Warstadt by qc

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Re: Galeria by quidamcorvus

Post autor: quidamcorvus »

Skończyłem malować metaliki.

Brąz to:
Tin Bitz, Dwarf Bronze i Mithril Silver. Washowane Ogryn Flesh, Devlan Mud i Badab Black.

Oręż to:
Boltgun Metal i Mithril Silver. Washowane Devlan Mud i Badab Black.

Pancerz to:
Cold Steel (P3), Chainmail i Mithril Silver. Washowane Devlan Mud i Badab Black.

Runy to:
Dwarf Bronze, Burnished Gold i Mithril Silver. Washowane Baal Red i Gryphon Sephia.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Metaliki bardzo fajne =D> =D> =D> . Jedna rzecz: troszkę się zlewają runy, zastanawiam się, jaki efekt byłby gdyby je siasnąć np. mithrilem i assurmen blue. Chodzi mi o to, żeby bardziej je uwydatnić #-o . A może tylko lekko je okrawędziować mithrilem?

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

smiejagreg pisze:Jedna rzecz: troszkę się zlewają runy, zastanawiam się, jaki efekt byłby gdyby je siasnąć np. mithrilem i assurmen blue. Chodzi mi o to, żeby bardziej je uwydatnić #-o . A może tylko lekko je okrawędziować mithrilem?
Przed washowaniem były lekko krawędziowane, a chciałem żeby wyszły takie przygaszone.

Czasu na malowanie niewiele, ale kompania powoli zyskuje kolory.
W odróżnieniu od wcześniejszych drużyn, krasnoludy nie posiadają jednolitego umundurowania, występują natomiast w swoich barwach klanowych - błękit i czerwień oraz zieleń.
Zaś duża ilość metalików, a także czekające na malowanie elementy skórzane i pomalowane już na purpurowo sakiewki są wspólnym elementem wszystkich modeli.

Niebieski: Regal Blue+ Schorched Brown, Enchanted Blue, Ultramarines Blue, Hawk Turquoise, Ice Blue.
Wash: Asurman Blue

Czerwony: Mechrite Red, Skorne Red (P3), Khardic Flesh, Ryn Flesh.
Wash: Baal Red

Zielony: Snot Green+Schorched Brown, Iosan Green (P3), Goblin Green, Camo Green
Wash: Thraka Green

Purpura: Liche Purple, Warlock Purple, Tentacle Pink
Wash: Leviathan Purple

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

przeginasz pyte -.-
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Kolejna aktualizacja:
Pomalowałem elementy skórzane używając jako bazowego koloru Scorched Brown rozjaśniany Bootstrap Leather (P3), Snakebite Leather oraz Kommando Khaki. Cieniowałem mieszanką z Battledress Green (P3). Washe to Ogryn Flesh i Devlan Mud.
Czerwone brody to Mechrite Red, Red Gore, Blood Red i Blazing Orange + Sunburst Yellow. Washe to Devlan Mud.
Pomarańczowy Pogromców to Mechrite Red, Blazing Orange i Sunburst Yellow. Washe to Ogryn Flesh i Devlan Mud.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Świetne =D> =D> =D> . Bardzo mi się podobają. Tak na szybko to tylko dwie rzeczy bym poprawił w tym co juz jest. Płomień na świecy górnika - za ostre przejścia, szczególnie ostatnie do ciemnej czerwieni jest za ostre. No i Helga ma mordę największego krasnoludzkiego zabijaki, co się nie mył od 2 miesięcy :wink: :D . Trochę byś ją wygładził...

InkubPendragon
Oszukista
Posty: 825

Post autor: InkubPendragon »

Świetne te krasnoludy. Tak właśnie powinny wyglądać włosy u tych farbowanych lisow:)
http://www.miniwojna.blogspot.com - gry bitewne i malowanie figurek

http://polskiefigurki.blogspot.com/ - wiadomości o polskich grach bitewnych, figurkach i akcesoriach do nich

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki za komentarze :)
smiejagreg pisze:No i Helga ma mordę największego krasnoludzkiego zabijaki, co się nie mył od 2 miesięcy :wink: :D . Trochę byś ją wygładził...
Niech będzie. To nie tylko twoja opinia. Helga postanowiła zrobić make-up :D

Dzisiaj zdjęcia blondasków. Kombinując postanowiłem wykorzystać jako bazę: Bleached Bone, który zwashowałem Gryphon Sephia. Rozjaśnienia Bleached Bone i Skull White, na to delikany wash Grypnon Sephia i Devlan Mud w zagłębienia.

Obrazek
Obrazek

Pomalowałem też 'gemy':
Obrazek

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Te modele Slayerów są zajebiste, no i malowanie też bardzo fajne, może trzoszkę jaśniejszą skórę bym zrobił ale to już kwestja gustu i upodobań =D>
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454


Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Przez te cienie wokół ust u helgi mam wrażenie, że ma brode :?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bo teraz wygląda jak krasnoludzki zabijaka, który się tydzień nie mył... I tak powinno zostać. Czysta Helga jest do bani, powinna jeszcze mieć browca :wink: :!:

Awatar użytkownika
LoGo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 126
Lokalizacja: Athel Loren w Warszawie

Post autor: LoGo »

Wow...
Wspaniałe "brudne" krasnale!! Szczególnie podoba mi się skóra :)
Nie mogę się doczekać skończonej ekipy!!
Brawa! =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
xaurus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Grodzisk Maz. Milanówek, Podkowa L, Wawa

Post autor: xaurus »

bardzo ładne malowanie, chciałbym aby moje krasnale prezentowały się równie ładnie

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Fajnie wyszedł ci ten wyblakły blond. Dzięki za przepis :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki za komentarze :)

Skończyłem malować brody:
Obrazek
Sygnalista (3-ci od prawej) to Ironhull Grey (P3) rozjaśniany do Astronomican Grey i wash z Badab Black.
Wojownik klanowy (2-gi od prawej) to Chaos Black rozjaśniany do Fortress Grey i wash z Badab Black.
Kusznik (1-szy od prawej) to Kommando Khaki rozjaśniany do Bleached Bone i washowany Ogryn Flesh i Devlan Mud.

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Kolejny model i ... Normalnie kiedyś musisz zrobić ten Battle report. :D Bo nie wytrzymam. ;] Klimacik pełną gębą.
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

InkubPendragon
Oszukista
Posty: 825

Post autor: InkubPendragon »

Świetne to malowanie wlosow. Co wiecej, nie popatasz w rutyne tych samych kolorow, o co latwo w przypadku malowania jednoczesnego paru figurek. Najbardziej podoba mi się trzeci z prawej, potem drugi w kolejnosci "podobania sie" to drugi z lewej, a trzecie miejsce przypada pierwszemu od prawej.
http://www.miniwojna.blogspot.com - gry bitewne i malowanie figurek

http://polskiefigurki.blogspot.com/ - wiadomości o polskich grach bitewnych, figurkach i akcesoriach do nich

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Co za erekcja kolorów! Głębia i nasycenie! Czekam aż ich wykończysz.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

QC... no co ja Ci mówić będę :D
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

ODPOWIEDZ