Galeria Elegancji (up- Danony 15.09.13)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

ZiMny: na skórze Devlan Mud, a do tego między łuskami jeszcze Badab Black.

dziękuje wszystkim za opinnie i rady( nie mam zwyczaju zmieniać już pomalowanych figurek, ale niektóre sugestie odnośnie podstawek napewno wykorzystam przy późniejszych figurkach)

jak narazie kolejna porcja DE, wraz z obiecanym korsarzem (są pomalowani prosto, lecz IMO schludnie, tak by fajnie wyglądali jako klocek)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Strasznie ciemni są. Malowanie przyzwoite, ale nie powala. Coldy zdecydowanie prezentowały wyższy poziom. Ale myślę, że na stole prezentują się całkiem dobrze. A sztandary odciągają uwagę od niedoróbek :)
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Nie uznaj tego jako czepianie się czy coś , ale konie nie mają widocznych białek :P tzn. konstrukcja oka człowieka a konia różni się dość nieznacznie( pamiętaj na przyszłość ) . Devlan Mud + Badab , no okej rozumiem że najpierw nałożyłeś Devlan , poczekałeś aż wyschnie i przejechałeś Badabem tak :) ??

Pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

ZiMny pisze:rozumiem że najpierw nałożyłeś Devlan , poczekałeś aż wyschnie i przejechałeś Badabem tak :) ??
Tak z tym że Devlan po całości jak leci, matomiast Badab tylko pomiędzy łuski. Dodam również że COKi były malowane troche inaczej niż hydra :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Wrzuć fotkę DR od tyłu z lewej

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

freehandy ok na tarczach
spróbuj trochę mocniej cieniować krawędzie delikatnymi kreskami. brakuje tego szczególnie na czarnym (koń, kusznicy, u jeźdźca się już pojawiają), czy drzewcach kusz. za to na ogonie za mocne kreski:)
oczy najpierw pomaluj na czarno potem zrób białym białko zostawiając delikatną obwódkę a na koniec zrób źrenicę. trochę większe je też rób, teraz wszystko wygląda jakby było cholernie wystraszone (szczególnie korsarz:D). konie mają źrenicę prawie na całym 'oku'.
jeździec wygląda trochę inaczej niż reszta, ma dużo mniej beżu oraz bordo a za dużo czerni.
a podstawek się dalej będę czepiać póki nie zrobiłeś tego za dużo:P poprawić krawędzie na czarno i piasek zamiast żwirku. kupiłbym też fajniejszą trawkę, ta strasznie nijaka. wygląda już na zużytą i starą. no chyba że spróbuj więcej kleju nakładać pod nią.

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

ZiMny
http://www.deceptivemedia.co.uk/gallery ... 00-078.jpg
Jestes pewien? :wink:

Co do DE to coldy i hydra byly o poziom wyzej od tych kuszoli i reszty.
Spróbuj pobawic się w jakies większe kontrasty na tych kusznikach, bo np jak dla mnie skóra jest za jasna i za słabo wycieniowana.
Ale ogólnei lux
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Obrazek
Obrazek
oj nie czepiajcie się sprawa obróbki zdjęcia zajmuje 10s ale jak na razie arbiter nie ma programu na pewno niedługo pojawią się nowe fotki .. mam nadzieję ze już z nowymi podstawkami ;p trzymam kciuki

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

popracowałem troche nad oświetleniem, i wydaje mi się że teraz foty wychodzą lepsze:

na początek przychylam się do prośby Zbyslawa
Obrazek
A teraz mój lord na tarczy, malowanie TT:
Obrazek
Obrazek

i troche śmiecio-figsów :D , wydaje mi się że prezentują wysoki poziom jeśli chodzi o wykonanie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

jak zwykle zapraszam do komentowania.
P.S. zamieniłem również zdjęcie hydry na pierwszej stronie.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
AeternusJester
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Kraków

Post autor: AeternusJester »

najfajniej jak dla mnie wyglada ten sznurek jako cieciwa na kuszy. Swietnie to wyglada.

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Jesli chodzi o ostatnie figsy, to moze te rzeczy na minus. Wg mnie:
Oczy lord kraskowego, tarcza, nienaturalnie (?) wygieta reka od prawego warriora..
Ta balista byla chyba dawno nie uzywana skoro wyrósł na niej grzyb?

Fajnie z poziomu stolu napewno prezentuje sie plaszczyk lorda, ogolnie przyzwoicie pomalowane figurki.

Smieciomaszyny takze fajne. Podobaja mi sie organki :) Ogolnie kawal przyzwoitej TTowej roboty :)

Pozdrawiam!

Edit: z czego kola do ogarnek zrobiles?
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

jezdziec fajnie wygląda podoba mi sie kolor tego pancerzu na szyji konia :) (jaki to kolor) szkoda ze grzywa i ogon jest potraktowany suchym pedzlem białym kolorem, mogłes machnać ciemno szarym -> inkiem czarnym-> szarym wszystkie krawedzie -> białym tylko najbardziej wystające elementy. co do jeżdżca to kuje po oczach to ze ma taki sam kolor jak koń, moznabyło np rozjasnic jego pancerz regal blue, zeby jakos sie róznił od konia.

Lord na tarczy, fatalnie wygląda z tym wytrzeszczem i zieloną podstawką :P a tak to w sumie ok, ciekawy :D

Balista, ciekawy pomysł i gratki za wykonanie, ale jak wyzej zielona obwódka podstawki psuje:P i drewno widze jest pociagniete tylko Scorched Brown i drybrushem bestial brown. co uzyłes do cieciwy?

organki- nie mam nic do zarzucenia:P do gry idealne, oczywiscie pojawią sie komentarze ze mogłes washami potraktowac , ale tak jak jest ,tez jest dobrze :)

Awatar użytkownika
kenny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: kenny »

Przerażają mnie oczy krasnala :P Organki wypas i fajnie opanowany niebieski na poprzednich figurkach :)

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

oczy krasnala potworne za co jestem zły :) musisz popracować nad tym oko to nie kropka biała i kropka czarna!
płaszcz naprawdę fajny
jak widzę zmiana tła i dobre oświetlenie sprawiły ze zdjęcia są wyraźne , dobrze oświetlona a tło nie oślepia obiektywu ... brawo

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Marchon pisze: Edit: z czego kola do ogarnek zrobiles?
dość trudno to wyjaśnić; jest to połówka klipsa do wieszania zasłonki prysznicowej podklejona pięciogroszówką, a w środku jest cienki kawałek sklejki :wink:

PoNuRy: cięciwa jest z Kordonka, nie bardzo pamiętam jakimi kolorami ją malowałem, ale obstawiam na mix desert yellowa i kommando khaki.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Dzieki:) Faktycznie skompliowane ale brawo za pomyslowosc :)

A jeszcze jedna rzecz.. czemu ci 'dzierzyciele tarcz' maja kusze?:) Wiem, wiem, ze realizmu nie trzeba w warhammerze szukac.. ale nie wyobrazam sobie jak oni strzelaja :)
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

jeden z dzierżycieli niesie kusze, a drugi kołczan. to nie oni strzelają lecz lord, zawsze wystawiam generała z kuszą, a żeby nie psuć figurki króla(np. przyklejając mu kusze na płaszcz :lol2: ) postanowiłem że nieść ją będą jego zaufani pomocnicy.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Wlasnie zastanawialem sie czemu jeden ma to, a drugi tamto :)
No coz, brawo za pomyslowosc i koncepcje przy tworzeniu tego. Pozdro!
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Oto najlepiej przezemnie pomalowana figurka.Oczywiśnie na GD się by nienadawała ale jeśli chodzi o malowanie to jest moje obecne maximum 8) . Powstała ona jako prezent, myśle że nie musze tłumaczyć dla kogo :wink: . Przed jego wręczeniem przyszedł do mnie kumpel i zrobił te foty:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

z racji tego że ta figurka jest prezentem, a nie "na stół" prosze wmiare możliwości o przymknięcie oka na niedociągnięcia w malowaniu, podstawce, itp. :wink:

P.S.: pozdrawiam Hashmalluma którego tutorial pomógł mi w stworzeniu podstawki.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Mikizz
Wałkarz
Posty: 89
Lokalizacja: Koło

Post autor: Mikizz »

Co do Hydry to mam pewne wątpliwości ponieważ jest trochę zbyt matowa brak jej kolorków . Ale reszta figurek jest na bardzo wysokim poziomie. Bardzo podoba mi się ten Sztandar z łapką wystającą z wody.Kraśek na tarczy też fajny , lecz moim faworytem jest ten Lord Chaosu ponieważ jest ładnie pomalowany ale kolorystyka mi trochępod chaos nie pasuje . Pozdrawiam ;]

ODPOWIEDZ