Warsztat Kacpra - Unlimited Colours[24.02.15]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

mnie osobiście się bardzo podoba obecność tych zielonych ozdobników. Ładnie przełamują mrok bijący od figurki :D A co do szmatki to mistrzostwo świata...
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

druga piatka:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kacper_
Mudżahedin
Posty: 335
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kacper_ »

BG pomalowany w 1h 45 min. :p

Obrazek

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

twarzyczka fajnie wyszla ale ogolnie mozna taki efekt osiagnac nieco szybciej ;P wiem z doswiadczenia ;)
BG i manflayersi to moim zdaniem jedne z najlepiej wyrzezbionych modeli DE i super sie je maluje
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

imo mengile wyglądają o niebo lepiej niż standardowe wypociny malarzy z gw jedynie słabo ujeb... krwią są jak na mój gust... przeca to tacy rzeźnicy

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

Wszystkie prace są genialne... Jednak najbardziej zaimponował mi sztandar VC i armia demonów.. :P elfy też miażdżą

Awatar użytkownika
Squll
Wałkarz
Posty: 51

Post autor: Squll »

Nom zgadzam się demony są świetne :D Elfy również ogólnie extra malujesz ;p;p

Awatar użytkownika
kacper_
Mudżahedin
Posty: 335
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kacper_ »

Blood Knight

Obrazek

Obrazek

Obrazek

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Hmmm fajne te elfy choć jak dla mnie za proste ... jakoś nie przemawiają do mnie. jak by połowa farb była nałożona i długa praca przed nimi...
co do szybkości malowania ze niby 1h30m .. cóż
to nie szybkość lecz przyjemność z jaką malujemy czyni z nas malarzy.

ogólnie bardzo prosto a jakościowo odpowiednio do czasu ich malowania czyli średnio. po prostu odbębnione krótko mówiąc.
Ale na stół jak najbardziej się nadają :)

Kolorystyka jednak bardzo dobra (najbardziej mi jaszczury do gustu przypadły) i prace trzymające mroczny klimat (choć metal się błyszczy jak psu jajca i brak na nim refleksów) - ale całość jakoś się trzyma kupy ;lo

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

VegaMStudio pisze:to nie szybkość lecz przyjemność z jaką malujemy czyni z nas malarzy.
widac masz malo zlecen jesli tak uwazasz :wink:

Blod knighci swietni bardzo podobaja mi sie stonowane kolory i zielony ktory tylko delikatnie sie wylamuje. Szkoda ze tej kratki nie bylo gdzie wiecej wcisnac
ObrazekObrazek

adrianmuzyczny
Warzywo
Posty: 10
Lokalizacja: Rzeszów (prawie )

Post autor: adrianmuzyczny »

Rycerze Krwi genialni , idealnie trafiają w mój gust : cud, miód i powidło ;)
Reszta prac również stoi na wysokim poziomie.
Ile czasu już malujecie i czy dużo zeszło wam osiągnąć taki poziom ?

Awatar użytkownika
Chodak
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Chodak »

Wyj**ani w kosmos! ;) Mi sie bardzo podobaja :D

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

;p to ludzie się bija o mnie nie ja o zlecenia ;p

a w tym zdaniu chodziło mi o coś zupełnie innego niż zrozumiałeś ;p

to ze tak wykonać można oddział w 8h i tego samego dnia odesłać to jedno a to ze nie będzie w tym duszy i nic specjalnego to zupełnie co innego.

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Pokaż jak malujesz a my ocenimy czy to ma dusze, bo na razie to się tylko nachalnie lansujesz.
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Generalnie średnio mi się ci BK podobaja. Technicznie nie ma sie raczej do czego przyczepić (no, kratka mogłaby być cieniowana :P ), ale koncepcja kolorystyczna taka nie pasująca, mało mroczna. Pastelowe kolory, dwie rożne czerwienie, konie mają taki sam kolor wszystkie. No i po jakiego ten fiolet na sztandarze? :P Za to zieleń całkiem ładnie się kontrastuje :wink:

pzd

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

A mi się malowanie bardzo podoba, ale z paroma wyjątkami:

- złoto jest takie "zwykłe"... Za proste... Strasznie się odcina, widziałbym osobiście bardziej stonowane, przy brązie bliżej, trochę podcieniowane, a nie takie jasne na całej powierzchni.
- zielony w ogóle mi tutaj nie pasuje kolorystycznie... Nic a nic, tak po prostu :)
- fioletowy Ankh w ogóle mi nie pasuje na sztandarze. Szczerze mówiąc: "co on tam robi?" Ani przyszyć, ani przyłatać ;)
- może i 5 figurek jazdy to niewiele, ale nawet przy takiej ilości konie tylko w brązie są trochę monotonne. To już raczej taka uwaga "na doczepkę" ;)

Poza tym sztandar jest bardzo ładny, kratka równa i porządna, zgadzam się z SexRocketem, że szkoda, że nie dało się jej wcisnąć gdzieś jeszcze. No i jeszcze jedną kreskę na samych krawędziach bym widział, żeby były wyrazistsze, zwłaszcza na zbrojach jeźdźców, na koniach wygląda to całkiem OK :) Metaliki też są OK. Ogólnie mówiąc - oddział wyszedł ładnie, ale nie do końca mi kompozycja kolorystyczna pasuje.

P.S. A jak się kleiło te cuda? Bo sam niedawno miałem z nimi do czynienia... :D
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
kacper_
Mudżahedin
Posty: 335
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kacper_ »

Sławol pisze:P.S. A jak się kleiło te cuda? Bo sam niedawno miałem z nimi do czynienia... :D
Daj spokój.. juz dawno sie tak nie namęczyłem żeby poskładać figurki. Praktycznie nic do siebie nie pasowało.

Rzeczywiście kolorystyka nie jest ciekawa ale tradycyjnie nie ja ją ustalałem.

Dzieki za komentarze :)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Dokładnie... Porażka z tymi odlewami, dużo "zielonego" musiałem tam wepchnąć.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Pewnie i tak nie przebiją chaosiarzy gamezona :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Świetne prace, chociaż kratka na szmatce BK faktycznie prosi się o cieniowanie :P

VegaMStudio - pokaż swoje prace, bo jak narazie wyglądasz po prostu na kolejnego forumowego trolla, żonglującego kontami.

ODPOWIEDZ