Warstadt by qc

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Re: Warstadt by qc

Post autor: Naviedzony »

Strasznie soczyste kolorki, podobają mi się! :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Prastare drzewo

Przy okazji #54 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego pomalowałem modele Deadwood Tree od Werewoolf Miniatures.

Dziś mam dla Was zdjęcia pojedynczego drzewa, na których możecie dokładniej obejrzeć liczne detale modelu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Niewolnik klanu Eshin.

Kolejny niewolnik klanu Eshin do Warheim FS, złożony z Zombie i bitsów żołnierzy Imperium.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Prastare drzewo.

Przy okazji #54 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego pomalowałem modele Deadwood Tree od Werewoolf Miniatures.

Dziś mam dla Was zdjęcia pojedynczego drzewa, na których możecie dokładniej obejrzeć liczne detale modelu.

[align=center]Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/align]

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

O modelach od Rotten Factory pisałem na łamach bloga DansE MacabrE nie raz, a z każdą kolejną nową figurką prezentowaną na FB stronie mój opór malał i w końcu uległem zarazie roznoszonej przez Karnawał Chaosu naznaczony znakiem Nurgla.

Poniżej szanowne państwo-draństwo znajdzie zdjęcia Mistrza Karnawału, Kultysty oraz kilku Nurglingów, którzy zaczęli tańczyć swój Totentanz. Natomiast w przyszłości pojawi się więcej wpisów z Karnawałem Chaosu w roli głównej.

Do tej pory TUTAJ opublikowałem krótki poradnik, w którym pokazałem Wam jak zrobiłem podstawki.

A w przyszło ukaże się tutorial o malowaniu skóry kultystów oraz o chorągiewce wystającej z pistoletu Mistrza Karnawału.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Magister Niebios

Jak być może pamiętacie, wspominałem o tym przy okazji publikowania wpisu z okazji #55 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego, malując mechanizmy Luminark of Hysh oraz Celestial Hurricanum od Games Workshop na warsztat wziąłem także model z zestawu Wizard and Apprentice od Reaper Miniatures, który w czasie rozgrywek w Warheim FS będzie pełnił rolę Magistra Niebios.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Model maga z facjaty przypomina żula :D
Ładnie wyszedl, najbardziej podoba mi sie biebieska szata :)
Gratki!
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Flinsh pisze:Model maga z facjaty przypomina żula :D
Ładnie wyszedl, najbardziej podoba mi sie biebieska szata :)
Gratki!
Dzięki!

Co do mordy, to może mu się flaszki z maną z denaturatem pomyliły, kolor podobny. ;)

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Flinsh pisze:Model maga z facjaty przypomina żula :D
Gdyby kiecka była czarna, to wyglądałby jak ta wiedźma, co w disneyowskiej bajce Śnieżkę kusiła jabłkiem :) Ale płaszcz mega! W ogóle i te ostatnie, i te poprzednie modele wspaniale się ogląda :)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Wielkie Szczury.

Dziś możecie obejrzeć zdjęcia Wielkich szczurów, jest to zestaw Giant Rats Set od HQ Resin.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Przy okazji #57 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego udało mi się złożyć, w większości z modeli Rotten Factory, a następnie pomalować kompanię Karnawału Chaosu Nurgla do Warheim FS.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Świetna banda!
Moje dzieciaczki czekają na malowanie :)

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Rewelacja :)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Mi się też podoba! I podstawki bardzo fajne :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki za komentarze. Cieszę się, że się Wam podoba. :)


Magister Niebios

Malując mechanizmy Luminark of Hysh oraz Celestial Hurricanum od Games Workshop, które były moim wkładem w #55 edycję Figurkowego Karnawału Blogowego na warsztat wziąłem także obsługę machin wojennych i tak pomalowałem kolejnego Magistra Niebios, a także jego dwóch uczniów.

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia pomalowanego modelu Astromanty, figurki uczniów pokażę Wam w kolejnych wpisach, a więcej na temat Kolegium Niebios możecie przeczytać TUTAJ.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Na blogu DansE MacabrE rozpocząłem publikowanie zdjęć pojedynczych modeli kultystów Karnawału Chaosu do Warheim FS. Dziś figurka Dark Pope od Rotten Factory.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Uczeń czarodzieja/Kartograf.

Malując w marcu mechanizmy Luminark of Hysh oraz Celestial Hurricanum od Games Workshop, które były moim wkładem w #55 edycję Figurkowego Karnawału Blogowego na warsztat wziąłem także obsługę machin wojennych i tak oprócz zaprezentowanych wcześniej Magistrów Niebios, do zbioru pomalowanych modeli trafiły figurki dwóch uczniów, którzy w czasie rozgrywek w Warheim FS mogą także pełnić rolę Kartografa.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Wieża Kostek.

Być może część z szanownego państwa-draństwa czytająca bloga DansE MacabrE wie, we wrześniu odbędzie się ósmy turniej gry Warheim FS - więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Tradycją już stało się, że każde z wydarzeń ma swój temat przewodni i tak jest też w przypadku turnieju Dwie Wieże, w trakcie którego odbędzie się konkurs na najlepszą Wieżę Kostek (Dice Tower).

Choć jako organizator nie będę brał udziału w konkursie, to w ramach zmotywowania Was do działania postanowiłem zbudować własną Wieżę Kostek.

Do budowy użyłem głównie balsy i styroduru. Natomiast ogrodzenie widoczne na podstawie pochodzi z zestawu Iron Fence od Micro Art Studio, które swego czasu pomalowałem TUTAJ.

Z kolei łańcuchy to zespolone klejem cyjanoakrylowym ogniwa z zestawów Black Hobby Chain od Kromlech.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Mistrz Karnawału (2)

Na czele Karnawału Chaosu w Warheim FS stoi Mistrz Karnawału, który w mojej kompanii doczekał się dwóch modeli.

Druga wersja, którą możecie obejrzeć poniżej to model Maestro od Rotten Factory, który możecie kupić TUTAJ.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Harlekin

Pierwszy model Harlekina to figurka Rotten Jester od Rotten Factory, który możecie kupić TUTAJ.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ