smerfne hity 5 [wip. up. 24.03.09 godz. 10.53] Cpt. Sicarius

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

kupielm go x (3 raz) plus ten jest na zlecenie. nierozumiem twojego pytania "czy na tym modelu nauczyles sie robic wszystko do takiego stanu" co masz na mysli?

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

chodzi mi o to czy malujac ten model nauczyles sie nmm battle damage
flesh krawedziwanie itp itd

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

no nie tylko na nim. malowalem tez duzo innych ludzikow ;) ale tak, na tim tez duzo sie nauczylem ;)

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

mały wip. mam tyle roboty ze niewiem w co rece wlozyc. moge miec problemy z terminami. uh... cienko to wyglada. uh...

troche zmienilem koncepcje. zamias cukierkowego smerfa ktory sie blyszczy chce mu dac troche hm... "czterdziestkowego brudnego klimatu" ale nie tracec jego "połysku". Musze troche pokombinowac. ta rekawica w paski mysle ze jest dobrym pomyslem. druga (chyba) zostanie niebieska. po za tym potrzeba w tym modelu wiecej takich eye catching szczegolow. na sztandar oczywiscie poleci jakis fh.

pozdrawiam, tak to sie ma teraz:

(kurde jak teraz dokladniej sie przyjrzalem fotkom to on na nich mega duzo traci!! musze sie nauczyc pozadnie robic zdjecia...)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Hero_Lord
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Hero_Lord »

Miażdży...
Jak wszystkie twoje prace, jak widzę coś takiego to odechciewa mi się malować moich ludzików.

Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

yyy ten sztandar to cienki jest - jakbyś na niego 3 kolory walnął

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Nooo, coś się ruszyło :) Nie martw się, ja też mam napięty harmonogram malarski, wiem, jak to jest :) A tu PGA wielkimi krokami się zbliża...

Nieprawda, nie traci na fotkach za wiele, raczej wszystko ładnie widać, bo jest ostro i wyraźnie, widać kolory, ruchy pędzla i warstwy :) A z daleka nie ma co oglądać przeważnie.

Figurka jest wielce OK, ta rękawica w paski jest czymś nowym, ale czy akurat pasuje do tego modelu? :-k Już nie chodzi mi o to, że wszystkie Ultrasy w Twoim wykonaniu mają być takie same, ale te paski to tak nie bardzo, a na pewno nie na rękawicy... No mi nie pasują i tyle, trudno :) Może gdyby kontrast był czarno-żółty, a nie z czerwonym, byłoby lepiej, nie wiem... Malowanie owszem staranne, bla bla bla, ale takie coś to nie na tym modelu, tak uważam :)

Sztandar też jest OK, nieważne, ile ma warstw, zawsze liczy się efekt, a ten jest tutaj dobry. NMM przecież też nie ma nie wiadomo, ilu przejść... Widzę tam czarny, Snakebite, no i biały, jeśli chodzi o złoto.

Dawaj dalej, "Marine Painterze" ;)

P.S. A moja armia Ultrasów stoi i czeka... szara, poskładana tylko i z moldami jeszcze... :) Maluj, maluj, może coś podpatrzę do siebie z Twoich niebieskich modeli :twisted:
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Bardzo efektowny ( choć jak zwylke ten nudziarski niebieski ) szczególnie twarz mi przypadła do gustu , rzekłbym zarąbiście realistyczna , te rany da ledwo co "urośnięta broda" i rzadkie włosy pomiędzy bujnymi "irokezo podobnym warkoczyką" Wszystko co NIE!!!bieskie zarąbiste

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Kuuurde elegancki :) Battle damage zrobiony ze smakiem, duży progress w stosunku do poprzednich prac. Rękawica wygląda trochę dziwnie, ale poczekajmy aż model będzie skończony z ostatecznym osądem. Swoją drogą twarz rządzi ;)

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

wszytko fajne ale ten sztandar taki sobie

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

runepriest pisze:wszytko fajne ale ten sztandar taki sobie
czytacie to co pisałem ponad modelem? :) na sztandar pojda jeszcze fh, wiec to wczesny jego wip jeszcze :)

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

aha sory a mam pytanie czy masz zdjecie lewgo clawa bo mnie zaintrygowaly te linie i chcialbym zobaczuc calego clawa

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

na poprzedniej stronie ;)

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

nie mi chodzi oto zolto czerwone i chcialbym zobaczyc od tylu jak to wyglada na wiekszej powierzchni

Awatar użytkownika
Phoenix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 166
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Post autor: Phoenix »

nie przesadziłeś z highlightem na szmacie sztandaru? :/ wygląda to średnio.

Poza tym to wszystko śliczne choćnie wiem czy za przesadnie nie jest obdrapany :)

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

mały up. zmieniam trochw wizje ze smerfa na wojownika.

Obrazek

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

Sławol pisze: rękawica w paski jest czymś nowym
Bonczek pisze: Rękawica wygląda trochę dziwnie
tak się kiedyś malowało te rękawice ... moim zdaniem super ... powrót do starego dobrego klimatu

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

noi wlasnie to mnie uzeklo a co do komentarza ze za duzo battle dmg to powiem ze jest ich tak duzo bo o ile sie nie myle ten pan wyszel do moedli tyranid hunters i tam wszyscy kolesie tacy byli wlacznie z kolesiem z mechaniczna noga

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

A ta rękawica nadaje zarąbisego klimatu , brakującego w tej figurce ( z powodu NIEbieskiego )

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

zastanawiam sie czy drugiej tez nie przemalowac... hm... cos bym tu jeszcze zmienil. musze pomyslec co.

ODPOWIEDZ