Warstadt by qc

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Jako, że zielonoskórzy znów oblali animozję, pomalowałem bandę najemników z Middenheim (na podstawkach, czego za bardzo nie widać znajduje się śnieg i szron, które robiłem po raz pierwszy :D ):
Obrazek

Komentarze mile widziane :wink:

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Ale nie piszcie tyle, nie nadążam z czytaniem :P

Czasu trochę więcej, więc coś tam w weekendy dłubię. Trochę jeszcze zostało do roboty, ale ogólnie prace poszły do przodu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Komentarze mile widziane :wink:

Awatar użytkownika
Browar
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Twierdza Toruń

Post autor: Browar »

Nie no widzę ze duzo pracy włożyłeś w poprawienie jakosci swojej gry poprzez ciekawy teren. IMO fajny domek.

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Domek bardzo fajny. Masa ciekawych szczegółów, ale jedno mi się nie podoba: żółty drybrush... wygląda dziwnie, szczególnie na drewnianej ścianie, która jest imo najgorszym elementem domku. Po za tym to naprawdę super :)

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

fajne tik taki :wink:

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki za odzew :wink: To moja pierwsza makieta od bodajże pięciu lat - i służy mi głównie do przypominania jak się to robi, bo błędów w czasie jej budowy popełniłem mnóstwo.
loler pisze:jedno mi się nie podoba: żółty drybrush... wygląda dziwnie, szczególnie na drewnianej ścianie, która jest imo najgorszym elementem domku.
Problem z tą ścianą jest taki, że tekturowe listewki bardzo słabo nadają się do imitacji drewna, przynajmniej w pionie ;) Ale już poczyniłem odpowiednie zakupy i na następnych makietach powinno być lepiej.Dzięki za odzew :wink: To moja pierwsza makieta od bodajże pięciu lat - i służy mi głównie do przypominania jak się to robi, bo błędów w czasie jej budowy popełniłem mnóstwo.
loler pisze:jedno mi się nie podoba: żółty drybrush... wygląda dziwnie, szczególnie na drewnianej ścianie, która jest imo najgorszym elementem domku.
Problem z tą ścianą jest taki, że tekturowe listewki bardzo słabo nadają się do imitacji drewna, przynajmniej w pionie ;) Ale już poczyniłem odpowiednie zakupy i na następnych makietach powinno być lepiej.
Czopek pisze:fajne tik taki :wink:
To modelina, ale jesteś kolejną osobą, która mówi o tik takach, więc traktuję to jako komplement :D :wink:

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Malując resztę modeli do mojej bandy Middenheimczyków wymalowałem taki sztandar (to moja pierwsza szmata z takimi freehandami), co o tym sądzicie:
Obrazek
Sama figurka (poziom TT) jest na wykończeniu, czeka ją jeszcze washowanie metalików i wykończenie podstawki. Niebawem także zdjęcia reszty Middenheimczyków.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Ciekawy sztandar, trochę jak ULTRAMARINES skrzyżowany ze SPACE WOLFES z 40 stki :) Szkoda, że armia kultystów imperium wypadła z obiegu

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Nijlor pisze:Ciekawy sztandar, trochę jak ULTRAMARINES skrzyżowany ze SPACE WOLFES z 40 stki :)
Odwrócona omega (stosowana przez GW na przykład na toporach kapłana Ulryka) i wilk to symbole Ulryka, boga patrona Middenheim skąd pochodzą najemnicy.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

powinno być 'ulric' nie 'ulryc' ;)
sztandar w porządku, sam ludek trochę jednak odstaje poziomem od innych Twoich modeli, przynajmniej takie odnoszę wrażenie

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Lunn pisze:powinno być 'ulric' nie 'ulryc' ;)
Cichaj :-$
Lunn pisze:sztandar w porządku, sam ludek trochę jednak odstaje poziomem od innych Twoich modeli, przynajmniej takie odnoszę wrażenie
Bo w mękach wielkich powstawał ;) Niebawem powinny pojawić się kolejne modele i cała ekipa najemników w komplecie.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

No i cała banda Middenheimczyków w komplecie :D
Obrazek

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

ostatnia fotka zarąbista fajnie to wygląda ! brawo

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

ciekawa ekipa
BTW ja bym troche mniejsze szlaczki robil na te "napisy na roznych przedmiotach ;) " BTW patrzac na wczesneijsze foty wymiekklem na te plakaty w miasteczku na murze ... dla mnie genialne i dodaja calemu projektowi charakteru :D

pozdro
dead is dead

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Ostatnio maznąłem kapłanów Ulryka i Luthora Hussa. Modele przeznaczone do drużyn Middenheimu i Łowców Czarownic do Mordheim. Poziom, olejny TT ;)
Komentarze mile widziane.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Unicorn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Unicorn »

Figurki jak i malowanie w porząku, kolorki i technicznie wzsystko OK =)
jedyna rzecz która mi się nie podoba to pełno książek na Husie ;) (imo co za dużo to nie zdrowo :D)
i dodam, że wszystko miłe dla oka ;]

Awatar użytkownika
lewy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 117
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: lewy »

wszysdko dokladnie pomalowane, a zarazem jest mile dla oka :D

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

świetny klimat ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

bardzo fajne figuraski szczegolnie przypadl mi do gusty koles z niedzwiedziem nad glowa
super ekipa :D
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

gdyby nie ta skala pod spodem...
nie no malowanie ok ale ta makieta psuje efekt panow w zlocie
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

ODPOWIEDZ