Galharena prac ciąg dalszy 26.09.2020 - Grey Knights

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Re: Galharena prac ciąg dalszy 19.12.15 Smocza gwardia sztan

Post autor: Keller »

Sam żagiel dużo zmieni :) a z bolcem będzie jeszcze mniej przypominał Dark Eldarowy pojazd.
Zapowiada się świetny Skycutter, czekam na efekt końcowy.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

szybki update z telefonu:

Obrazek
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

A gdzie Jabba? ;)

Ładne kolory.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Luke Skywalker będzie stał na przodzie jeszcze, wiec dla jabby nie ma miejsca juz, poza tym ten stateczek nie ma takiego udźwigu :lol2:

A tak poważnie, dojdzie jeszcze typek z boltem z oryginalnego skycuttera na dziubie, ale czekam dopiero na części z ebay. Myślę, że machne dzisiaj 5ed Korhila na szybko, bo musze moje lwy do 30stki rozbudować a mi 2 modeli pomalowanych brakuje:p
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Pstryknąłem kilka fotek;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Piękny =D>

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Malowanie na poziomie jak zawsze, ale kurde widziałem trochę inne też żagle. Na pewno większe i na pewno nie w takim futurystycznym stylu :)

Gerratus
Warzywo
Posty: 10

Post autor: Gerratus »

Żagiel może być (pomalowany jest pięknie chociaż kształt ma rzeczywiście taki trochę dziwny), ale to połączenie steru i brzytwy na dziobie do mnie nie przemawia.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Wygląda mega dobrze, poza sterem, który jest już tak oczywiście sci-fi, że bardziej mógłby być tylko, gdybyś mu zamontował diodę LED do podświetlenia. :D Proponuję, żebyś się go pozbył i zamienił na samoróbkę wykonaną tą samą techniką, co żagle. Efekt byłby dużo lepszy. :)

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Jaki piękny okręt =@_@=

Jedyne, co mi się nie podoba, to ta woda na podstawce, aż się prosi, by nieco zmienić kolor - zbyt podobny do koloru samego statku. Szkoda, że elfy na czymś takim nie pomykają, zamiast na kretyńskiej łódce zaprzężonej w orła :<
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Wrocilem do malowania i do grania, wiec skoro wrociła motywacja, to poszedłem za ciosem i w końcu się zebrałem, żeby zbudować z bitsów ognistego feniksa. Robiąc lodowego feniksa wiedziałem już, jak odpowiednio podocinać tego gryfa IoB zeby wszystkie częsci lepiej ze sobą pasowały i efekt macie widoczny na zdjęciach.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

ha :D dobra ptaszyna, sam też mam "sklejkę" jedną, można się zabawić robiąc takiego ptaszka ale roboty jest przy tym bardzo dużo, z resztą widać na zdjęciach z czasu wip :)

a tak btw. czy ogień nie robi przypadkiem jakiegoś blasku na tafli wody?
Mogłoby to wg. mnie dość ciekawie wyglądać, taka leciutka poświata, wszakże niecodziennie jest możliwość wymalowania wody na czerwono :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Jak znajdę chwilę wolną, to zrobię poświatę na skałkach, prędzej tam padnie ognista poświata niż na wodę, poki co jednak chce odhaczyć jak najwięcej unitow do zrobienia zanim mi się wena skończy^^
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

wiadomo, z takimi bajerami można się już nieco później pobawić, chociaż ciężko czasem się wraca do czegokolwiek ale się da ;).

Co w planach?
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Wykańczam 6-tke shadow warriorów, 30 łuczników do TK a następnie do elfów to nie wiem, może zaczne domalowywać swordmasterów albo spearmanów bo ich mi brakuje najwięcej.
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Mały sneak peek shadow warriorów, znalazłem tym samym idealny użytek dla jednego z lepszych elfickich modeli, Aenura sprzed wieeeeelu lat, będzie championem tego oddziału;)

Obrazek
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

super! (chociaż to nie metale ale dają radę jako figurka, pewnie tego typu malowanie tu działa, dlatego czekam na Aenura bo będzie miazga :)

Nieco zmiana stylu podstawek? Ciekawe jak w całości będzie to wyglądać (w perspektywie całej armii), woda jest ale taka mało niebieska jak u pozsotałych ale pewnie taki zamiar.

I kurcze, przyczepiłbym się do czerwonego gema, nieco mało jest widoczny przez to, że jest na złotej zbroi, zrobiłbym czarno-niebieski z przewagą czarnego, wydaje mi się, że w pizdu uwydatni jeszcze to zajebiaszcze malowanie, taka tam wisienka ale niebieska czy tam granatowa na torcie :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Wlasnie nie bardzo pasowaly mi moje standardowe podstawki dla oddzialu scoutow, a znalazlem 10 sztuk tych zywicznych podstawek, wiec stwierdzilem, ze przynajmniej wykorzystam:)

Odcienie piasku na trayu sa te same, wiecz licze, ze nie bedzie to wygladalo super dziwnie obok reszty modeli.


Co do gemu to masz racje, pomysle nad tym, moze byc faktycznie ciekawszy efekt. Inna sprawa ze zdjecia sa chu$@$@ wiec troche sie to zlewa wszystko. Zlap mnie na fejsbuku to ci wysle fotke aenura bo juz skonczony tez jest, tylko woda wysycha wlasnie:)
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Dobra, szybka fota telefonem, jak widać pierwsza warstwa wody świeżo nałożona i wysycha dopiero.
przy słonecznej pogodzie zrobie lepsze zdjęcia;)

Obrazek
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Podstawka nie ale model jak najbardziej tak :)
Co to za model?
Bardzo mi się podoba zielony płaszcz i twarz jest niesamowita =D>
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

ODPOWIEDZ