Skaven - Blog armijny [up 03.01.10]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Wyszły nowe lizaki juz praktycznie, wiem czym bede grał, wiec można w wolnych chwilach dalej je meczyć :)

Na dodatek doszedłem do wniosku ze jak mi sie jakieś figsy beda obijac to szlag mnie po prostu trafi wiec zdecydowałem sie na błyszczący lakier, bo po pierwsze chroni on tak że nie ma bata zeby coś sie obiło, a po drugie błyszczenie nawet pasuje :) Niektóre miejsca takie jak np skałki i piasek na podstawkach i elementy które nie chcę żeby się błyszczały zmatawiam na koniec.
Jako że w każdej pracy staram sie trzymać motywu przewodniego czyli gałek ocznych to przy okazji myslenia nad coldami wpadłem na imo fajny pomysł, mam nadzieję zę sie spodoba moja koncepcja colda :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oraz WIP Kroxa którego chciałem zrobić jako taką małą bestyję nurglową a ze z chałasu zawsze podobały mi się steedy slanesha to realizuje pewne upodobania, a szczególnie do tych slaneshowych "dziubków" jakie mają sprężyny :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernus
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: Infernus »

G E N I A L N E

<brawa>

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Otwieram stronę i widzę colda pierwsze i drugie zdjęcie myślę sobie ok, fajnie się błyszczy fajnie po lewej stronie odbite znamię nurgla. Ciekawe kiedy doklei głowę... :-k A tu niespodzianka zdjęcie numer 3 miazga systemu, jednooki coldone :D Czegoś takiego bym nie wymyślił ale świetnie to wygląda :wink: Z jeźdźcem będzie jeszcze lepszy :)
Krox w kapitalnej pozycji, ze skinkami będzie to wyglądało jak by miał zaraz wyskoczyć z za nich i sieknąć kogoś w głowę =D>
To będzie świetna wykonana armia :)

Awatar użytkownika
Miszczu
Chuck Norris
Posty: 429

Post autor: Miszczu »

Jednookie ghule już widziałem.
I wyglądało to nieźle.

Do cold one to nie pasuje. Dla mnie jest to średni pomysł.

Za to konwersja kroxa wygląda naprawdę nieźle. Choć niewiele ma spolnego z nurglem. Bardziej shlanesh czy sinch (czy jak to sie tam pisze)

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Cold one tak średnio mi się podoba ale krokx już miażdży system :D

Awatar użytkownika
Chodak
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Chodak »

REWELACJA! :D

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Cold One mnie się nie podoba :P Ale krox jest poprostu mega !

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

śmiechowe ;)

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Krox mi się bardzo podoba , ale moim zdanie gdybyś mu uciął ten "język" to by dużo zyskał :P
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Masz zrytą psychę :P śmiechowe konkwersje :D Co do lakieru to na ten blyszczacy daj ze 2 warstwy matu (powinno przykryc) .Ja tak czasem zabezpieczam tzn. ze 2 warstwy swiecacego i 2-3 matowaego (dobrze zakonserwowane ,a nic sie nie swieci ;) )
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Właśnie tylko niektóre miejsca zmatawiam bo mam taki magiczny płyn model masters którym jak się przejedzie po błyszczącym to wtedy sie matowy robi :) A ten efekt błyszczenia tak bardzo mi nie przeszkadza a nawet zaczyna mi się podobać :) Jak bedę miał cała armie gotową to wtedy zobacze czy ja zmatowię czy taką zostawię :)

A co do śmiechowych konwersji to cold one mimo ze nie ma twarzy to wygląda jakby sie uśmiechał imo ^^

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Hahaha !! Jak tylko zoabczyłem tego cold ona to też pomyślałem że sie uśmiecha ze jest taki taki no taki ... wesoły ! a z tymi łapkami to jakby piłeczke trzymał i sie nią bawił i podskakiwał do tego wesolutko ... widze ze nie tylko ja mam zrytą psychike i widze uśmiechy u istot bez twarzy.
Fajny ten krox jest ale (i tu znowu daje o sobie znać mój zryty beret) wygląda jakby był najwiekszą pierdołą u kroxów i właśnie sie potkną , wywalił język i zastygł w kretyńskiej pozie .
Pomysł na armie super bomba !! W całości bedzie wygladać jak banda niedorozwojów ze skinkiem shamanem jakby żywcem wyjętym z filmu "Kto wrobił Królika Rogera" GENIALNA SPRAWA !! Jest w tym Koza !!

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Jak teraz popatrzyłem to mógłbyś trochę rozjaśnić jeszcze ten zielony (podobnie na żabie) .Wyglądałoby to dużo lepiej :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Zarówno Krox jak i cold one bardzo mi się podobają. Z tym lakierem też spoko sprawa. Jedyne co bym zmienił to ten dziubek u koksa. Wygląda jakby makaronik zasysał :wink:

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Cold zarąbiście pomalowany i super ma dobrane kolory, ale on wygląda tak niewinnie... ;) Co taki potworek może zrobić na polu bitwy? Dziabnąć tą maciupką łapką? Za to Krox wymiata! :) Nie mogę się doczekać jak go pomalujesz (mam nadzieje ze w takich samych kolorach jak colda)
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

Cold one wygląda jkby sie pytał "mamo co ja tu robie" :D - dziwny wzrok z tego oka patrzy. No ale jak to jest motyw przewodni to nic z tym nie da sie zrobic - sam bym pewnie nic lepszego nie zrobił wiec jest OK.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ogolnie:

Slann - spoko , sztandar najlepszy , tylko tak jak Pasiak pisal glizdy sa za grube
Shaman - super pomysl z wylupiastymi oczami
Cold one - pomysl totalnie nie widzi mi sie , ale najwazniejsze , ze autorowi sie podoba
Krox - rewelacja , najlepszy model z calej 4ki

Awatar użytkownika
Mikizz
Wałkarz
Posty: 89
Lokalizacja: Koło

Post autor: Mikizz »

Prace BAAARDZO mi się podobają ! Ale numero uno jest ten Slaan. Jest taki mroczny ,że aż bym go przytulił ! xD

Napalony Jeremiasz
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Napalony Jeremiasz »

Do wykonania prac nie mam żadnych zastrzeżeń (bo sam nie zrobiłbym lepiej;)), BRAWO... Ale jak widzę pomutowane lizaki to mi się chce wyć ze złości :) Pomysł na armię mi się nie widzi, co nie zmienia faktu, że samo wykonanie jest GE - NIAL - NE. tylko tak dalej :) (ale na wszystkich bogów - zmień koncepcję ;))
a tak btw. to czy ten pan na 1 zdjęciu nie siedział w Smoku przypadkiem?

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

W wolnych chwilach powoli, z pasją i miłoscią cisne dalej moje lizaki :) Doszedłem do wniosku ze na początek zrobię same konwersje a potem beę malował. Po ostatniej bitwie poczułem moc carniego i postanowiłem z niego zrobić wielkiego predatora, jaggernauta i jebake kosmosu :D Oczywiście na plecach carniego i pod siedzeniem oldblooda jest magnes żeby mi oldzik nie spadał i zebym tego pinowac nie musiał. Kolejne praktyczne zastosowanie magnesów :)

Tutaj jego WIP:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i mój WIP bsb, który bedzie miał płonący mieczyk, sztandar już ma i war drumy :) :
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ