Galharena prac ciąg dalszy 26.09.2020 - Grey Knights

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Galharena prac ciag dalszy...;)

Post autor: Galharen »

runepriest pisze:no wiem mi też się podoba ale ciężko się taką gra. noi jak mówiłeś najlepszy filerek
Przekonalem sie o tym na DMW, no ale co zrobic :? :wink:
Glownie zalezy mi na ladnym wygladzie, ale tu faktycznie grywalnosc troche jest ograniczona.
Mam pytanko z czego robisz skały bo podoba mi się ich kształt? Pasowałyby do mojej armijki:P
Zwykla kora, obsypana troche piaseczkiem.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Galharen pisze:ja znalazlem duuuzo tanszy sposob - bezbarwny lakier do paznokci :mrgreen:
THX. Koszta niewielkie a efekt jaki uzyskaleś naprawdę mily dla oka więc na pewno spróbuję :D
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
darksloniu
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: darksloniu »

Cytuj:
Mam pytanko z czego robisz skały bo podoba mi się ich kształt? Pasowałyby do mojej armijki:P


Zwykla kora, obsypana troche piaseczkiem.
Kora... Toż to genialna idea!!!
fantastyczny kształt i dobra powtarzalność!! Nie to co te przeklęte kamienie... Niby to samo a każdy inny... Potem figurki wyglądają jakby w ramach jednego oddziału wszyscy znajdowali się na całkiem innych płytach tektonicznych! Paranoja!

Człowiek stara się, kombinuje, cegły z murów wyjmuje, a tu mu rozwiązanie pod nosem rośnie... Dosłownie za oknem!

Jutro wybieram się niszczyć naturę :twisted:, Chyba, że to gdzieś kupujesz...???:)

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Można to kupić w sklepie zoologicznym. Zbieranie kory sosnowej jest jednak tańsze.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Rejmol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Rejmol »

A jak to jest z tym lakierem? To jest rozlana jakaś warstwa lakieru czy tylko po wierzchu pomalowane, bo efekt rzeczywiście świetny. :)

PS; Armia Świetna.

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

wooooW... :shock: =D> bardzo fajna armia będzie... :) tak trzymaj do konca :roll:
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

@ Regis:

Powierzchnia zostala pomalowana na niebiesko z rozjasnieniami imitujacymi fale, a na to nalozylem w miare gruba warstwe lakieru do paznokci. Trzeba tylko pamietac, ze ten lakier nalezy nalozyc po psiknieciu figurki lakierem matowym :)

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

I oto moja najnowsza figurka, malowana z mysla ebayową:)
Musze przyznac, ze bardzo fajnie mi sie ja malowalo, z reszta jest to pierwszy krasnolud ktorego malowalem :wink:

Obrazek

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Miazga :shock: Super praca, najlepsza IMO z Twoich wszystkich, mimo że gram HE :wink:
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

O kurczak naprawdę super, choć ten niebieskawy do krasnala mi nie pasuje to technika i efekt zarąbisty.

Awatar użytkownika
Helkar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113
Lokalizacja: Kluczbork/Wrocław

Post autor: Helkar »

o moj boze jak Wy to robicie ze tak malujecie, poprostu brak slow.

NIe moge zagladac tutaj bo pedzelka do reki nie wezme :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

no trzeba przyznać, że zajebisty :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Zdradź mi tylko jak robisz te przejścia. Np na zbroi albo tarczy ten błękit przechodzący w biel. Znaczy się ze nie widać pociągnięcia pędzlem ani niczego takiego, bo bardzo chciałbym się nauczyć tak robić.
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

O kur... :shock: Pociśnięty!
Ile czasu zajęło Ci pomalowanie go w taki sposób? Same glazy pewnie kilka godzin kładłeś żeby takie przejścia uzyskać?
Tak się zastanawiam, czysto hipotetycznie - jaką kwotę można za takie cacko uzyskać na ebayu?
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Za tydzien gdzies wyladuje na ebayu, wiec zobaczymy. Chcialbym jak najwiecej :wink:

Powiem wam, ze to byla naprawde szybka i przyjemna praca, taki sposob malowania zbroi mam juz wyuczony od momentu jak malowalem elf lorda, wiec teraz poszlo szybko. Cala figurka zajela mi 3-4 dni malowania, akurat mialem te pare dni wolnego wiec szybko poszlo :) To jest pierwszy krasnolud, ktorego malowalem, wiec moze dlatego tak fajnie sie go malowalo. Juz mam powoli dosyc setek gemow i innych dupereli na moich elfach :mrgreen:

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

muszę przyznać, że celowo nie użylem opcji search i szukałem po stronach mojego tematu z malowanie, typowy przyklad nekromancji;p
ale nic, prawie po przeszło 3 latach wracam z małym wipem, ręka juz nie ta sama, ale cos tam sobie maluje, a właściwie powoli kończe, co myślicie?

Obrazek

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Model paskudny, malowanie jak najbardziej zjawiskowe!
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Bardzo ładne rozjaśnienia czerwonego. Szczególnie bliki na nagolennikach. Ogólnie super!

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

Zjawiskowe rozjaśnienia, mam nadzieję że czarna część czapy jeszcze w robocie? :)
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

tak tak, to jeszcze wip, kask do zrobienia, płaszcz, jeszcze pare innych rzeczy trzeba poprawić.
Docelowo maluje go na sprzedaż, ale na luzie, po takiej przerwie cudów nie zrobie;p

ODPOWIEDZ