Warstadt by qc

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Re: Warstadt by qc

Post autor: quidamcorvus »

Zwiadowcze stado klanu Eshin.

Uważni czytelnicy bloga być może pamiętają, że do tej pory pomalowałem Nocarza, Niewolników oraz Wielkie szczury, natomiast w ramach czerwcowej edycji FKB udało mi się pomalować Zaklinacza, Czarnoszczura, Łowcę niewolników oraz Posłańców Nocy i Rynsztokowców, których możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej. Do dokończenia pozostały tylko Więźniarka oraz Rydwan.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Uczeń czarodzieja

Malując mechanizmy Luminark of Hysh oraz Celestial Hurricanum od Games Workshop, które były moim wkładem w #55 edycję Figurkowego Karnawału Blogowego na warsztat wziąłem także obsługę machin wojennych i tak oprócz zaprezentowanych wcześniej Magistrów Niebios, do zbioru pomalowanych modeli trafiły figurki dwóch uczniów, którzy w czasie rozgrywek w Warheim FS mogą także pełnić rolę Skryby.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Harlekin (2).

Drugi model Harlekina to figurka z zestawu Rotten Circus crew od Rotten Factory, który możecie kupić TUTAJ.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Widzę, że mało osób tutaj komentuje.

QC, zawsze chciałem Ci to napisać, ale ja po prostu jestem szczerze w szoku, jak przez tyle lat utrzymujesz zapał do malowania, grania i całej tej otoczki battlowej. :)

Szacun wielki za to i eleganckie prace! Malarz ze mnie kiepski, więc o walorach nie będę się rozptrząsał. :)

Pooozdrrooo!

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Piotras pisze:Widzę, że mało osób tutaj komentuje.

QC, zawsze chciałem Ci to napisać, ale ja po prostu jestem szczerze w szoku, jak przez tyle lat utrzymujesz zapał do malowania, grania i całej tej otoczki battlowej. :)

Szacun wielki za to i eleganckie prace! Malarz ze mnie kiepski, więc o walorach nie będę się rozptrząsał. :)

Pooozdrrooo!
Dzięki wielkie!

Dzięki też za komentarz. :)

To fajne hobby jest, więc nie widzę powodu, żeby je zmieniać. ;)

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Podobnie jak kolega. Szacun. Czy istnieje jakakolwiek szansa na zdjęcie poglądowe kolekcji. Wierzę że wszystkiego na jednym kadrze nie zmieścisz, ale na 2-3 ? :P + jakiś banana for scale ;)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

kubencjusz pisze:Podobnie jak kolega. Szacun. Czy istnieje jakakolwiek szansa na zdjęcie poglądowe kolekcji. Wierzę że wszystkiego na jednym kadrze nie zmieścisz, ale na 2-3 ? :P + jakiś banana for scale ;)
Dzięki. Obecnie witryny są 'work in progress', montuję w nich oświetlenie, jak skończę zrobię zdjęcia. :)


Galeria: Warsztat.

Makieta 'warsztatu', którą zbudowałem w ramach lipcowej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Te dachówki mi jakość nie pasują, reszta w porządku :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki. :)

Kolor nie pasuje?

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Raczej kształt i rozmiar mało dachówkowy ;) Kolor bardzo komiksowy, ale ja akurat lubię takie malowanie

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

A no, może z realnością aż tak nie styka ale ja nie zamieniłbym na żadne inne kształty i kolory :D

Klimacik Nuln z tą kuźnią.
Kiedy ta maszyneria zostanie pomalowana? Oto jest pytanie ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Kosa pisze:A no, może z realnością aż tak nie styka ale ja nie zamieniłbym na żadne inne kształty i kolory :D

Klimacik Nuln z tą kuźnią.
Kiedy ta maszyneria zostanie pomalowana? Oto jest pytanie ;)
Dzięki Kosa. :)

Plan jest do końca roku, tylko pytanie którego? ;) Na razie zrobiłem sobie krótką przerwę od malowania modeli i wziąłem się za budowę wioski z makiet od Tereny do Gier. :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Mocarz.

Pierwszy z Mocarzy to model z zestawu Rotten Circus crew od Rotten Factory, który możecie kupić TUTAJ.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Model nie w moim klimacie :p
Jednak malowanie mi sie podoba, zwlaszcza szachownica.
Gratki za kolejny model ;)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Flinsh pisze:Model nie w moim klimacie :p
Jednak malowanie mi sie podoba, zwlaszcza szachownica.
Gratki za kolejny model ;)
Dzięki. :)


Zaklinacz.

Sztuka Cichej Śmierci to nie jedyną tajemnica, jaką klan Eshin poznał w Kitaju. Niewielka liczba Skavenów zajęła się mrocznymi sztukami magicznymi. Łącząc to, co już wiedziały o Kamieniu Przemian, w technikami wykorzystywany przez kitajskich magów, opanowały nowy typ magii, który służy zwiększaniu potęgi i mistycyzmu ich klanu. Zaklinacze Eshin są tajemniczy, nieliczni i trzymają się z dala od innych; są świadomi, że Szarzy Prorocy nie zniosą konkurencji w postaci innych czarowników.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Ciekawe czy ktoś z Was czyta blog DansE MacabrE na tyle długo, by pamiętać ile razy podchodziłem do zbudowania makiet do Warheim FS?

Jeśli nie nie wiecie, to tych prób było kilka i żadna nie zakończyła się sukcesem. Dlatego projekt wsi Teufelsberg jest dla mnie swego rodzaju przekroczeniem Rubikonu, w ciągu ostatniego miesiąca udało mi się przygotować do malowania zestaw makiet od Tereny do Gier i mogę śmiało napisać, że kości zostały rzucone..., a to wpisuje się w temat #60 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa nie rozpoznawał to na macie od Gamemat.eu poza makietami od Tereny do Gier znajdują się także drogowskazy od Ristuls EM i Mini Monsters, a także płoty od Rubicon Models, których na stole pojawi się znacznie więcej, i barykady od Micro Art Studio.

Jak widzicie najbliższe kilka miesięcy mam zaplanowane, pozostaje.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wpis w ramach #60 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego opublikowałem także na blogu DansE MacabrE.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Dawaj dawaj! Ja we wrześniu zaczynam budować swoje mordheim :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

wind_sower pisze:Dawaj dawaj! Ja we wrześniu zaczynam budować swoje mordheim :)
Czekam na Twoje zdjęcia. :)

Czarnoszczur.

Czarnoszczury są walczącą elitą Szczuroludzi. Różnią się znacznie od swych mniejszych współbraci, przerastają ich o głowę, mają muskularne karki i są potężnie zbudowane. Większość Czarnoszczurów można rozpoznać zaraz po urodzeniu ze względu na ich wielkość i ciemne futro. Jako największe i najbardziej agresywne, młode czarno szczury znęcają się nad resztą miotu, odbierając bezcenne jedzenie. Prawdę powiedziawszy, jeżeli młode Czarnoszczury są wystarczająco silne, najsłabsi z miotu stają się pożywieniem. Najsilniejsze osobniki, o ile uda im się przetrwać traumatyczne knowania i uniknąć ciosów w plecy w walce o pozycję w miocie, trafiają koniec końców do Szturmoszczurów.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4450
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Kultysta - Chorąży.

Model kultysty pochodzi z zestawu Rotten Cultist od Rotten Factory, który możecie kupić TUTAJ.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ