Warstadt by qc

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Owoce kilku ostatnich dni, postacie do Mordheim (słońca brak, kombinuję ze sztucznym oświetleniem, więc zdjęcia trochę prześwietlone):
Dwugłowy troll Borumbar Benhałer :wink: :

Obrazek

Ostlandczyk - Oger Jaeger:
Obrazek

Mag:
Obrazek

Awatar użytkownika
Foalooke
Chuck Norris
Posty: 438
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Foalooke »

malowanie klasa

natomiast mam zastrzeżenia do postawki pod trolem - te ząbki psują efekt malowania. a wystarczą tylko cztery kawałeczki GSu i czarna farbka ;)
http://imperium-i-insze-wojska.blogspot.com/

Modelarstwo + opowiadania o imperium 8)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Bardzo fajne figurki mordhejmowe :D
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Świetne Figurki i udane konwersje ;)

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

Boleje troszkę nad jakością zdjęć. Budyneczek –szczególnie ostatni, totalnie mnie zmiażdżył. Osobiście również robie czasem domki (fotki w mojej galeri) ale to to jest mistrzostwo. WOW.
Co do figurek. Fajne i pomysłowe konwersje choć malowanie już nieco gorsze, mimo wszystko całość robi wielkie wrażenie.
Fear me mortals, for I am the Anointed...

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

WiP bandy Opętanych Nurgla (malowana dla kumpla):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I WiP moich ożywieńców, za których malowanie wziąłem się przy okazji:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

w niektórych miejscach za dużo się dzieje na podstawce i przez to gubi się główny wątek/pomysł. np u dwugłowego ogra- grzyby, koło nich warpstone, do tego zieloniutka trawka, jeszcze kamyczki, jakieś płytki i goblin. za dużo grzybów w barszczu;) muchomory nie pasują trochę do 'pustynnego' brązu, trawka zresztą też średnio choć trochę lepiej niż grzyby. ja bym coś wywalił z podstawek, a brąz zrobił ciemniejszy żeby lepiej kontrastował z trawą/warpem/grzybami.
podstawka zrobiona z małych podstawek niestety nieładnie wygląda, za słabo zaszpachlowana, lepiej użyć większej niż tracić 4 małe i marnować czas na ich lepienie.
konwersji sporo, niektóe całkiem fajnie wyglądają. krasnolud z wielką siekierą tylko mi się nie podoba wogóle;)
malowanie nierówne- metaliki bardzo fajnie wychodzą, a inne elementy widać ze niedopracowane (np. skóra beastmenów, szmaty flaglantów z sisterek).
za to ilość figurek w robocie i ilość konwersji mocno na plus;)
czekam za to na skavenki;]
i na pomalowany nowy budynek bo zapowiada się czadersko;)
keep working!

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

vocal pisze:w niektórych miejscach za dużo się dzieje na podstawce i przez to gubi się główny wątek/pomysł. np u dwugłowego ogra- grzyby, koło nich warpstone, do tego zieloniutka trawka, jeszcze kamyczki, jakieś płytki i goblin. za dużo grzybów w barszczu;) muchomory nie pasują trochę do 'pustynnego' brązu, trawka zresztą też średnio choć trochę lepiej niż grzyby. ja bym coś wywalił z podstawek, a brąz zrobił ciemniejszy żeby lepiej kontrastował z trawą/warpem/grzybami.
To figurka do Mordheim, więc kontrasty na podstawce IMO są OK, zresztą z góry wygląda to całkiem nieźle. Poza tym lubię takie podstawki :wink:
vocal pisze:podstawka zrobiona z małych podstawek niestety nieładnie wygląda, za słabo zaszpachlowana, lepiej użyć większej niż tracić 4 małe i marnować czas na ich lepienie.
No tu to dałem ciała :oops: Ale już zalepiłem szczeliny GS i pomalowałem krawędzie czarną farbą. Niestety nie miałem dużej podstawki i musiałem zlepić małe.
vocal pisze:konwersji sporo, niektóe całkiem fajnie wyglądają. krasnolud z wielką siekierą tylko mi się nie podoba wogóle;)
Ale ma za to dwie głowy :wink:
vocal pisze:malowanie nierówne- metaliki bardzo fajnie wychodzą, a inne elementy widać ze niedopracowane (np. skóra beastmenów, szmaty flaglantów z sisterek).
Kurcze no, a mi się skóra pestigorów podoba, coś takiego właśnie chciałem osiągnąć :?
vocal pisze:za to ilość figurek w robocie i ilość konwersji mocno na plus;)
czekam za to na skavenki;]
i na pomalowany nowy budynek bo zapowiada się czadersko;)
keep working!
Work in progress :wink:

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Podstawki trolla zaszpachlowane, i zdjęcia lepszym aparatem zrobione:
Obrazek

I kolejne zdjęcia z placu budowy. Jeszcze sporo do zrobienia, a czasu brak :wink:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

hmm powiem szczerze ze mi sie nie podoba ]:-> figurki wygladaja poprostu nie schludnie duzo tlustego pedzla widze i praktycznie brak cieniowania
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Uff banda Opętanych - Nurgla skończona. Na zdjęciach nie wszystko wyszło tak jak w realu. Pierwsze to krew, IMO w rzeczywistości wygląda lepiej. Po drugie kolory są nieco żywsze. Założeniem był TT, i myślę że mi się udało :wink:
Magister i dwóch mutantów :wink:
Obrazek

Opętani (w tej roli Siewcy Zarazy):
Obrazek

Mroczne dusze (Czyli Papcio Nurgle splugawi każdego):
Obrazek

No i zwierzoludzie, a dokładniej Pestigory:
Obrazek

Zdjęcie rodzinne:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Są w porządku, ale kilka rzeczy mnie razi:
Kraś ma jednak nieco za duży ten topór, ja rozumiem że fantasy ale bez przesady ;)
Skóra u darksouli jest jakaś płaska i bez wyrazu. Te czerwone to jako suty? :) Bo też średnio wyglądają

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Lunn pisze:Kraś ma jednak nieco za duży ten topór, ja rozumiem że fantasy ale bez przesady ;)
To nie fantasy, to Chaos :wink: A tak poważnie, to dwugłowy krasnolud miał być groteskowy.

Lunn pisze:Skóra u darksouli jest jakaś płaska i bez wyrazu. Te czerwone to jako suty? :) Bo też średnio wyglądają
No na żywca trochę lepiej to wygląda, ale fakt, nie wyszła tak fajnie jak na zwierzoludziach na przykład. A to czerwone to ichnie stalowe/druciane (?) staniki.

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

Bardzo proszę o odpowiedź, będę b. wdzięczny.

Gdzie można dostać takiego gnoblara, który siedzi w czymć klatkopodobnym na plecach ogra? (zdjęcie u góry)?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

_reszka pisze:Gdzie można dostać takiego gnoblara, który siedzi w czymć klatkopodobnym na plecach ogra? (zdjęcie u góry)?
To snotling. A można go dostać razem z regimentem krasnoludzkich górników.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Sześciu wspaniałych. Jak powiadał nekromanta Piotrek: "First, I kill you :twisted: ":
Obrazek

A tu bohaterowie filmu 'Siedmiu nieżywych walczy o życie":
Obrazek

A tu miało być ładne zbliżenie, ale nie ma. W dodatku bateria padła :cry:

Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Powtórka z rozrywki, jak ktoś lubi klikać ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Szymek
Chuck Norris
Posty: 478
Kontakt:

Post autor: Szymek »

Niepodobają mi się podstawki i krew na roniach nie wyszła za dobrze.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

W ramach przerwy w malowaniu postanowiłem złożyć sobie kolejną (nową) bandę O&G do Mordheim. Boss'a i Big'Unsów złożyłem z Czarnych Orków, metalowy szaman Dzikich Orków, Boyzi to korpusy orków z 40k i broń z Battla + różne bitsy, dwa to metalowe to Big'Unsi ze starszych edycji, gobosy pochodzą z zamierzchłych czasów, różne modele i konwersje. Na końcu pięć znaczników animozji.
Obrazek

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Bardzo fajnie się zapowiada.:D

ODPOWIEDZ