Tedi Workshop!

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

no i sa nowe zdjecia :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rak Skorpion
Pseudoklimaciarz
Posty: 30
Lokalizacja: Z za miedzy porośniętej Gruszami i Marmoladą

Post autor: Rak Skorpion »

są śliczni podobną kolorystyką mam zamiar malować moje gnoblaresony :D

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

pobaw sięnowymi washami, tunice by się przydał większy kontrast. devlan mud byłby ok. i sprobuj urozmaicić podstawki;) jakieś rozwalone płytki, kałuże, gruz, trawka, beczka, liny, rynsztok, szczur.. opcji jest masa:)a no i jakieś kołczany ze strzałami by się im przydały jak już łuki mają:) cięciwy też dodają sporo do wyglądu.

Rah
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rah »

Bardzo ładnie pomalowani. Jak zrobiłeś te płytki na podstawkach?

Awatar użytkownika
Gruby
Wałkarz
Posty: 90
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Gruby »

tedzio pisze:Bruk jest z tego sklepu: http://www.modelarski.pl/AU52421+1+pytk ... p6692.html

Takie coś za 4,20 zł mozna 55 podsawek 20x20 zrobić i zostają jeszcze połówki ; ]] No i sklep w blisko mojej szkoły :D
szukanie nie boli :D [poprzednia strona]

bardzo fajne prace ciekawe jak wygladac bedzie cala 10

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Myślę że lepiej wyglądało by coś takiego --> http://www.modelarski.pl/AU52427+1+pytk ... p6698.html

A do figurek to miodne , świetne twarze.... mam nadzieje że to przychodzi z czasem bo mi wogule nie wychodzą. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Hmm, ogólnie, te 3 figurki są moimi 2,3,4 (pierwszą był capitan którego zamiescilem w wakacje) takimi `na poważnie`, czyli bez dippingu. Jakby ktoś nie wiedział to wiek mój to 12 lat i 11 miesięcy xD
Ja jednak wole takie podstawki, znaczy wzór ^^.

Awatar użytkownika
Wych
Mudżahedin
Posty: 273
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wych »

Bardzo ladne modele, tym bardziej jesli faktycznie sa to jedne z Twoich pierwszych. Tylko gosc po lewej nieco przesadzil z solarka ;)

Awatar użytkownika
Silesian_Heretic
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 158
Kontakt:

Post autor: Silesian_Heretic »

Dawaj zdjęcia reszty oddziału :) Bardzo fajnie się zapowiadają, jak będziesz wytrwały to będziesz super malarzem :)

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Fajne spodnie

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Ogólnie oddział ma nowe (mam nadzieje lepsze) podstawki ;) oraz do ich małej grupki doszedł nastepny łczunik :D
Zrobiłem swoj pierwszy NMM (patrz na dole).
Prosze o konstruktywne komentarze i uwagi

Nowy:
Obrazek

Rodzinne:
Obrazek

Oraz ten Nmm:

Obrazek

Pozdrawiam
Tadzio :wink:
Ostatnio zmieniony 2 lut 2009, o 18:27 przez tedzio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

VegaMStudio pisze:Nie widziałem jeszcze bardziej sztucznego i po prostu żałośnie wyglądającego bruku ... myślałem ze oni normalnie na czekoladzie Wedla stoją
Mówisz o obecnym wyglądzie czy wcześniejszym, oraz co tobie przyszkadza w tym bruku, wg mnie to co kupiłem jest bdb i można użyc do wielu rzeczy...
VegaMStudio pisze:Doradzam zabawę z jakąkolwiek masą plastyczną a ten "kupowany bruk" radzę podarować swojemu "nie najlepszemu" koledze.
O kim mówisz,a także po co zabawa z masą plastyczną, co niby przez nią mam osiągnąć ?
VegaMStudio pisze:Kamyczki trawka i kawałki tego czegoś i od razu figurki dostały wyrazu tak trzymaj !
O jakie `to coś` Tobie chodzi !?

Prosze o komentarze również od innych userów tego forum :) [/b]

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

to coś to oczywiście bruk ... no słuchaj żeby w dzisiejszych czasach takie równiutkie kafeleczki układali haha , wygląda to sztucznie i w ogóle nie pasuje do klimatu gry. takimi kafelkami to w haremie sołtysi sobie łazienki wykładają hahah

chyba muszę wrzucić jakiś szybki tutorialik jak zrobić kostkę brukowa a nie gofra!

no jeżeli ty nie widzisz ze to sztucznie i dziadowsko wygląda to zapomnij o tym co pisze..

(podstawka z częściowo widocznym tym brukiem czyli trawka piach i ten bruk wygląda o niebo lepiej ale nie sam bruk bo to śmieszne a nie fajne)

Awatar użytkownika
Arte
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arte »

Tedzio... :D zaje**sta poprawa :) coraz bardzije podobaja mi sie twoje prace oby tak dalej trzymac :)
tedzio pisze:w batalionie jest taka uniwersalna armia i jest standardowa czyli czesto spotyka się ją na turniejach
:D taa jasne :D

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Miło mi słyszeć (czytać xd) słowa uznania :wink:

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Nowe podstawki nadały modelom życia. Wyglądają całkiem spokos. tempo malowania widzę masz tak samo mordercze jak moje :D ale poprawa jest a jak.

Co do NMM wydaje sie ok ale nieco większe kontrasty chyba by się przydały albo to wina zdjęcia choć wielkim specem jak i miłośnikiem tej techniki nie jestem więc nie powołuj się na mnie ;)

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Duuuuża przerwa w malowaniu była ;). Piąty łucznik (z czasem im zmienie podstawki - myśle o kryjąych się ludkach w trzcinach w jakimś małym bajorku) będzie skończony od razu po rycerzach;

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Podstawki są skończone (związane z wodą ;)).Pokaże je już ze skończonymi całymi figuraskami. Ci są już skończeni (tarcze dostną na samym końcu), a 2 pozostałym zostały kokardki i poprawki do pomalowania.

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

Na twoim miejscu dałbym washa czarnego na zbroję, poprawiłbym oczka jednemu z knightów i jakoś bardziej rozjaśnił te pióropusze, albo też jakiegoś washa zapodał :)... łucznicy lepsi od knightów... tyle powiem :mrgreen:
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

Awatar użytkownika
Rizzen
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146
Lokalizacja: Har Ganeth

Post autor: Rizzen »

Moim zdaniem podstawki zyskają, jak pomalujesz je grafitowym/szarym zamiast brązowym. Teraz nieco się gryzą z brukiem.
Bruk mógłby być bardziej nierówny, taki jak pokazywał ZiMny.
Obrazek

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Może jakieś komentarze do rycerzy ??

ODPOWIEDZ