

Długo nie mogłem się wygrzebać z malowaniem pierwszego oddzialiku zielonych do mojej małej armii (oczywiście z Skull Pass'a) no i po skończonej robocie dla równowagi wygrzebałem starego Slayera. Poniżej efekty. Niestety skóra na zdjęciach nie wyszła najlepiej. :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
marcus_cheater
Oszukista
Posty: 838
Lokalizacja: Karak Drazh

Post autor: marcus_cheater »

Ogólnie to porządnie pomalowany... Widać, że starannie i schludnie...;-) Ja jednak bym dodał mu jakieś tatuaże na ciele, żeby miał groźniejszy wygląd...:P :twisted:
"Chcecie ustrzelić na milę goblina, poproście inżyniera o muszkiet, a zapyta, w które oko chcecie trafić."
Kadrin Redmane

Awatar użytkownika
TomaszT
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: Krakow (chwilowo na wygnaniu ;) )

Post autor: TomaszT »

Myślałem o tym, ale jakoś jeszcze nie mam na tyle wprawy, żeby się z tym bawić. Muszę sobie kupić jakieś tanie plastiki i na nich najpierw poćwiczyć. Tego nie chciałem zepsuć, bo mam sentyment do figurki jeszcze z czasów jak w WFRP grywałem. ;)

DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

Bardzo schludny i ladnie pomalowany model.
Jedyne zastrzezenie to broda i wlosy wydaja sie idealne, brakuje mi jakis przebarwien czy cos w tym stylu.
Conajmniej jakby nasz pan chodzil do fryzjera raz w miesiacu ;)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Ja tez bardzo lubie ten model :)
Zeby model wygladal jeszcze lepiej proponuje zwashowac zloto na broni dark fleshem ze dwa razy i 3ci raz dodajac czerni. Potem mozesz wyciagnac krawedzie mieszajac zloty z mithrilem. W sumie na srebrnych elementach tez przydaloby sie wiecej cienia.

Poza tym super, ze nie rozjasniales wlosow pomarancza - takie wygladaja znacznie lepiej.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Metaliki takie sobie, wash będzie dobry.
Za to reszta bardzo ładna :)

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Wash na metalikach koniecznie :!: :!: :!:

Poza tym kuul.

Awatar użytkownika
TomaszT
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: Krakow (chwilowo na wygnaniu ;) )

Post autor: TomaszT »

Kurczę na toporze poszedł najpierw Black Ink, potem poprawiłem dwa razy Badab Blackiem a złotą część w międzyczasie pociągnąłem jeszcze Chestnut Inkiem. Może to efekt zbyt mocnego rozjaśnienia na koniec. Zobaczę może jeszcze raz się washami pobawię. Swoją drogą metaliki, to jedyna rzecz, która mi jak na razie w ogóle nie wychodzi. Wyczytałem już chyba wszystkie możliwe tutoriale i nadal tak raczej średniawo. Może ma ktoś jakieś namiary na "niezawodny sposób na metaliki? Rozwadniacie je przed malowaniem, jak mocno, itp?

Awatar użytkownika
likwidator
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 139
Lokalizacja: Wraszawa

Post autor: likwidator »

Wogóle to ja jestem pasjonatem slayerów , ten mi się całkiem podoba , dłoń tobie wyszła , jedyne co mi się ni podoba to zęby (czy położyłeś najpierw farbę a później dałeś washa czy inne , bo na to mi wygląda ) ja u swoich na czarny podkład 00 albo 1 robie każdy ząbek osobno :D tak jest to troszeczkę meczące ale ładnie wychodzi .

Awatar użytkownika
TomaszT
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: Krakow (chwilowo na wygnaniu ;) )

Post autor: TomaszT »

likwidator pisze:...czy położyłeś najpierw farbę a później dałeś washa czy inne , bo na to mi wygląda ...
Niestety tak jak mówiłeś poszedłem trochę na łatwiznę i pomalowałem białym a potem tylko delikatny wash i rozjaśnienia białym. Teraz ostro się zastanawiam, czy washować jeszcze topór tak jak mi tu wszyscy sugerowali. Chyba się w końcu złamię i go poprawię. :)

ODPOWIEDZ