Chaos termos champion

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Chaos termos champion

Post autor: loler »

Elo
malowany do armii (czyli bez żadnego spinania- na szybko)
co myślicie??
Obrazek
Ps. model to konwersja championa z AoBR

Awatar użytkownika
Artek'sWorkshop
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artek'sWorkshop »

Bardzo fajne schludne malowanie, tylko na twoim miejscu dał bym jakieś porozrywane szmaty, i dodawał więcej wody do farb, no chyba ze to wina zdjęć, bo mi się wydaję ze za gęsto położone, dodał bym parę mutacji, no ale to tylko kwestia gustu, i tylko moje zdanie.
Malowanie naprawdę fajne, a Lawa także niczemu sobie :)
Pozdrawiam...i życzę dalszych sukcesów.

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Zajebisty. Naprawdę tak jak nie przepadam za 40000 to ta figsa mi się bardzo podoba, aż musiałem skomentować ;p
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Świetny :) Uwielbiam CHSM'ów a szczególnie Ironów :D Zamieniłbym tylko głowe beastmen'a na jakiś hełm ^^

Awatar użytkownika
Paczek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174
Lokalizacja: Wołów. Karak Var

Post autor: Paczek »

Kurcze, świetny. Żółty i mieczyk najbardziej mi sie podobają ;)

Awatar użytkownika
Marko
Mudżahedin
Posty: 305
Lokalizacja: ze Wroclawia

Post autor: Marko »

Artek'sWorkshop pisze:Bardzo fajne schludne malowanie
No a właśnie mnie się wydaje, że nie do końca. Niestety widać, że nieco na szybko malowane i jest kilka niedociągnięć (na szczęście niezbyt rzucających się w oczy). Dobra rada - robiąc paski staraj się je zrobić jak najbardziej proste. One fajnie wyglądają i są miłym ozdobnikiem, ale tylko, jeśli są w miarę równo zrobione ;) Poza tym jak na szybkie malowanie wybrałeś sobie trudny kolor - z doświadczenia wiem, że ciężko jest szybko zrobić ładny żółty, tutaj Ci się to bardzo udało - podoba mi się jego odcień.
Podsumowując - jak na czempiona - średnio (bo jednak co czempion, to czempion), myślę jednak, że w grupie będzie się prezentował zacnie.
PS. Pomyślałbym też nad mocniejszym rozjaśnieniem podstawki - może to wina zdjęcia ale widziałbym ją taką bardziej jarzącą.

pzd

Awatar użytkownika
TomaszT
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: Krakow (chwilowo na wygnaniu ;) )

Post autor: TomaszT »

Hmm, metaliki całkiem spoko, tylko jeżeli gdzieś robisz jakieś "odpryski" po rykoszetach, to momentami aż się prosi o podkreślenie krawędzi mithrill silverem. Na twarzy troszkę za mocno prawa strona jest wycieniowana w stosunku do lewej no i IMHO ten fiolet daje za silny kontrast, ale to już kwestia gustu. Popraw żółty na naramiennikach bo momentami jakaś zieleń spod spodu wypełza (no chyba że to było celowe). Wydaje mi się też że zbyt gęstą farbą malowałeś, ale to może być kwestia zdjęć. Jeszcze na sztandarze podcieniowałbym mocniej niektóre elementy szmatki, bo za bardzo się stapia w całość. Poza tym jak na TT to bardzo dobry!

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

zarąbista podstawka

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Bardzo fajny model. Tylko głowa tak trochę nie pasuje...

Jak zrobić takie fajne bąbelki?

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

na stół ok, cała taka armia powinna fajnie wyglądać, tylko ten patyk do banera mnie drażni, krzywo sklejony;)
wydaje mi się też że tarcza przy żółtym naramienniku powinna być innego koloru, za dużo tej żółci w jednym miejscu, taki detal:p
no i krew na mieczu dziwnie wygląda na zdjęciu- jakby tylko z jednej strony miecza była i to nie tej którą by ciął. ale to może światło się odbija.
nie wiem też czy nie lepiej pomalować na srebrno te ćwieki na paskach między nogami, niby mogą być pomalowane kolorem ale trochę to drażni;)
scratche możesz nawet trochę mocniej malować. na żółtym głównie.
no i wydaje mi się że z jakimś hełmem by był jednak lepszy ale tu już wizja autora...:)
za to kolorystyka mi się podoba, jest bardzo mocną stroną tego modelu:)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Mnie się podoba :) Jeżeli miałbym się czepiać to :

-mocowanie sztandaru z tylu :wink: trochę widać miejsce sklejenia :P
-głowę przykleiłbym raczej prosto ,bo teraz wygląda trochę jakby miała mu odpaść :D
-Jak ktoś słusznie zauważył paski są trochę ...;)
-imho trochę grubo kładziona farba (może tak na fotach wygląda ,szczególnie rzuca się to w oczy na naramienniku żółtym)
-pomyślałbym o przyklejeniu na szczycie sztandaru czegoś (totem od TK ,jakaś czaszka) .

Niemniej praca bardzo fajna ;) metaliki wyszły naprawdę ładnie :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Dzięki za komenty
Łukasz_ pisze:Bardzo fajny model. Tylko głowa tak trochę nie pasuje...

Jak zrobić takie fajne bąbelki?
kulki z gs'u poprzecinane na pół

Co do głowy:
nie chciałem dawać hełmu bo reszta oddziału ma (takie wyróżnienie dla champa);p a że krzywo przyklejona to mi się podoba;p
Co do grubej farby:
hmm... nie jest gruba... tak myślę. Zółty może wyglądać grubo na lewym naramienniku bo sam naramiennik jest krzywy (spiłowywałem znaczek space marinów)
Co do patyka na sztandarze to nie mam nic na swoją obronę... bo lenistwo raczej się liczy no nie?? :P
no i krew na mieczu dziwnie wygląda na zdjęciu- jakby tylko z jednej strony miecza była i to nie tej którą by ciął. ale to może światło się odbija.
zrobiona jest z obu stron :) ale jakoś na zdjęciu tego nie widać

K@mor
Warzywo
Posty: 16

Post autor: K@mor »

Z@jebiście pomalowany fiksy :D:D

K@mor
Warzywo
Posty: 16

Post autor: K@mor »

FIKS*

Awatar użytkownika
Kamil Kiwi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 155
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Kamil Kiwi »

K@mor masz opcje edytuj...

A co do figurki, hmmm, krew na mieczu jakaś chyba nie z tej strony, powinna byc na dole, i na głowie rogi z włosami się zlewają :wink:

ODPOWIEDZ