Krasnale

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Witam ponownie. Kolejna [niewielka] porcja zdjec. Dwoch nowych slayarow plus dwoch starszych z tatuazami.. Jak zawsze - komentarza i uwagi mile widziane. Tak na marginesie, czy z tymi pracami mozna juz pchac sie na CMONa? :)



Obrazek

ObrazekObrazekObrazek
Moze jakies uwagi co do mojej piety - metalikow?
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

Awatar użytkownika
Bosch
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 194

Post autor: Bosch »

Marchon pisze: Moze jakies uwagi co do mojej piety - metalikow?
Może przejechał byś im delikatnie po toporach ciemnoczerwoną płukanką? Jako zaschnięta krew, w końcu slayerzy... ;)

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Piękny oddział a te seksowne portki w paski to już wogóle;)

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

strasznie fajnie malujesz trochę tak bajkowo wyglądają co do daje uroku tej armi, oby tak dalej :)
Tularian pisze:Piękny oddział a te seksowne portki w paski to już wogóle;)
:shock: :shock: :shock:

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

taki skrót myślowy ;);) ;p :)

Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mongrim »

Wreszcie jakiś ruch w jednym z moich ulubionych tematów :) :)
Fajnie wyszły brody, choć miejscami zbyt widać różnicę między barwami - np. wąsy typa z dwoma toporkami. Jeszcze jedną rzeczą jaka jest do poprawy ( chociaż sam też nie umiem tego cholerstwa malować :D ) to gemy-kryształy na tych...hmm.zapinkach? :D do brody :wink: a co dometali to może jakiś wash i miejscami przydałoby się trochę krwi :) Chociaż..wyglądaja dobrze, ale krwi to im brak :) :twisted:
Natomiast =D> za tatuaże...naprawdę świetnie wyszły, bardzo mi się podobają :) =D>

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Bosch pisze: Może przejechał byś im delikatnie po toporach ciemnoczerwoną płukanką? Jako zaschnięta krew, w końcu slayerzy... ;)
Slusznie.. nieomieszkam spróbować ;-)
Mongrim pisze:Wreszcie jakiś ruch w jednym z moich ulubionych tematów Smile Smile
Fajnie wyszły brody, choć miejscami zbyt widać różnicę między barwami - np. wąsy typa z dwoma toporkami. Jeszcze jedną rzeczą jaka jest do poprawy ( chociaż sam też nie umiem tego cholerstwa malować Very Happy ) to gemy-kryształy na tych...hmm.zapinkach? Very Happy do brody Wink a co dometali to może jakiś wash i miejscami przydałoby się trochę krwi Smile Chociaż..wyglądaja dobrze, ale krwi to im brak Smile Twisted Evil
Natomiast Applause za tatuaże...naprawdę świetnie wyszły, bardzo mi się podobają Smile Applause
Hmm osobiście przyczepiłbym sie do innych miejsc, niz te wasy :)
Co do kryształków, to z daleka widac je troche lepiej [roznice widac pomiedzy zdjeciem grupowym a tym zblizeniem, ktore mialo za zadanie ukazac nowe tatuaze :)]. Swoja droga te zielone wydaja mi sie troszke fajniejsze. Moze dlatego, ze powstaly drugie w kolejnosci. Nastepne wyjdą ladniej ;).
Jak widac, poszedlem za rada i spróbowałem pobawic sie i tatuazami. Efekty na zdjęciach.
Ogólnie co do miłych slow i pochwal, to dziękuję bardzo, az pąs pojawił mi się na policzkach :)
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mongrim »

Rzeczywiście z daleka wyglądają dobrze te kryształki...po prostu jak zobaczyłem z bliska to nie zwróciłem uwagi na dalsze ujęcie.
A co do płukanki to uważaj żeby nie zalać całych toporów tylko same ostrza, choć sam nigdy tego nie próbowałem..zawsze krew malowałem "normalnie" :wink:
I jeszcze raz =D> za tatuaże, bardzo mi się podobają, w szczególności ten na ramieniu typa z kryształkami i jednym toporkiem. :)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Bardzo przyjemn oddział, brakuje mi jedymie białej plamki po ciemniejszej stronie gemów jednego z zabójców

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Grtulacje ladne modele jednak proszecie wrecz blagam nie maluj paznokci :P nie wiem mi jakos to nie podchodziogołem wedlug mnie zbyt malo kontrastu no ale kwestia gustu Pozdrawiam

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Paznokcie powinny miec kolor czarny. W końcu w ziemi grzebią :P
A figureczki fajne , tylko ja bym je na jakieś górki powrzucał , znaczy na podstawki "górkowe" . Żeby dodac im "straszności ""wyższości"

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Draco.. a mi właśnie bez paznokci te łapki wyglądały goło..
Najpierw robiłem tylko plamkę blached bone/kommando khaki..
Jako, ze nie zadowalało mnie to, postanowiłem wcześniej robić obramówkę czarna.. mysle, ze kwestia jest dobór kolorów.
Na dzień dzisiejszy nie znalazłem odpowiedniego, wiec pewnie będę sie trzymał tej czarni i bieli :)

Arbiter, jeśli Ci się chce, to możesz opisać jakoś tego slayera? bo mi sie wydaje, ze każdemu (z lepszym badz gorszym skutkiem :) )robiłem te refleksy..

Skaven, slayerzy grzebią w ziemi? Nie zgodzę sie :)

Dzięki za komentarze i porady - będę miał je na uwadze w przyszłości. Pozdrawiam.
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Witam. Z racji zamknietej sesji byc moze bede mial wiecej czasu i uda mi sie dopchac ten oddział do konca stycznia, coby zglosic do konkursu.
Zdjecia to raczej takie pogladowe na to, co udalo mi sie w czasie miedzy nauka pomalowac..
Zdjecia specjalnie powiekszone nieco, aby wylapac bledy. Kontruktywna krytyka mile widziana. Pozdrawiam!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

ODPOWIEDZ