Winged Vampire

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Winged Vampire

Post autor: Rapta »

Wreszcie udalo mi sie sfotografowac ta miniaturke.

Skora jest pomalowana tak samo jak u poprzedniego wampira, lecz na o wiele wiekszym kontrascie. Chcialem pokazac, ze wraz ze skrzydlem zmienia sie kolor jego ciala.
No i uzylem metalikow. Raz, ze chialem uzyskac mniej komiksowy, mroczniejszy klimat, a dwa - nmm juz mi sie roche przejadl (chociaz na warsztacie znowu mam figurke cala w nmm :P )

CMON
CMON close ups

Zdjecia:
Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2008, o 00:30 przez Rapta, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Ładna skóra, ładna podstawka, ładne metaliki, ładne kolce...

... Skrzydło bardzo ładne, ale też trochę oklepane - to nie Twoja wina oczywiście, po prostu jest tych figurek pełno już pomalowanych :D Swoją drogą, to niezły mutant z niego... Sam się napatrzeć nie mogłem, jak malowałem :) A i z tyłu na płaszczu jakiś fajowy malunek dojrzałem też ;)

Dobra robota, jak by nie było =D>
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Oto dowód, że fajne metaliki po prostu niszczą NMM. Super pracka :).
http://azylium.vot.pl - Serwis Społeczności Mordheim

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Dzieki :) , a mi udalo sie jednak zrobic lepsze fotki - ostre przede wszystkim. Za niedlugo podmienie :D

Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szary »

W końcu metaliki, nareszcie. I warto było.
Generalnie skóra i skrzydło wyszły super, bardzo mi się podobają.
Ciężko obiektywnie się wypowiedzieć o metalikach, bo ten element jest strasznie ciężko sfotografować, po odblasku na zbroi podejrzewam, że robiłeć zdjęcia przy sztucznym świetle.
Najsłabiej w calości oceniam płaszcz. Choć zapewne subtelne cieniowanie zrobiłeś, to blado wypada czarny płaszcz przy czarnej oprawie skrzydeł.
I ten freehand. Jakościowo super zrobiony, ale jego obecność tam jest całkowicie przypadkowa. Po prostu tam nie pasuje.

Generalnie model mocny. Bardzo lubię Twoje prace i ta na pewno jest koło 9 w skali CMON.

Chyba muszę zwiększyć kontrast w swoich ludkach...

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

No i jak, do ciężkiej cholery, można przedkładać NMM nad tak fajowsko zrobione metaliki? Nawet najdoskonalszy NMM nie potrafi dać tak świetnego efektu jak porządny metalik.
Uerph.

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

Rapta znowu dałeś czadu ... wypaśna figurka
skora wampira jest niesamowita , metaliki na mistrzowskim poziomie ... po prostu brak mi slow .

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Zdjecia podmienione, wiec odswiezcie strone :)

@ Szary: Fakt metaliki cholernie trudno sie fotografuje, przynajmniej w porownaniu z nmm :P Zdjecia roie zawsze przy sztucznym swietle. Jesli chodzi o plaszcz to dlugo sie zastanawialem jak i co tam namalowac, zeby ten element uatrakcyjnic - wkoncu padlo na czache a'la duch plaszcza ;) Troche na sile to prawda.

@Szczurza Jucha: Powoli odchodze od NMMu, bo tak jak napisalem w pierwszym poscie - przejadl mi sie. Raczej wiekszosc prac, ktore pokaze w przyszlosci bedzie w metalikach :)

Goofy
Warzywo
Posty: 19

Post autor: Goofy »

super skora, metalik wymiata tylko troszkę szata mi sie nie podoba tzn obrazek fajowy tylko dał bym inny kolor całości jakąś purpurę może(choć to trochę oklepane przy wampirach) i mocniej wycieniował ale i tak malowanie :O

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

miecz jest mega :]
skóra też i tu mam pytanie: jakich kolorów do niej użyłeś??

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

rozbiles bank :D swietna figsa

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Klasa :) Skóra to po prostu :shock: Mieczyk też kozacki :) Z chęcią usłyszę jak robiłeś metaliki (srebrne i te rdzawe jak na mieczyku :) )
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Dzieki panowie :)

Skora: shadow grey, red gore, czarny i bialy.
Metaliki: oczywiscie boltgun i mithril. Cieniowane super starym inkiem, ktory juz nawet polysku nie zostawia :P z dark fleshem i scorched brownem.

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

bdb, a teraz odpisz na PMke :P
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

No bardzo ładnie Rap :wink:

No ale nmm Ci o wiele pepiej wychodzi. Jak dla mnie w metaliku (na zbroi przynajmniej) brakuje kontrastu, jest taki szarobury i małociekawy generalnie :P

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

skora i reszta strasznie komiksowa, przez co metaliki nie pasuja. :) blending gdzieniegdzie kuleje :P ale rozumiem ze to twoj table top :D

pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Bardzo dobre metaliki. Jedne z najlepszych jakie widziałem.

Jedno co mi nie pasuje to skóra. Uzyskany przez ciebie efekt mało odzwierciedla "trupowatość" wampira. może przez to że jedna z warstw wpada w błękit.

Ogólne całokształt bardzo pozytywny.
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Jakim cudem tak ładnie malujecie, to nie jest możliwe :wink:
A poważnie to co tu dużo mówić po prostu dech zapiera. Uwielbiam takie kontrasty jak tu, jasnego ciała wampira do "mrocznej" zbroi i broni. Naprawdę "Eavy metal" :)

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Skrzydla skora powalaja na kolana jednak metaliki na nogach mi jakos nie podchodza

ODPOWIEDZ