Warstadt by qc

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Re: Warstadt by qc

Post autor: quidamcorvus »

Pierwsza machina wojenna to rydwan, który zbudowałem z części pozostałych z zestawu Screaming Bell od GW oraz bitsów z Rydwanu Goblinów oraz wielu różnych tarcz, które Skaveni zdobyli na polach bitew.

Natomiast Wilkoszczury to prosta konwersja polegająca na dodaniu Wilkom od GW siekaczy i szczurzych ogonów.

Obrazek
Obrazek

Zobacz także na BLOGU.

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Modele bohaterów z książek wydają się bardzo wdzięcznym tematem do malowania :)
Ten zielony płaszcz też bardzo mi się podoba, fajny soczysty kolor i widać to fakturowanie. =D>
Jednak model Gotreka bardziej mi się podoba, zwłaszcza topór :)
Dobra klimatyczna robota!
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki. :)

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Ta konwersja rydwanu jest łatwa do wykonania i zajebista. Bo konwersje powinny być łatwe do wykonanie i zajebiste. A to jest łatwe i zajebiste, dlatego ta konwersja jest zajebista. :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

No i zajebiscie. :)

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

co to rydwan dowodzenia dla szura ? machina wojenna to chyba za duzo powiedziane ? ;)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Rydwan dla Skavenow do Warheim FS.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Zakończyłem malowanie modelu Hobgoblina do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

W roli Hobgoblinów użyłem modeli z zestawów Goblins Warband oraz Goblin Warriors set #1 i Goblin Warriors set #2 od Scibor MM. Natomiast tarcza pochodzi z zestawu Shield od Rotten Factory.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Zakończyłem malowanie modelu Hobgoblina do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

W roli Hobgoblinów użyłem modeli z zestawów Goblins Warband oraz Goblin Warriors set #1 i Goblin Warriors set #2 od Scibor MM. Natomiast tarcza pochodzi z zestawu Shield od Rotten Factory.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Nie umiem oceniać modeli które mi się nie podobają, choć nie wiem co ale tarcze są super! Bardzo mi się podobają i uważam, że dają klimatu :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki. Także uważam, że tarcze od Rotten Factory są świetne!

Zwiadowcze stado klanu Eshin to kolejna kompania do Warheim FS, którą postawiłem złożyć.

Druga machina wojenna to rydwan, który zbudowałem z zestawu Screaming Bell od GW.

Obrazek
Obrazek

Zobacz też na blogu.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

No panie, ta maszyna wygląda świetnie. Chaotycznie, przerażająco, kojarzy mi się z artami ze starych warhammerów z jakimiś dziwacznymi konstrukcjami =D>

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

debelial pisze:No panie, ta maszyna wygląda świetnie. Chaotycznie, przerażająco, kojarzy mi się z artami ze starych warhammerów z jakimiś dziwacznymi konstrukcjami =D>
Dzięki! Taki efekt właśnie chciałem uzyskać. :)

Zakończyłem malowanie modelu Hobgoblina do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

W roli Hobgoblinów użyłem modeli z zestawów Goblins Warband oraz Goblin Warriors set #1 i Goblin Warriors set #2 od Scibor MM. Natomiast tarcza pochodzi z zestawu Shield od Rotten Factory.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Świetny rydwan i super te odrażające kreatury. :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Zakończyłem malowanie modelu Hobgoblina do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

W roli Hobgoblinów użyłem modeli z zestawów Goblins Warband oraz Goblin Warriors set #1 i Goblin Warriors set #2 od Scibor MM. Natomiast tarcza pochodzi z zestawu Shield od Rotten Factory.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Same modele jak dla mnie są obrzydliwe, więc nie nadaję się żeby coś więcej o nich napisać ;P
Jednak tarcza jest świetna i to zielone coś na tyłku ostatniego gościa fajnie ożywia brzydala :)
Gratki za zmalowanie kolejnej bandy!
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki. :)

Prawda, że te tarcze od Rotten Factory są świetne? Do zielonoskórych jak znalazł. :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Przy okazji malowania Hobgoblinów do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul postanowiłem wygrzebać z pudełka bitsy (między innymi od GW oraz HQ Resin i Ristuls EM, a także Reaper Miniatures) i zrobiłem znaczniki, które docelowo ozdobią dioramę na której wystawione będą modele Dawi Zharr.

Efekty na podstawkach to farby technical od GW oraz chemia i pigmenty od AK Interactive oraz Vallejo.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

very najs...

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Namiot z czachy i te totemy to rewelacja! =D>
Mega mi się podobaja, nawet bardziej niż same hobgobliny ;p
Klimat czuc
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

ODPOWIEDZ