Warstadt by qc

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Re: Warstadt by qc

Post autor: wind_sower »

Bardzo fajny pomysł na uprząż konia. Jestem na tak :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Choć przeprowadzka do nowego mieszkania miała miejsce w styczniu, to dopiero teraz przygotowałem warsztat na tyle, by na nowo zacząć prace nad modelami.

Przeprowadzka jak to przeprowadzka nie obyła się bez strat. Poszkodowanymi zostały między innymi Fontanna Drętwej Wody oraz Pomnik Magnusa Pobożnego. Na szczęście uszkodzenia były niewielkie i szybko udało się je naprawić.

Gdybyście chcieli zobaczyć więcej zdjęć Fontanny Drętwej Wody oraz Pomnika Magnusa Pobożnego to kliknijcie na odnośniki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Obydwie prace mi się podobają. Przyznam, że fontanna bardziej :) Z tym, że wydaje się jak by trochę za dużo tego niebieskiego nalotu na kościakach.
Fajni się musi grać z takimi makietami :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Szanowne państwo-draństwo być może pamięta, że w minionym 2015 roku pomalowałem modele Strażników dróg z Averlandu, których zdjęcia możecie zobaczyć między innymi na fanpage Warheim FS.

Przygotowując się do budowy dioramy wymyśliłem sobie, że Averlandczycy będą walczyć z Zielonoskórymi. Modele Orków złożyłem głównie z bitsów do SpellCrow, o czym napisałem TUTAJ, a w minionym tygodniu rozpocząłem malowanie figurek.

Jeśli podoba wam się sposób w jaki pomalowałem skórę dajcie znać, to napiszę poradnik.

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcie Orków, którym pomalowałem skórę, zęby i oczy.

Obrazek

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Super! Bardzo kreatywnie pomalowana skóra:) Daj przepis:D

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Mocne są te makiety na maksa.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Przygotowania do czerwcowego turnieju Warheim FS idą pełną parą i niewiele czasu zostaje na malowanie. Mimo wszystko udało mi się znaleźć godzinę na namalowanie rdzy na orężu Zielonoskórych, którzy staną na dioramy Strażników dróg z Averlandu, których zdjęcia możecie zobaczyć między innymi na fanpage Warheim FS.

Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Zardzewiałe miecze bardzo fajnie wyszły :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dziś mam dla szanownego państwa-draństwa zdjęcia dwóch z sześciu Orków, którzy pojawią się na dioramie Strażników dróg z Averlandu do Warheim FS.

Bitsy, z których złożyłem modele Orków, poza drobnymi wyjątkami, to produkty SpellCrow. Więcej na temat budowy modeli Orków znajdzie na blogu Danse Macabre.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wpis dostępny jest także na Danse Macabre.

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Metalik na hełmach jest na prawdę spoko :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

świetne te orki! tylko na ich twarzach nie pasuje mi ten cielisty kolor. mam wrażenie, jakby ktoś im zerwał skórę z tej części ciała i zostały widoczne mięśnie...

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Lechu pisze:świetne te orki! tylko na ich twarzach nie pasuje mi ten cielisty kolor. mam wrażenie, jakby ktoś im zerwał skórę z tej części ciała i zostały widoczne mięśnie...
Niektórym się z szympansami kojarzą :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dziś mam dla szanownego państwa-draństwa zdjęcia kolejnych dwóch Orków, którzy pojawią się na dioramie Strażników dróg z Averlandu do Warheim FS.

Bitsy, z których złożyłem modele Orków, poza drobnymi wyjątkami, to produkty SpellCrow. Więcej na temat budowy modeli Orków znajdzie na blogu Danse Macabre.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

przedobrzyłeś trochę z tym siuwaxem do postarzania brązu na dwóch tarczach. na jednej to wręcz wygląda jakbyś zapomniał ściągnąć tego płynu maskującego farbę przed sprejowaniem. ;)
za to spodnie i zabrudzenia na buciorach są zajebiste

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Łowcy czarownic to jedna z moich ulubionych kompanii w Warheim FS. Choć Sigmaryci nie mogą wynająć Ogra, mają ograniczony dostęp do magicznych przedmiotów, jest ich mało i za wszystko płacą więcej, to mają kilka dużych plusów.

Pierwszy to dwóch duchownych, którzy przy odrobinie szczęścia w trakcie kampanii mogą mieć dostęp do modlitwy pozwalającej na przerzut Ochrony Pancerza i Ochrony Magicznej.

Drugi to dostęp do pistoletów pojedynkowych i pancerza.

Trzeci tanie Psy bojowe...

Ale ja dziś nie o tym. Być może pamiętacie, że Łowcy czarownic, to jedna z moich pierwszych kompanii, a na pewno najczęściej przewożona. Z biegiem lat modele poobijały się, a farba w kilku miejscach się starła. W związku z tym postanowiłem nieco odświeżyć figurki i naprawić uszkodzenia.

I oto znów Łowcy czarownic mogą cieszyć się zasłużoną chwałą!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A więcej zdjęć Łowców czarownic znajdziecie TUTAJ.

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Łoooo Panieee... Łorki są miodne. Już na blogu podziwiałem. Kawał dobrej roboty.
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dziś mam dla was zdjęcia dwóch ostatnich Orków, którzy pojawią się na dioramie Strażników dróg z Averlandu do Warheim FS.

Bitsy, z których złożyłem modele Orków, poza drobnymi wyjątkami, to produkty SpellCrow. Więcej na temat budowy modeli Orków znajdzie na blogu Danse Macabre.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Bardzo fajna krew:) Ogólnie całość bardzo mi się podoba. Jednak nie lubię "stylu" w jakim robisz zdjęcia. Sądzę, że dużo przekłamują i nie pokazują wszystkiego ale mogę się mylić

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Draco pisze:Bardzo fajna krew:) Ogólnie całość bardzo mi się podoba.
Dziękuję.

Draco pisze:Jednak nie lubię "stylu" w jakim robisz zdjęcia. Sądzę, że dużo przekłamują i nie pokazują wszystkiego ale mogę się mylić
Możesz rozwinąć?

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Po trzech latach przerwy wracam do Sióstr Sigmara do Warheim FS. Po ostatniej aktualizacji podręcznika w szeregi Cór Młotodzierżcy można wcielić trzech Rycerzy Zakonnych.

Modele templariuszy można będzie także wykorzystać podczas gry Łowcami czarownic.

Do złożenia modeli użyłem głównie bitsów produkcji GW oraz kilku pieczęci od Anvil Industry.

Przy okazji robienia zdjęć zauważyłem kilka linii podziału formy, które usunę przed malowaniem.

Dziś mam dla was zdjęcie pierwszego Rycerza Zakonnego.

Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ