Warstadt by qc

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Re: Warstadt by qc

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Grasanci Chaosu. Stronnicy - Grasant Chaosu IV.

Grasanci Chaosu to stronnicy, którzy służą potężniejszym bohaterom stojącym na czele Grasantów Chaosu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #69 edycji FKB.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Zbrojna kompania z Ostlandu. Kapitan, bohater.

Kapitanowie, dowodzący żołnierzami z Ostlandu to twardzi i surowi oficerowie, dzielący ze swymi podwładnymi trudy i niebezpieczeństwa wojskowej służby. Wraz z szeregowymi żołnierzami walczą na zrytych końskimi kopytami, przesiąkniętych krwią pobojowiskach i na zasłanych trupami ulicach miast. Toczą niekończące się kampanie wojskowe na terenie Starego Świata i poza jego granicami. Dowódcy Zbrojnych kompanii z Ostlandu w większości rekrutują się spośród ostlandzkich arystokratów, którzy przeżyli kilka krwawych bitew i zajęli miejsce poległego dowódcy. Kapitanowie wiedzą, co naprawdę liczy się na polu bitwy.

Dziś mam dla Was zdjęcia dowódcy Zbrojnej kompanii z Ostlandu.

Kapitan to lekko skonwertowany model od GW, który w ramach podkreślenia swojej rangi otrzymał zdobiony piórami kapelusz oraz bojowego koguta od Dunkeldorf Miniatures.

Zapraszam do oglądania!

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu. Stronnicy - Łucznik V.

Trzon kompanii Ulthuanu stanowią doskonale wyszkoleni i wyposażeni żołnierze rekrutujący się z podwładnych Króla Feniksa. Każdy Elf, rzemieślnik, kupiec, czy artysta staje się w czasie wojny śmiercionośnym wojownikiem.

Łucznicy to pierwsza grupa stronników, służąca w szeregach Elfów Wysokiego Rodu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #77 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Wolę czyste Elfy ale ten mi się bardzo podoba :)
Szczególnie tarcza, sztandar i kolor włosów mi bardzo pasuje.
Czy drzewiec proporca jest ozdobiony laska maga z Island of Blood?
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Flinsh pisze: 11 lut 2022, o 19:25 Wolę czyste Elfy ale ten mi się bardzo podoba :)
Szczególnie tarcza, sztandar i kolor włosów mi bardzo pasuje.
Czy drzewiec proporca jest ozdobiony laska maga z Island of Blood?
Dzięki! :) Ten ma bardzo czyste serce. ;)

Jeśli chodzi o zwieńczenie drzewca, to szczerze nie pamiętam, czy to jest oryginalny model, czy konwersja. :(

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Ważne że wygląda dobrze :)
Ile czasu zajmuje Ci pomalowanie modelu np. ostatniego elfa lub wojownika chaosu z początku strony? Swoją drogą chaosyta też mi się bardzo podoba =D>
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Flinsh pisze: 12 lut 2022, o 12:44 Ważne że wygląda dobrze :)
Ile czasu zajmuje Ci pomalowanie modelu np. ostatniego elfa lub wojownika chaosu z początku strony? Swoją drogą chaosyta też mi się bardzo podoba =D>
Trudno powiedzieć, bo maluję całą kompanię na raz. Pomalowanie wszystkich elfów zajęło mi około 2 tygodnie po około 2 godziny dziennie.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Jaszczuroludzie z Lustrii. Stronnik - Skink Kameleon III.

Skink Kameleon to kolejny ze stronników, który służy w kompanii Jaszczuroludzi z Lustrii w Warheim FS.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Grasanci Chaosu. Stronnicy - Grasant Chaosu V.

Grasanci Chaosu to stronnicy, którzy służą potężniejszym bohaterom stojącym na czele Grasantów Chaosu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #69 edycji FKB.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Zbrojna kompania z Ostlandu. Prezbiter Sigmara, bohater.

Prezbiterzy - kapłani Sigmara przynależą do jednego z czterech zakonów, określa to ich zadania wewnątrz organizacji. Kapłani-wojownicy - należą do Zakonu Srebrnego Młota, którego członkowie przemierzają Imperium, wzmacniając wiarę, tropiąc heretyków i przynosząc chwałę Sigmarowi. Jako kapłani wędrowni są zobowiązani płacić Świątyni część swych dochodów, dodatkowo można od nich wymagać, by jeden tydzień w roku spędzili jako Strażnicy Świątyni lub ochroniarze dygnitarza Kultu. Wojownicy-kapłani są zobowiązani do odprawienia uroczystego nabożeństwa dziękczynnego raz w tygodniu, a nie codziennie jak prezbiterzy należący do Zakonu Pochodni, zdolni są także do wykonywania innych posług religijnych, lecz spowiedzi wysłuchują jedynie wtedy, gdy brak jest przedstawiciela zakonu eklezjastycznego.

Dziś mam dla Was zdjęcia duchownego Zbrojnej kompanii z Ostlandu.

Prezbiter Sigmara to model od Avatars of War, który od oryginału różni się dodatkową pieczęcią czystości na napierśniku i brakiem płaszcza.

Więcej o bohaterach możecie przeczytać TUTAJ.

Zapraszam do oglądania!

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu. Stronnicy - Włócznik I.

Kiedy łucznik Elfów Wysokiego Rodu udowodni swoją przydatność po dekadach służby, szkoli się na włócznika, by walczyć długą włócznią w ręku, ulubionym orężem Elfów Wysokiego Rodu. Po wyczerpującym szkoleniu włócznik staje się doskonale działającą maszyną do walki. Każdy z wojowników instynktownie odczytuje intencje swych towarzyszy, a kompanie funkcjonują jakby były jedną, zespoloną całością.

Włócznicy to druga grupa stronników, służąca w szeregach Elfów Wysokiego Rodu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #77 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Jaszczuroludzie z Lustrii. Stronnik - Skink Kameleon IV.

Skink Kameleon to kolejny ze stronników, który służy w kompanii Jaszczuroludzi z Lustrii w Warheim FS.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Konkurs Gamemaster od The Army Painter.

Dzisiaj pochwalę się Wam zestawami, które otrzymałem od The Army Painter jako nagrody za wygranie konkursu terrain building contest!

Zawartość poszczególnych zestawów będą Wam przybliżał w ramach publikowanych na blogu piątkowych recenzji, a same zestawy z pewnością wykorzystam w trakcie malowania stołu z ruinami Mordheim, którego budowę możecie śledzić na stronie Warheim FS.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Grasanci Chaosu. Stronnicy - Odrzucony I.

Odrzuceni Chaosu są śliniącymi się szaleńcami, którzy wyjąc i wrzeszcząc sieją zniszczenie pośród linii wroga, ich zmutowane kończyny chłoszczą wokół, a szerokie szczęki kłapią niczym u wygłodniałej bestii. A byli wszakże wcześniej dumnymi i potężnymi Wojownikami Chaosu, lecz liczne mutacje, którymi zostali obdarzeni, odarły ich z czasem z człowieczeństwa, odebrały zrozumienie taktyki bitewnego pola i zmieniły w ogary, które gromadzą się wokół swego usłanego kośćmi legowiska. Owi nieszczęśnicy zostali dosłownie odrzuceni przez swych bogów, sprowadzeni do poziomu zwierząt, porozumiewających się gardłową parodią prawdziwej mowy, na którą składają się warknięcia.

Odrzuceni to stronnicy, którzy służą potężniejszym bohaterom stojącym na czele Grasantów Chaosu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #69 edycji FKB.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Zbrojna kompania z Ostlandu. Magister Magii, bohater.

Ludzie obdarzeni talentem magicznym budzą instynktowny niepokój wśród pospólstwa. Nie bez powodu. Potrafią dokonywać rzeczy, które zaprzeczają zdrowemu rozsądkowi. Jednak nie jest to dar, który łatwo kontrolować. Magiczna aura takich osób, szczególnie początkujących przyciąga demony. Aby zapobiec nieszczęściu, magowie wyszukują swoich potencjalnych następców i wysyłają ich na naukę do jednego z ośmiu Kolegiów Magii. Tam młodzi uczniowie praktykują naukę pod uważnym okiem mistrzów, jednocześnie medytując nad wyborem Tradycji. Uczniowie, którzy skończyli nauki w Kolegium i zdali testy znajomości sztuki magicznej, mogą dołączyć do wybranego Kolegium Magii. Poznają zaklęcia z wybranej przez siebie Tradycji magii tajemnej, lecz muszą nauczyć się kontrolowania rosnącej mocy. Większość czarodziejów musi spłacać długi, zaciągnięte na pokrycie kosztów nauki w Kolegium. Z tego powodu niektórzy wyruszają na szlak przygody, licząc na zdobycie bogactwa. Dlatego też nazywa się ich wędrownymi czarodziejami. Często, zwykle na polecenie Kolegium, podejmują się wykonania jakiejś pracy, w celu podniesienia prestiżu Kolegium, a także dla zdobycia chwały, wiedzy i majątku.

Dziś mam dla Was zdjęcia maga Zbrojnej kompanii z Ostlandu.

Magister Magii to model od Dunkeldorf Miniatures, który w zamyśle autorów miał przedstawiać zupełnie inną postać, jednak po dodaniu kilku książek, z ładnej kurtyzany, zrobiła się ekstrawagancka czarodziejka.

Więcej o bohaterach możecie przeczytać TUTAJ.

Zapraszam do oglądania!

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu. Stronnicy - Włócznik II.

Włócznicy to druga grupa stronników, służąca w szeregach Elfów Wysokiego Rodu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #77 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Jaszczuroludzie z Lustrii. Stronnik - Skink Kameleon V.

Skink Kameleon to kolejny ze stronników, który służy w kompanii Jaszczuroludzi z Lustrii w Warheim FS.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Grasanci Chaosu. Stronnicy - Odrzucony II.

Odrzuceni to stronnicy, którzy służą potężniejszym bohaterom stojącym na czele Grasantów Chaosu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #69 edycji FKB.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Zbrojna kompania z Ostlandu. Sierżant, bohater.

Dziś mam dla Was zdjęcia sierżanta Zbrojnej kompanii z Ostlandu.

Sierżant to model od Dunkeldorf Miniatures, który dodatkowo wyposażyłem w tarczę od SpellCrow.

Więcej o bohaterach możecie przeczytać TUTAJ.

Zapraszam do oglądania!

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu. Stronnicy - Włócznik III.

Włócznicy to druga grupa stronników, służąca w szeregach Elfów Wysokiego Rodu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #77 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ