Bretonski hero na pegazie :D

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Bretonski hero na pegazie :D

Post autor: dead »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

kolejny do kolekcji -> jeszcze nie do konca zrobiony pare elementow zostalo do poprawienia wyciagniecia itp itd ... pewnie jakos jutro dam foty gotowego ;) A tu dla nie wtajemniczonych kolekcja ;) ktora poszla juz w swiat :D.

pierwszy z kolekcji ;)
Obrazek
drug i na razie najciekawszy wg mnie ;)
Obrazek
trzeci (coz troche przekombinowany ;) )
Obrazek

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Witaj.
Piękne modele.
Mam pytanie, mianowicie jakich kolorów używasz w złotym NMM.?

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

reaper msp -> chestnut gold + woodstain brown -> chestnut -> palomino gold (mieszane z chestnutem) -> palomino -> golden blond i bucksin pale -> bialy
z GW -> snejkbit + czern i biel ;) (paleta reapera to odpowiedniki GWskich kolorow do zlota czyli palomino to tak jakby odpowiednik snejka chest to snejk + czern badz braz backsin i golden to tak jak snejk + biel)

BTW skonczylem ziomka oto fotki

jasniejsze ustawienia (widac wiecej ciemniejszych elementow ale te jasne sa zbyt biale jak w realu (niestety sloneczko ladnie nie swieci wiec pora nie za dobra do robienia zdjec ;/
Obrazek
normalne AUTO:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

to tyle pozdro

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Zaje....fajne modele...
Pytam z ciekowości.. Jak długo zajeło Ci pomalowanie jednego modelu?

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

hmmmm nie wiem ale najpierw to bylo okolo 15h na model (potem sie schodzilo z czasem) ten mi sie malowalo nadzwyczaj szybko i zajelo mi to okolo 8 godzin - ale to heros a nie bsb (pegaza mialem skonwertowanego wczesniej wiec wystarczylo pomalowac ale konwersja to jakies 1-2h roboty -> ze wzgledu na uciazliwe wpilowywanie elementow konskich nog :D + schniecie mas).

BTW jezdziec gejmzonowy wydaje mi sie lepszym rozwiazaniem jak ten zwyklak ;) od GW ... a i swoja droga musialem sporo obciazyc podstawke ;) gdyz lecialo wszystko w przod teraz jest tam sporo olowiu + gora od kolumny gipsowej ktora dodatkowo zwieksza wage podstawki

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

fajnie pomalowany model ... kumam ze malowany na szybkiego ale z ta podkową to już przesadziłeś ... w porównaniu do reszty jest zrobiona na odpierdol (sorki za przekleństwo ale inaczej się tego nie da nazwać)

Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

Popracuj nad gładkością przejść, a będzie bosko.
Obrazek

Awatar użytkownika
ismael
Wodzirej
Posty: 670
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ismael »

Wiesz Dead, że się nie znam ;), ale (szczególnie) skrzydła pegaza, zbroja jeźdźca i podstawka znacznie odbiegają poziomem od końskiego kropierza, który jest zaiste kapitalny.
Popraw powyższe i będziesz miał pierwszy model w armii ;)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Złoty NMM do poćwiczenia ;) reszta bardzo fajnie :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Obrazek

oto foty aukcyjne -> dolar rosnie a moj usmiech na twarzy wprost proporcjonalnie do dolara ;)

Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

te zdjęcia dodały ogromnie dużo tej figurce
Obrazek

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Dla mnie nic nie dodały...
Nie podoba mi się NMM, nie podoba mi się niebieska zbroja - bije po oczach jak cho...ra, niestety. Tak wiem, ale było mało czasu...
Reszta OK, nawet bardzo OK - trzyma poziom i jest git, ale te 2 rzeczy...

Awatar użytkownika
likwidator
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 139
Lokalizacja: Wraszawa

Post autor: likwidator »

kurde, wszystko jest naprawdę piękne i nie da się prawie niczego zarzucić ale jest to jedno ale. Na szyi konika są jak dla mnie troszeczkę za wyraźne te kreski , ale na szczęście to moje mniemanie i moja ocena to 10/10.
Błękitna zbroja i podstawka mi się bardzo podobają.

Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

Ryu pisze:Dla mnie nic nie dodały...
Dla mnie dodały kropierzowi - wcześniej wyglądał po prostu brzydko

Chociaż przyjrzałem się z bliska teraz tym zdjęciom - jak dla mnie za mało jest przejść na wszystkim, szczególnie na nmm (ale to już pisałem wcześniej :) )

ziopal
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: ziopal »

ładne figurki ale wydaje mi się jakbyś miał za dużo niebieskiej farby... HE (wiem że takie zamówienie) niebieskie bretka też niebieska...
ale to fajnie bo uwielbiam niebieski :)

ODPOWIEDZ