"Twórczość" moja czyli ork na kiju

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

Szczerze pisząc to nabyłem je w sklepie modelarskim który gdzieś już został przeniesiony. Myślę że w większości dobrze zaopatrzonych sklepików tego typu można takie narzędzia kupić. Widuję je również na Allegro.

Co do skrzydeł to skrzydełka od Barloga są przeogromne. Ja chciał bym raczej skrzydła takie nie do końca złożone. Nie mam tylko jeszcze koncepcji co do ich budowy.
Fear me mortals, for I am the Anointed...

Awatar użytkownika
kalcior
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kalcior »

A jakie narzędzia dentystyczne trzeba posiadać żeby dobrze modelowac w GS ... ?? Jakie posiadasz ??

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

na marszałkowskiej za sex shopami bodajże ul.zielna można dostać narzędzia do modelowania
a tak w temacie to kawał dobrej roboty zrobiliście obywatelu :wink:
czekam na pomalowanego demona :D

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

kalcior pisze:A jakie narzędzia dentystyczne trzeba posiadać żeby dobrze modelowac w GS ... ?? Jakie posiadasz ??
To czego się używa jest bardzo indywidualną kwestią. Ja najczęściej używam:
Obrazek
Pod 1 narzędzie zrobione przeze mnie. Gładka strona wiertła zaostrzona tak jak na zdjęciu ( w / \ )
Pod 2 kolejne narzędzie – ścięta końcówka starego pędzelka.
Najczęściej wykorzystywane narzędzia to (poza narzędziem rzeźbiarskim GW) również te z kulką na końcu (średnica ok. 1mm) oraz zakończone lekko wypukle. Również pinceta jest przydatna szczególnie przy formach wyciągniętych (np. tak zrobiłem dym w warjacku).


RAFIX pisze:na marszałkowskiej za sex shopami bodajże ul.zielna można dostać narzędzia do modelowania...

To właśnie o tym sklepiku pisałem że się gdzieś przeniósł.
Fear me mortals, for I am the Anointed...

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

Kolejny etap prac. Jeszcze kilka drobiazgów postać będzie skończona, pozostaną „tylko” skrzydła (zrobię je sam).

Jak zwykle komentarze i uwagi mile widziane.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Fear me mortals, for I am the Anointed...

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Mnie się podoba :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Drovilus
Wałkarz
Posty: 81
Lokalizacja: Karak Łask

Post autor: Drovilus »

Gniecie ;]

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Genialny strasznie mi się podoba. Teraz czekam na kolor od razu spytam standardowo będzie pomalowany czy masz jakąś inną koncepcje?

Awatar użytkownika
lewy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 117
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: lewy »

zarąbiście wygląda

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Nie no klasa! Bardzo dziarski demon. Czekam na te skrzydła ;) zżera mnie ciekawość jak będą wyglądać. Będą rozpostarte czy złożone?

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

RAFIX pisze:na marszałkowskiej za sex shopami bodajże ul.zielna można dostać narzędzia do modelowania
Już nie można - JadarHobby wyniósł się stamtąd, poza Warszawę - gdzieś na plac Hallera :twisted:
Narzędzia dentystyczne dostać można nieopodal, w sklepie na Sienkiewicza obok Filharmonii.
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

Ostatnia moja praca- Crom. Pomalowałem go w ramach doskonalenia rzemiosła, a jednocześnie jako odskocznia od Demon Princa. Oceniajcie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Fear me mortals, for I am the Anointed...

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

strasznie mi się podoba zwłaszcza hełm i tarcza
a prince niszczy ;) brawo

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

no rycerzyk fajny ale w każdej twojej pracy elementy złote i miedziane po prostu są do bani .. wyglądają plastikowo i sztucznie co niszczy efekt całości IMO oczywiście.
no i pomaluj wreszcie tego demona bo chyba na niego wszyscy czekają ... TYLKO NIE UŻYWAJ DO NIEGO FARBEK METALICZNYCH INNYCH NIŻ SILVER BO PO PROSTU CI NIE WYCHODZI.

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

zbroja, tarcza i helm naprawde fajnie wyszly ;]

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

prince jest mocny malowanie croma tez jest fajne, pomysł z hełmem.... jest genial, wygląda jak czaszka :D .. podoba mi się... :D

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Tarcza , zbroja i hełm, a zwłaszcza hełm majstersztyk!!! Jedynie mógłbym siąść na metaliki ale to zapewne, że tworzą kontrast na tarczy, w sensie tarcza miazga - metaliki mogą być. Ale ogólnie MIAZGA!

Awatar użytkownika
Beldrin Durgnisson
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Beldrin Durgnisson »

DP- mniam, nie mogę się doczekać :D Zarąbisty jest ten demoniczny łeb jako klamra :D To coś wielkiego na jego lewej ręce jakby troszkę nie pasuję. Nie wiem co to, nie ogarniam się w 40k :P
czekam na niego z niecierpliwością :)

Crom- Również bardzo przyjemny, chociaż miecz na drugiej focie wygląda jakoś tak słabo. Ale kolorystyka świetna :)

VegaMStudio- chętnie zobaczę twoje prace... skoro zleceniodawcy aż tak się biją o ciebie to musi być to coś wartego uwagi... :roll:


A, no i domki na pierwszej stronie :) po prostu =D> =D> =D> Jeszcze trochę mchu gdzieniegdzie i są ideolo :D

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

VegaMStudio pisze:no rycerzyk fajny ale w każdej twojej pracy elementy złote i miedziane po prostu są do bani .. wyglądają plastikowo i sztucznie co niszczy efekt całości IMO oczywiście.
no i pomaluj wreszcie tego demona bo chyba na niego wszyscy czekają ... TYLKO NIE UŻYWAJ DO NIEGO FARBEK METALICZNYCH INNYCH NIŻ SILVER BO PO PROSTU CI NIE WYCHODZI.
Sam nie jestem z nich zadowolony. Mam prośbę- jakąś wskazówkę bym poprosił by w przyszłości było lepiej. Zdjęcia z wzorcowymi pracami również mile widziane :)
Dzięki za opinie. Niebawem wezmę się za DP. Na razie jest już podstawowa konstrukcja skrzydeł. Teraz czeka mnie ich wykończenie :|
Fear me mortals, for I am the Anointed...

Awatar użytkownika
Michał Archanioł
Mudżahedin
Posty: 205

Post autor: Michał Archanioł »

tłuste !!

ODPOWIEDZ