PMoTM 18 - Dragon Slayer

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

PMoTM 18 - Dragon Slayer

Post autor: Marchon »

Bry, skoro temat w tym miesiąc jest tak ogólny pozwolę sobie i ja zaprezentować moja prace. Nie jest to może malowanie najwyższej klasy, ale ja i tak czuje się zwycięzcą, ponieważ mimo natłoku zajęć zachęciło mnie to do pomalowania i zakończenia tej figurki w określonym terminie. Zdaje sobie sprawę z ogromu niedociągnięć i przeoczeń, niemniej pokazuje ta prace na światło dzienne. Myślę, ze właśnie o taka zabawę i mobilizacje w tym konkursie chodzi. No a teraz konkrety:


Obrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 31 gru 2008, o 17:51 przez Marchon, łącznie zmieniany 1 raz.
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Nieźle namalowałeś rany na ramieniu Gotreka. =D> Ogólnie malowanie nie jest złe :wink: Tylko podstawka jakaś taka uboga.

Awatar użytkownika
Bosch
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 194

Post autor: Bosch »

Na 4 zdjęciu wygląda jakby miał okulary przeciwsłoneczne :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

ogolnie naprawde spox tylko topór do poprawy bo niestety znacznie obniża poziom całej figurki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

quidamcorvus pisze:Nieźle namalowałeś rany na ramieniu Gotreka. Applause Ogólnie malowanie nie jest złe Wink Tylko podstawka jakaś taka uboga.
Dzieki :)
Bosch pisze:Na 4 zdjęciu wygląda jakby miał okulary przeciwsłoneczne Smile
Rzeczywiscie. Zabawne złudzenie.
Rakso_The_Slayer pisze:ogolnie naprawde spox tylko topór do poprawy bo niestety znacznie obniża poziom całej figurki.
Topor byl zrobiony na srebrno/zloto tak jak umiem najlepiej. [boltgun,rozjasniania chainmal i mithril + washe czarnym; zloto: tin bitz, shinning + washe braz i czern]. Dzis rano uznalem, ze pomaziam go troche krwia, coby nie wygladał jak z królewskiej kuzni.. No wyszlo, jak wyszlo..
Ta krew moze malo przekonywujaca i malo czerwona.. na pierwszym zdjeciu wyglada ma taki kolor, jak ma w rzeczywistosci..


Dzieki wszystkim za komentarze i rady :)
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Fajny! :)
Rozjaśniłabym tylko trochę owłosienie i zarost ;) Ale ogólnie super wygląda. Świetna skóra, portki, po prostu wszystko.

Awatar użytkownika
Archont
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Żory

Post autor: Archont »

Rozjaśnij włoski jak kolega* przede mną napisał i ostrze. A do podstawki walnij czaszkę lub grzybka na tej trawce :D

* Jakoś tak mi się napisało :wink:
Ostatnio zmieniony 30 gru 2008, o 21:44 przez Archont, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Beldrin Durgnisson
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Beldrin Durgnisson »

bardzo przyjemne tatuaże. Osobiście wolałbym troche ciemniejsze ale to tylko mój wypaczony gust :) Tak jak było zauważone wcześniej (przez koleżankę nie kolegę ;p) włosy i brodę wycieniować bardziej. I gitarka :D

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

Dokładnie. Włosy wymagają większej uwagi. Dla mnie dziarki są ok. Bardzo podobają mnie się spodenki oraz rany cięte. Podstawka mogła by być bardziej urozmaicona tak poza tym jest spoko.
Fear me mortals, for I am the Anointed...

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Idac za waszymi sugestiami poprawilem krasnalowi brode [dostal jeszce kilka warstw rozjasnien i dwa washe] i probowalem poprawic troche ta krew na toporze.. wyszlo jak wyszlo. Szkoda, bo nie jestem zadowolony z efektu do konca, ale brak czasu na poprawki.
Prezentuje dwa zdjecia

Pierwsze do konkursu:

ObrazekObrazek

Pozdrawiam i zycze wszystkiego co dobre w nowym roku :)
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

ODPOWIEDZ