Warstadt by qc

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Re: Warstadt by qc

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Rynsztokowcy.

Rynsztokowcy to Skaveni, które danym było poznać mroczne tajemnice Sztuki Cichej Śmierci. Rynsztokowcy do perfekcji opanowali umiejętności bojowe oraz sztukę podchodów i dokonywania morderstw. Zdarza się, że Rynsztokowcy operują poza zwykłymi grupami Skavenów i często samotnie, jako lepiej przystosowani do infiltracji obozowisk wroga i siana zamętu za jego liniami. To elitarni harcownicy i zwiadowcy, którzy w sztuce podchodów i pod względem prędkości ustępują jedynie Nocarzom.
Rynsztokowców wykorzystuje się do zmiękczania szeregów wroga jeszcze przed rozpoczęciem potyczki. Nocne misje, podpalenia i zatrucia źródeł wody należą do ulubionych taktyk tych niewidzialnych wojowników. Rynsztokowcy oferują swe nikczemne usługi wodzom klanów i wykonują zlecenia Rady Trzynastu. Na rozkaz Panów Rozkładu, Rynsztokowcy ukradli bądź zniszczyli historyczne zapiski dotyczące ataków Szczuroludzi z wielkich bibliotek Imperium, poszukiwali sposobów na spenetrowanie Szmaragdowych Wrót Ulthuanu i starali się odnaleźć spadkobierców przerażających Wampirów Von Carstein. Do Skavenblight spływa nieprzeliczona liczba sekretnych informacji, a Rada Trzynastu ślęczy nad każdym raportem, by stale być o jeden krok przed niezliczonymi wrogami.


Jak być może szanowne państwo-draństwo pamięta, w 2018 roku rozpocząłem rekrutację modeli do Zwiadowczego stada Klanu Eshin.

Do złożenia kompanii wykorzystałem zestaw Screaming Bell od GW z którego złożyłem Więźniarkę oraz częściowo Rydwan i Zaklinacza. Model Deathmaster Snikch został dowódcą kompanii, a Czarnoszczurem został model Skaven assassin z gry The Silver Tower, a Łowcą niewolników został Packmaster Skweel Gnawtooth.

Stronnicy to Posłańcy nocy oraz Rynsztokowcy, a także Niewolnicy, których zdjęcia będziecie mogli oglądać na blogu w najbliższych tygodniach.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Ogar Chaosu (2).

Ogar Chaosu to skonwertowany model Nurglinga od Games Workshop oraz Dread Wolves od Great Escape Games.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Łowcy czarownic.

Przy okazji lipcowej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego której gospodarzem jest Pepe z bloga Fantasy w miniaturze pomalowałem dwa dodatkowe modele łowców czarownic oraz pobrudziłem nieco modele, aby nadać im trochę bardziej grimdarkowego charakteru.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Super ogień. Zdradziłbyś jak malowałeś? Jakich farbek używałeś?

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Marek G pisze: 9 lip 2020, o 10:50 Super ogień. Zdradziłbyś jak malowałeś? Jakich farbek używałeś?
Biały jako podstawa, następna warstwa to biały plus żółty, później sam żółty, żółty plus czerwony, sam czerwony, czerwony plus czarny, i na koniec sam czarny. Potem shade seraphim sepia na całość. :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

=Galeria: Kult Pogromców z Karak Kadrin. Pogromca Trolli. Sygnalista.

Dziś mam dla Was zdjęcia kolejnego Krasnoluda do Kultu Pogromców z Karak Kadrin do Warheim FS, kórego pomalowałem w ramach #65 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Warsztat: Teufelsberg.

Prace nad budową wsi Teufelsberg do Warheim FS powoli zbliżają się do końca.


Do zrobienia pozostały praktycznie detale, takie jak wykończenie podstawek na których stoją budynki, przyklejenie trawki elektrostatycznej i kwiatów, dodanie zabrudzeń i kilki napisów na ścianach, przyklejenie kilku listów gończych oraz szyldu nad wejściem do gospody.


Ponieważ w wiadomościach pytacie skąd pochodzą poszczególne elementy, to pokrótce postaram się na to odpowiedzieć.


Budynki zostały wyprodukowane przez Lasercut Buildings, a większość z nich kupiłem w sklepie Tereny do Gier, gdybyście byli nimi zainteresowani, to na stronie producenta jest większy wybór.


Drzewa iglaste, które dodałem ostatnio pochodzą z zestawów 24641 oraz 26830 od NOCH, a stosy skrzyń od Micro Art Studio, ponadto dodałem tarcze strzeleckie i pomniki, a także beczki, skrzynie i kufry od różnych producentów oraz grzyby od SpellCrow i Kromlech i Dead Cattle Terrains od Ristuls Extraordinary Market.


Do tej pory w poradnikach związanych z Teufelbergiem pokazałem Wam jak zrobiłem:
- mur pruski
- dachówki
- strzechę
- drzewa owocowe
- sernik
- studnie
- tarcze strzeleckie

Zapraszam do lektury powyższych poradników.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Świetne

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

wind_sower pisze: 19 lip 2020, o 21:48Świetne
Dzięki. :)

Jeśli należycie do FB grupy Mordheim, to zapewne nieobca jest Wam zapoczątkowana przez Tuomasa Pirinena inicjatywa uczczenia 20-cia premiery gry Mordheim.

Jeśli nie należycie, to powinna Wam wystarczyć informacje, że we współpracy z Giuseppe Chiafele i HeresyLab wydany został limitowany do 146 sztuk model Luthera, najemnika znanego z kart podręcznika do Mordheim.

Jak napisałem w ostatniej recenzji (TUTAJ), gdzie przybliżyłem Wam model Luthera, zamówiłem dwa egzemplarze, a jeden z nich postanowiłem przemianować na Felixa Jaegera i postawić na pomniku obok figurki Gotreka Gurnissona, o której więcej możecie przeczytać TU.

Co do budowy samego pomnika, to więcej postaram się napisać w osobnym poście, a tymczasem zapraszam do obejrzenie zdjęć pomnika Felixa i Gotreka.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ryanebeerman
Plankton
Posty: 1

Post autor: ryanebeerman »

A bit pains over the quality of photos. The building - especially the last one, it totally crushed me. Personally, I also make houses sometimes (photos in my gallery) but this is a championship. WOW.
As for the figurines. Cool and inventive conversions, although the painting is a bit worse, after all, the whole thing makes a great impression.
Fear me mortals, for I am the Anointed ...
e visa Azerbaijan – Electronic Visa Application System

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Świetny ten model, zazdraszczam... Szkoda, że nie da się go kupić.

Cała praca oczywiście również jak zawsze świetna :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Niziołki z Krainy Zgromadzenia. Traper.

Dziś mam dla Was zdjęcia kolejnego Niziołka służącego w szeregach kompanii Niziołki z Krainy Zgromadzenia do Warheim FS.

Więcej możecie przeczytać TUTAJ oraz TUTAJ i TUTAJ.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Rynsztokowcy.

Kolejny model Rynsztokowca do Warheim FS.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Ogar Chaosu (3).

Ogar Chaosu to skonwertowany model Nurglinga od Games Workshop oraz Dread Wolves od Great Escape Games.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Kult Pogromców z Karak Kadrin. Pogromca Trolli.

Dziś mam dla Was zdjęcia kolejnego Krasnoluda do Kultu Pogromców z Karak Kadrin do Warheim FS, którego pomalowałem w ramach #65 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Lavrack with mounted Lahmia

W ramach #72 edycji FKB pomalowałem dosiadany przez Lahmię model Lavracka od Orzol Studio, którego recenzowałem TUTAJ.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Niezly bydlak :D Fajna scenka z Gotrekiem i Felixem :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

ale Ty masz zacięcie w tej całośći tego wszystkiego :D
jednak chciałbym specjalnie odnieść się, że zniszczyły mnie te jakże pomysłowe obeliski/skałki (ja to w tej kategorii je widzę^^). Tak właśnie powinny wyglądać a nie jakiś tam tylko styrodur czy cuś pomaziane szarą farbą. No super! Kiedyś tez sobie podobne zrobię, ta roślinność na nich to genialny pomysł :D
Poprzestanę tylko na nich bo nie starczyłoby mi czasu i musiałbym pisać ścianę tekstu o tym jakie to wszystko masz super! Bo o każdej rzeczy tutaj pasowałoby coś miłego napisać :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki za komentarze! :)

@Flinsh
W sumie jak teraz patrzę, to wyraz twarzy Felixa pasuje do tej scenki jak ulał. ;)

@Kosa
Mnie też zaskoczyło, jak to wszystko finalnie fajnie się zgrało, bo robiłem to trochę na chybił trafił. Z drugiej strony, wszystko zależy od budżetu i dostępnego czasu, mnie się nie spieszyło, więc mogłem się trochę przyłożyć.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Niziołki z Krainy Zgromadzenia. Traper.

Dziś mam dla Was zdjęcia kolejnego Niziołka służącego w szeregach kompanii Niziołki z Krainy Zgromadzenia do Warheim FS.

Więcej możecie przeczytać TUTAJ oraz TUTAJ i TUTAJ.

[center]Obrazek
Obrazek
Obrazek [/center]

ODPOWIEDZ