Gallery by Ryu

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Santi
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Wołów, klub Karak Var

Post autor: Santi »

wypas

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Paczek pisze:Mam pytanie jak zrobiles ta "roslinnosc" :D
Poszedłem do TESCO i zakupiłem glonki w kolorze żółtym, potem wikolem na podstawkę i już :)

Dzięki za komentarze, choć uważałem że temat umrze do nowej pracy - tym razem nie TK bo muszę odpocząć od kości... Dobrze, że kolega poprosił o pomalowanie innego figsa :)

Awatar użytkownika
pelcu
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Z Zadupia

Post autor: pelcu »

Ryu nie obraź się, ale kiedyś, w odległej przyszłości, gdy uda mi się wyżebrać zgodę na zbieranie kolejnej armii u mojej ukochanej, to TK bęa robione pod twoj klimat...
Są doskonałe.

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

O takie coś mam się obrazić? Nie przesadzaj :]
To akurat powód do radości że moje malowanie/figurki/cokolwiek może być dla innych inspiracją :)

Awatar użytkownika
Aenarion
Pseudoklimaciarz
Posty: 34
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Aenarion »

:shock2: ale wypas
M jak masakra niepozorna tak. :twisted:
---------------
:x Wpisz się :shock:

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Otóż tym razem nie... Żadnych kościaków :)
Tym razem obiecałem pomalować koledze figurkę... Pomalowałem dwie bo mnie jakoś tchnęło :)

Otóż to:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Co sądzicie?

@Sławol - proszę NIE KOMENTOWAĆ - jak zobaczysz na żywo to będę wdzięczny za komentarz. szczególnie, że jutro/pojutrze pojedzie do naszego znajomego :]

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Dyskryminacja! I za co to? ;) Jeszcze NIC nie zdążyłem powiedzieć, a już mi zabraniają... Co za czasy w tym państwie nastały ;) Dobra, ale i tak nabiję sobie post, bo muszę być pierwszy :twisted:

Pozdrawiam
Sławol
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Trochę małe fotki, u babki z tyłu przejścia na kiecce mogły y być lepsze, podobają mi się za to lśniące włosy, sam nie umiem kompletnie robić czarnym ;(
Metal ładny ale troszkę za monotonny, rękojeść i jelec miecza nikną na tle identycznie zrobionej zbroi.
Ogólnie prace jak dla kolegi bardzo dobre ;)
Jakimi kolorami zrobiłeś płaszcz rycerza i kto wyprodukował babkę?

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Płaszcz - czarny + scrad red, scrab red, white + scrab red
Ze zbroją się zgadzam, zbyt monotonna. Z tym, że robiłem pierwszy raz metaliki "na czerwono" i jakoś się rozpędziłem ;) Teraz chciałbym coś dla Nurgla w zieleni... :twisted:

A zarówno koleś jak i babka jakaś dziwna produkcja... Na pudełku jest napis ANIMA czy jakoś tak...
A co do fotek - next time będą większe bo mi tych nie chce się już przerabiać :P

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Mod czuwa , pokasowalem zbedne posty , uzytkownik Krytyk zaraz dostanie bana...

Prace fajne , ale nie wgniataja w ziemie jak np. Twoi TG. No , ale to dla kolegi nie dla siebie , wiec wszystko jasne :)

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Kurka pisze:Trochę małe fotki
Mam nadzieję, że już trochę lepsze :)

Obrazek

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Jak zawsze przyjacielu :wink: bardzo wysoki poziom tylko ten miecz się zlewa trochę
co do fixów to nie jest jakieś z WR albo hord :roll:
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

to chyba hordy?! ladne malowanie... tylko ten miecz...jest okropny... i wogle nie bylby urzytkowy ;D no i jak carl napisal..troche sie zlewa...ale i tak wszsytko wyglada niezle... zastanawia mnie tlyko czemu podstawki sa czarne? ;D

Awatar użytkownika
MuK
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: MuK »

co do fixów to nie jest jakieś z WR albo hord Rolling Eyes
Nie WR tylko WM (Warmachine), no i poza tym to figurki ani z WM, ani z Hordes. :)
Na pudełku jest napis ANIMA czy jakoś tak...
Stawiam na Anima Tactis. Czy to, to pudełko ?

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Tak Muk, to jest to pudełko :)
Figurki średnie, ale ciiii....... ;)

@Gobo & Karl - wiem, że się zlewa.... Next time będzie lepiej.... Chyba ;)
A co do podstawek to nie robię podstawek komuś, kto pod tym względem bije mnie na głowę ;)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Mnie się podoba ten koleś z mieczem :) Fajny płaszcz i niczego sobie metaliki (swoja drogą szkoda ,że zbroja i miecz są pomalowane tak samo :wink: ) .
Babeczka ma jak dla mnie miejscami za mocne przejścia (patrz włosy) .Szata też jakoś do mnie nie przemawia (poza kolorem :D) .Ogólnie okej ale umiesz lepiej :P
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Rzeźbiarz tego pana z mieczem chyba na amfie jechał O.o No ale malowanie bardzo kulturalne :D
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Późno, bo późno, ale odmówić sobie nie mogłem :twisted:

Figurki w końcu udało mi się zobaczyć dzisiaj, to i się wypowiem ;)

Zacznę może od tego nieszczęsnego gościa z mieczem - chodzi mi oczywiście o rozmiar miecza i sposób, w jaki ten rycerz go trzyma... Wygląda, jakby walił z armaty, a w dodatku ułożenie dłoni w stosunku do masy broni jest... dyskusyjne ;) Coś się projektantowi wyobraźnia rozpędziła za bardzo ;) A malowanie bardzo udane, zbroja wyszła świetnie, ciemna i zniszczona - wygląda trochę inaczej, niż na fotkach. Metaliki na mieczu nie są przesadzone i ładnie się komponują z resztą modelu. Czerwony płaszcz mógłby mieć jedno rozjaśnienie więcej na końcach. Jest ciemny, ale trochę "za wolno się rozchodzi" ;) Poza tym OK.

A ta druga figurka jest oczywiście pomalowana w o wiele żywsze barwy. Jak już to Przemo zauważył (a ja potwierdziłem) ten ptaszek wygląda, jakby odlatywał z dłoni, a to za sprawą sprytnego malowania, faktycznie tak to wygląda :) Włosy są nieźle wycieniowane, płaszcz mógłby dostać więcej cieni, bo jest bardzo jasny, ale za to kolory są nałożone bardzo gładko i równo. Fiolet dopełnia reszty, a na tej szarfie dopatrzyłem się jakichś jasnych "żyłek", "siateczki włókien"... Bardzo ciekawy pomysł na detale, ale szkoda, że tak mało tego tam jest, bo ładnie wyszło. Na zdjęciach oczywiście tego nie widać aż tak :D Skóra bez szaleństw, ale nie odstaje od reszty.

I tyle, ładne figurki, już można grać :)

Pozdrawiam
Sławol

P.S. Aha, podstawki już są oczywiście wykończone :D Typowe ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Siemka ludziska...
Długo mnie tutaj nie było ale lekko odświeżę temat...
Mój nowy unit - skeleton archers :)
Malowanie trwało baaardzo długo ale co by nie mówić w końcu jest i to się liczy. A że to już trzeci skończony to tym bardziej ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I kilka zbliżeń...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Miałem coś dać na CMON ale za tępy jestem i nic mi się nie mieści...
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ryu ty zyjesz wooooow :D Oddzial miodny , fajne konwersje , solidne jak zwykle malowanie :)

ODPOWIEDZ