Warstadt by qc

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Re: Warstadt by qc

Post autor: Naviedzony »

Piękny. Jednocześnie nowy design i "stare" malowanie. ;)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Naviedzony pisze: 29 mar 2021, o 07:33 Piękny. Jednocześnie nowy design i "stare" malowanie. ;)
Dzięki wielkie. :)

Galeria: Jaszczuroludzie z Lustrii. Bohaterowie - Kapłan Skinków.

Zdarza się, choć bardzo rzadko, że ze skrzeku Skinków lęgnie się tylko jeden Skink. Skinki takie zdają się być szczególnie zestrojone z energią świata i mają naturalne uzdolnienia do magii. Są to Kapłani Skinków, prorocy rasy Jaszczuroludzi i pomocnicy potężnych Slannów, Magów-Kapłanów.

Kapłani Skinków są jednymi z najbardziej inteligentnych przedstawicieli swego rodzaju, a ich zadaniem jest wykonywanie instrukcji umieszczonych na świętych tablicach pozostawionych przez Pradawnych. Zapisy te mogą tyczyć się wielu rzeczy – zniszczenia miasta, odzyskania zaginionych artefaktów tudzież narodzin potężnego wojownika. Odpowiedzialność to wielka i ciąży bardzo wszystkim Kapłanom Skinków. Być może jeszcze ważniejszą kwestią jest interpretacja woli Slannów. Ta rzadko bywa jednoznaczna i Kapłanom Skinków przychodzi często kłócić się o prawdziwe znaczenie zagadkowych poleceń ich panów – znaczenie, którego czasami nie da się wyjaśnić przez tysiąc lub więcej lat.


Kapłan Skinków to drugi z bohaterów, który stoi na czele Jaszczuroludzi z Lustrii w Warheim FS.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Teufelsberg. Wzgórze I.

Dziś mam dla Was zdjęcia pierwszego Wzgórza, które znajduje się nieopodal wsi Teufelsberg.

Wzgórze zbudowałem z odpowiednio przyciętych fragmentów styroduru pokrytego ziemią do kwiatów zmieszaną z klejem do drewna Wikol i wodą.

Na makiecie umieściłem także sceniczne podstawki od Micro Art Studio oraz Dark Temple Ruins Terrains od Ristuls EM i drzewka iglaste od NOCH.

Całość uzupełniłem różnego rodzaju posypkami, pigmentami i olejnymi efektami.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Grasanci Chaosu. Bohaterowie - Wojownik Chaosu.

Pośród dzikich pustkowi północy wszyscy oddają w ten czy inny sposób cześć Niszczycielskim Mocom. Ich życie jest ciężkie i pełne przelewu krwi, lecz nawet najbardziej zaprawiony w bojach człowiek północy może znaleźć chwilę pocieszenia w dzbanie wina czy w ramionach kobiety. Są jednak pośród nich i tacy, którzy czują zew Chaosu znacznie silniej niż pozostali członkowie ich klanów; ci zostawiają za sobą nieistotne sprawy śmiertelników, takie jak wygoda, ciepło, czy miłość. Poświęcają swe człowieczeństwo dla niekończącej się wojny w służbie Mrocznych Bogów.
Kiedy człowiek w ten właśnie sposób zaprzedaje duszę Chaosowi, staje się istotą budzącą strach i respekt pośród wszystkich, których zostawia za sobą. Strach to uzasadniony, bowiem zyskuje piekielną siłę, a jego ciało staje się twarde niczym dąb. Zdarza się, że nosi stygmaty piętna określonego boga, jego oczy mogą stać się czarne, zaczątki rogów mogą pojawić się pod jego skórą, a fetor siarki może ciągnąć się za nim. Staje się o głowę wyższy od swych wcześniejszych współbraci i gardzi wszystkimi słabymi i tchórzliwymi. Każdy z Wojowników Chaosu, niezależnie od pochodzenia, cieszy się wielkim szacunkiem pośród plemion północy, albowiem w walce każdy jest wart tyle, co pół tuzina zaprawionych w bojach Ludzi.


Wojownik Chaosu to kolejny z bohaterów, który stoi na czele Grasantów Chaosu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #69 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Troll od MOM Miniaturas.

Zmotywowany przez Pepe, który jest gospodarzem kwietniowej edycji FKB, sięgnąłem do pudełka z modelami od MoM Miniaturas i wybrał model Trolla, który najbardziej skojarzył mi się z tematem: Coś mi tu cuchnie!!!

Więcej na temat modelu, możecie przeczytać TUTAJ.

Przy okazji postanowiłem poeksperymentować z malowanie skóry i pomalowałem ją wyłącznie farbami shade, czyli starymi washami od GW.

Włosy, przepaska biodrowa oraz oręż to już contrasty i metaliki od GW.

Eksperymentowałem także z podstawką, która w zamyśle miała być bagienna, ale średnio jestem z niej zadowolony. Na szczęście nieco udało mi się ją uratować kępkami trawy od Gamers Grass, które Wasz ulubiony lokalny sklep może nabyć w Hurtowni hobbystycznej - Arbooz.eu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Felix Jaeger & Gotrek Gurnisson...

Felix wszedł do wewnętrznego sanktuarium Świątyni Grimnira. Jego sława najwyraźniej go wyprzedzała. Kapłani nie stawiali oporu przed wpuszczeniem go. Wydawali się tylko zaskoczeni, że jakiś człowiek pragnie tu wejść. W środku było ciemno i ponuro w porównaniu z wielkim ogniem płonącym jasno w sali wejściowej. Przystosowanie się do mroku zajęło jego oczom kilka chwil. Niezwykle grube kamienne mury tłumiły wszelkie dźwięki. Powietrze pachniało kadzidłem i duszącym odorem palonych włosów. To wewnętrzne sanktuarium było puste nie licząc kilku starych Krasnoludów odzianych w czerwone szaty. Nie mieli ze sobą żadnej broni, a ich brody były długie i spięte klamrami, na których widniał znak dwóch skrzyżowanych toporów. Wydawała się, że nie robili prawie nic poza modleniem się i doglądaniem olbrzymiego ognia, który stale płonął w zagłębieniu przedsionka.

Felix rozejrzał się. Sufit mógł być uznany za niski w porównaniu z ludzkimi świątyniami, ale i tak jego wysokość dziesięciokrotnie przewyższała wzrost Felixa. Wzdłuż ścian spoczywały potężne kamienne sarkofagi. Każdy z nich miał wysokość Człowieka i był wyrzeźbiony na podobieństwo Krasnoluda leżącego na plecach z bronią przyciśniętą do piersi. Felix wiedział, że były to groby Królów Pogromców. Od wielu pokoleń chowano tutaj królewską rodzinę Karak Kadrin.

Na środku dominował masywny ołtarz, nad którym wznosił się posąg potężnego krasnoludzkiego wojownika z toporem w każdej dłoni. Stopę opierał na karku smoka. Przedstawiona postać przypominała Pogromcę. Miała krótką brodę. Nad jej głową wznosił się wielki grzebień włosów. Przed ołtarzem klęczał Krasnolud szepczący ciche modlitwy. Pogromca podniósł się na nogi i gwałtownie odwrócił się od ołtarza, w sposób nie przypominający człowieka opuszczającego świątynię swego boga, lecz jak wojownik, który otrzymał rozkaz od swego generała i natychmiast rusza, by go wykonać. Przechodząc spojrzał na Felixa. Jego twarz nie okazywała zaskoczenia na widok człowieka w jednym z najświętszych miejsc jego ludu. Patrząc na niego, Felix pomyślał, że ten Krasnolud miał najbardziej ponure oczy, jakie dotąd widział. Jego oblicze mogło być wyrzeźbione z granitu, a rysy twarzy przypominały prymitywną masywność, jaką Felix czasami dostrzegał w pradawnych posągach druidycznych. Głowa Krasnoluda została niedawno ogolona za wyjątkiem niewielkiego pasa włosów, które wyrosną w grzebień. Broda została przycięta do krótkie szczeciny.

Jeszcze raz zapytywał sam siebie, dlaczego jest tutaj? Co miał nadzieję uzyskać odwiedzając tę świątynię? Może chciał odnaleźć nowe spojrzenie na Khazadów? Zrozumieć choć trochę osobliwą psychikę, która zmuszała tak wielu z nich, by golić swe głowy i wyruszać na poszukiwanie własnej zagłady. Trudno mu było to zrozumieć i nie mógł wyobrazić siebie, ani innego człowieka robiącego coś podobnego.

A może jednak potrafił to zrobić. Ludzie przez cały czas dokonywali dzieł samozniszczenia. Pili w nadmiarze i wykonywali czyny pełne głupiej brawury. Uzależniali się od wiedźmiego ziela i błędnego korzenia. Przyłączali się do kultów mrocznych Bogów Chaosu. Toczyli pojedynki z najdrobniejszych i najbardziej bezsensownych powodów. Felix czasami dostrzegał w sobie samym perwersyjne dążenie do samozniszczenia. Może Krasnoludowie odczuwali to w większym stopniu i sformalizowały je w typowy krasnoludzki sposób. Może tutaj uda mu się zobaczyć ich boga i zrozumieć, dlaczego tak czynili?

Podszedł do frontu ołtarza i uklęknął u stóp statuy. Posąg prezentował cały geniusz krasnoludzkiej roboty kamieniarskiej. Poziom wyrzeźbienia szczegółów przewyższał cierpliwość i umiejętność dowolnego ludzkiego rzeźbiarza. Borek powiedział mu, że ta statua była tworzona przez pięć generacji mistrzów rzemiosła. Zabrało to niemal tysiąc pięćset lat. Felix przyglądał się jej uważnie próbując odnaleźć klucz do jakiejś większej tajemnicy, jakby badając ją mógł zrozumieć, co popychała Pogromców do ich czynów. Nawet jeśli statua znała odpowiedź na jego pytania, zachowywała uparte milczenie. Felix uśmiechnął się smutno, myśląc że nie ma tu nic poza starymi rzeźbami w kamieniu. Jeśli te mury przenikała esencja milenium poświęceń, jak twierdzili Krasnoludowie, Felix nie potrafił tego wyczuć. Czego się spodziewał? Był człowiekiem, a krasnoludzcy bogowie okazywali niewiele zainteresowania swojej własnej rasie, zatem dlaczego mieliby zwracać jakąkolwiek uwagę na niego? A jednak pomyślał, że skoro znajduje się w świętym miejscu, nie zaszkodzi zaryzykować modlitwy. Nie potrafił wymyśli żadnej innej intencji, zatem poprosił, by stary bóg dał Gotrekowi chwalebną śmierć, której szukał i zachował Felixa, by mógł o niej napisać. Przez chwilę, gdy jego dłonie odruchowo wykonały znak młota, Felixowi wydawało się, że coś wyczuwa. To było pogłębienie się ciszy tego miejsca. Jego zmysły wyostrzyły się. Poczuł wrażenie obecności czegoś starożytnego, wielkiego i potężnego. Spojrzał jeszcze raz na pustą twarz Grimnira, ale nic się nie zmieniło. Surowe, puste oczodoły nadal spoglądały na świat bez miłosierdzia lub zrozumienia.


...a właściwie to Kladrin i Brend od MOM Miniaturas, których recenzję mogliście przeczytać TUTAJ.

Choć przyznacie, że podobieństwo do najbardziej znanej pary bohaterów Starego Świata z pewnością nie jest przypadkowe.

Tym razem pomalowałem Felixa i Gotreka zupełnie klasycznie i kanonicznie, a więc bohaterowie dostali białe spodnie w niebieskie pasy, zaś Felix przyodział się w czerwony płaszcz z sudenladkiej wełny.

Oba modele pomalowałem pędzlem Roubloff, zaś podstawki ozdobiłem kępkami trawy GamerGrass, w które Wasz ulubiony lokalny sklep może zaopatrzyć się w Hurtowni hobbystycznej - Arbooz.eu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Teufelsberg. Wzgórze II.

Dziś mam dla Was zdjęcia drugiego Wzgórza, które znajduje się nieopodal wsi Teufelsberg.

Wzgórze zbudowałem z odpowiednio przyciętych fragmentów styroduru pokrytego ziemią do kwiatów zmieszaną z klejem do drewna Wikol i wodą.

Na makiecie umieściłem także elementy Dark Temple Ruins Terrains od Ristuls EM, sceniczne podstawki od Micro Art Studio oraz zestawów Starożytne dłonie i Starożytne głowy od Warhead Studio, a także drzewka iglaste od NOCH.

Całość uzupełniłem różnego rodzaju posypkami, pigmentami i olejnymi efektami.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Jaszczuroludzie z Lustrii. Bohaterowie - Saurus I.

Saurusy to zajadli drapieżnicy, których ciała stworzono tak, by zmaksymalizować ich potencjał w walce wręcz. Mają kościane grzebienie i twardą, łuskową skórę, po której zsuwają się wszystkie trafienia miecza za wyjątkiem tych najcelniejszych. Saurusy używają dużej broni wykonanej z obsynitu, brązu lub drogocennych metali, nabijaną ostrymi kolcami i hakami, które rozdzierają ich wrogów na strzępy.

Saurus to kolejny z bohaterów, który służy w szeregach Jaszczuroludzi z Lustrii w Warheim FS.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Teufelsberg. Wzgórze III.

Dziś mam dla Was zdjęcia trzeciego Wzgórza, które znajduje się nieopodal wsi Teufelsberg.

Wzgórze zbudowałem z odpowiednio przyciętych fragmentów styroduru pokrytego ziemią do kwiatów zmieszaną z klejem do drewna Wikol i wodą.

Na makiecie umieściłem także elementy Dwarven Ruins Terrain od Scibor MM, a także drzewka iglaste od NOCH.

Całość uzupełniłem różnego rodzaju posypkami, pigmentami i olejnymi efektami.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Grasanci Chaosu. Bohaterowie - Łowca niewolników.

Każdego dnia na ziemiach Ludzi Północy pracuje i umiera tysiące niewolników. Każdego dnia na Wschodnie Stepy ściągają dziesiątki kompanii łowców niewolników, którzy wymieniają schwytanych więźniów na oręż, pancerz i złoto. I choć większość skazanych na powolną i bolesną śmierć nieszczęśników stanowią żyjący na rozległych równinach Zielonoskórzy, to wśród niewolników znaleźć można także Ludzi, Elfów, a nawet Khazadów z Gór Krańca Świata. Bowiem drużyny łowców niewolników często pokonują znaczne odległości by schwytać nowych więźniów, którym przeznaczono dokonać żywota ku większej chwale Mrocznych Bogów Chaosu.

Łowca niewolników to ostatni z bohaterów, który stoi na czele Grasantów Chaosu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #69 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu. Bohaterowie - Szlachcic.

Od tysięcy lat szlacheckie rody Elfów Wysokiego Rodu przewodzą im w czasie wojny i pokoju. Od najmłodszych lat arystokratom wpaja się wysoką wartość honoru, naucza sztuki dyplomacji i sztuki prowadzenia wojny, a ich wychowanie staje się dla szlachty powodem dumy. W czasach konfliktu znać to po ich wszechstronnej swobodzie, z jaką kierują armią z punktów dowodzenia, jak też doskonałości fechtunku w walce wręcz.

Choć pozostają dozgonnie wiernymi poddanymi Króla Feniksa, szlachta Elfów Wysokiego Rodu uwielbia intrygi i politykę. Niestety prowadzi to czasem do powierzenia dowodzenia nad armią w oparciu o polityczne koneksje, a nie czyste umiejętności wojskowe. Szczęśliwie przypadki takie należą do rzadkości, gdyż w obliczu zagrożenia Król Feniks nie pozwala na tego typu „wpadki”. Pośród Elfów nie brakuje prawdziwie utalentowanych i odważnych dowódców, na których lojalność Król Feniks może zawsze liczyć.


Szlachcic to pierwszy z bohaterów, który stoi na czele Elfów Wysokiego Rodu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #77 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Teufelsberg. Las I.

Dziś mam dla Was zdjęcia pierwszego Lasu, które znajduje się nieopodal wsi Teufelsberg.


Drzewa zrobiłem ze skręconego miedzianego drutu, który pokryłem szpachlą do drewna.

Z kolei gałęzie drzewa posypałem różnego rodzaju posypkami imitującymi liście.

Na makiecie umieściłem także starożytne głowy oraz starożytne dłonie od Warhead Studio.

Całość uzupełniłem różnego rodzaju posypkami, pigmentami i olejnymi efektami.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

To jest mega, chociaż drzewo na dłoni to trochę przeginka.
Czemu saurus i elf na kółkach?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ewolucja w kierunku jedynych słusznych podstawek :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

swieta_barbara pisze: 20 maja 2021, o 19:25 To jest mega, chociaż drzewo na dłoni to trochę przeginka.
To jakieś elfie lasy, więc kto ich tam wie jak to zasadzili. ;)
swieta_barbara pisze: 20 maja 2021, o 19:25 To jest mega, chociaż drzewo na dłoni to trochę przeginka.
Czemu saurus i elf na kółkach?
Bo mi się kwadraty skończyły, a w skirmiszu jakim jest Warheim FS nie ma to aż tak dużego znaczenia. I w sumie to okrągłe ładniej wyglądają.

-Qc- pisze: 20 maja 2021, o 22:13 Ewolucja w kierunku jedynych słusznych podstawek :)
:D

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #81: Półeczka.

Zmotywowany przez Wołka Zbożowego zabrałem się za czyszczenie z kurzu ustawionych na poddaszu witryn, w czym dzielnie asystowała mi młodsza córka.

Po doprowadzeniu kupionych w Ikea Detolfów do jako takiego stanu zabrałem się za fotografowanie, a efekty trudnej walki z kiepskim światłem i skośnym dachem możecie zobaczyć poniżej. Na zdjęciach uwieczniłem głównie pomalowane modele, które jako tako prezentują się na fotografiach. Ponieważ jednak zdjęcia robiłem smartphonem, który niezbyt dobrze radził sobie w tych w warunkach z fotografiami niepomalowanych figurek, wielkość kupki wstydu możecie oszacować na podstawie trzech pierwszych zdjęć, wciąż jest tego więcej niż pomalowanych rzeczy.

Na zdjęciach możecie też zobaczyć dodatkowe półki, część z nich to kupione na wyprzedaży A-Space od A-Case, a część to rozwiązanie podpatrzone na blogu Inkuba - Wojna w miniaturze, czyli dodatkowe półki montowane na zaciskach do lin.

Natomiast wciąż nie mogę się zebrać do zamontowania oświetlenia, ale myślę że po tym jak wyczyściłem półki z kurzu i poprzestawiałam figurki na półkach będzie mi łatwiej w końcu się za to wziąć.

Makiety wsi Teufelsberg z racji swych gabarytów ustawiłem na nieprzeszklonych półkach, zamontowanych na profilach do ściany.

Z kolei na biurku możecie zobaczyć podstawkę sceniczną w drewnianej walizce dla Ostlandczyków do Warheim FS, nad którą obecnie pracuję.

I to by było na tyle, jeśli chodzi o półeczkę.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Spoko kanciapa. Nigdzie nie widzę lodówki.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

swieta_barbara pisze: 24 maja 2021, o 08:10 Spoko kanciapa. Nigdzie nie widzę lodówki.
Od lodówki brzuch rośnie, a w wieku 40 lat już nie tak łatwo go zrzucić. ;)

Galeria: Niziołki z Krainy Zgromadzenia. Milicjant.

Dziś mam dla Was zdjęcia kolejnego Niziołka służącego w szeregach kompanii Niziołki z Krainy Zgromadzenia do Warheim FS.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Jaszczuroludzie z Lustrii. Bohaterowie - Saurus II.

Saurusy to zajadli drapieżnicy, których ciała stworzono tak, by zmaksymalizować ich potencjał w walce wręcz. Mają kościane grzebienie i twardą, łuskową skórę, po której zsuwają się wszystkie trafienia miecza za wyjątkiem tych najcelniejszych. Saurusy używają dużej broni wykonanej z obsynitu, brązu lub drogocennych metali, nabijaną ostrymi kolcami i hakami, które rozdzierają ich wrogów na strzępy.

Saurus to kolejny z bohaterów, który służy w szeregach Jaszczuroludzi z Lustrii w Warheim FS.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Grasanci Chaosu. Stronnicy - Niewolnik I.

Niewolnicy zajmują najniższe miejsce w hierarchii społecznej Niewolników Ciemności. Ich przeznaczeniem jest praca i śmierć ku większej chwale Mrocznych Bogów.

Niewolnicy to stronnicy, którzy służą potężniejszym bohaterom stojącym na czele Grasantów Chaosu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #69 edycji FKB.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ