Galeria Elegancji (up- Danony 15.09.13)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Galeria Elegancji (up- Danony 15.09.13)

Post autor: Arbiter Elegancji »

W tej galeri prezentować będe moje prace(malowanie, konwertowanie i coś z niczego czyli scrapbuild).nowe zdjęcia mam zamiar wstawiać co jakiś czas. Oczywiście wszelkie komentarze mile widziane :D

na pierwszy ogień idą jedne z moich lepszych prac, mianowicie figurki do mojej najświeższej armi mrocznych elfów:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2013, o 01:03 przez Arbiter Elegancji, łącznie zmieniany 20 razy.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Hydra, Przydało by się większe zróżnicowanie kolorków. Poza grzbietem, wszystko zlewa się w jedno. Może pomalować szyję na inny kolor? Ale ogólnie to Washe own :)

Sztandar koszmarnie ciemny. Modelu oceniać nie sposób, ale freehand bardzo fajny i staranny.

Coldy. Zastanawia mnie jedno. Czy te modele można spaprać? :) Świetny sztandar i dobór kolorów. Nie podobają mi się tylko metaliki. Wydają się strasznie płaskie.
Ostatnio zmieniony 1 lut 2009, o 03:17 przez Hobbit, łącznie zmieniany 1 raz.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

można spaprać jak wszystko ale te tutaj są przecudne, tak samo hydra.

a korsarz musi jeszcze zdjęcie z przodu dostać żebym powiedział że jest piękny , bo póki co tylko piękny sztandar widać :wink:

nie no ale coki masakra, widać czemu sieją feara :)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

zamiast drugiej foty sztandarowego, wstawie jutro zwykłego korsarza, dziś jest już troche późno :wink: tymbardziej że jakieś 40 min zajeło mi dojście jak wrzucić zdjęcia a nie linki do zdjęć, w sumie to nie takie trudne :D .jutro kolejna porcja fotek.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Fajny schemat kolorystyczny :) podoba mi się . Coki i hydra naprawdę git (zwłaszcza bestia wyszła kozacko ) .
Używałeś bejcy lub tych nowych washy ?
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Nowe washe :D
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

podstawki są tragiczne moim zdaniem. drybrushowane brzegi nieładnie wyglądają, gruby żwirek na podstawkach rownież;/ do tego są nudne, małe kępki trawy tego nie zmieniają. hydra też słaba, widać że wash odwalił prawie całą robotę.
za to kolorystyka armii i baner mi się całkiem podobają, w całości armia powinna świetnie wyglądać (jeśli zmienisz podstawki).

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Podstawki nie są za mocne to fakt. Najpierw zdrajbraszuj piasek/żwirek Codex Greyem , następnie Space Wolf Greyem i będzie super :) no i lepiej rozmieszczaj trawkę.

PS. Mógłbyś powiedzieć "krok po kroku" jak malowałeś Hydrę :) ??
Obrazek

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

Arbiter Elegancji pisze:Nowe washe :D
...i nic wiecej... zero high lightu ;/ i te koszmarne podstawki ;/ co do kolorystki to sie vocal z Toba nie zgodze... czerwone zbroje sa okropne...dobre dla VC... za to kolor skory zwierzakow calkeim nice...

ale one krzycza zeby je jeszce domalowac ;) i koniecznie popraw podstawki...zeskrob...zasyp piaskiem (drobnym...z plazy czy cos), wmątuj jakeis bitzy moze (szkielety czy cos), dobrze z drybrushuj albo na morko jak umiesz... i potem trafka

Cyciek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Cyciek »

tak szczerze to srednio mi sie to podoba :? :
Hydra zlewa sie w calosc,koloy jej tez takie dziwne
freehany na sztandarach delikatnie mowiac zajebiste
no i te pancerze CoKsow-czerwone :shock: ??
co do podstawek to tak jak mowil ZiMny,troche wiecej trawki elektrostatycznej.
pozdro

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

vocal pisze:podstawki są tragiczne moim zdaniem. drybrushowane brzegi nieładnie wyglądają, gruby żwirek na podstawkach rownież;/ do tego są nudne, małe kępki trawy tego nie zmieniają.
podstawki nigdy nie były moją mocną stroną;/ (choć te u DE mnie się bardzo podobają, z założenia miały być proste i jałowe) kwestia gustu.
nad rozmieszczaniem trawki faktycznie będe musiał popracować, bo nie wychodzi mi to tak jakbym chciał :(
vocal pisze:widać że wash odwalił prawie całą robotę.
wash pomógł, ale użyłem tylko jednego washu nałożonego na eartha, później poszedł znowu earth, drybrush desert yellow, drybrush komando khaki i na końcu delikatnie bonem. (hydre malowałem jakieś dwa miechy temu, więc mogłem zapomnieć o jakiejś farbce, lub pomylić kolejność)

przy okazji odpowiedziałem na prośbe ZiMnego :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

sory że drugi post z rzędu.
Cyciek pisze:te pancerze CoKsow-czerwone :shock: ??
pasują do mojej wizji czerwono beżowych DE :D
mam dość oklepanego schematu czaro-fioletowe :roll:
takich armi jest na pęczki.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
kotiuszko
Warzywo
Posty: 17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kotiuszko »

Starsze prace Arbitra Elegancji, ktore sa w moimposiadaniu.
TT, procz biegacza WE ktory celowo pomalowany byl z wieksza starannoscia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pzdr
Obrazek

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

ladnie schludnie czyli ok
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Bardzo ładny schemat kolorystyczny.

Wlaśnie jak zobaczyłem te podstawki to pomyślałem, ze to jałowa ziemia, czyli pasuje do DE. Ewentualnie możesz dorzucić jakiś wększy kamień (np u Hydry- przełamie to monotonność)

Awatar użytkownika
Miszczu
Chuck Norris
Posty: 429

Post autor: Miszczu »

Ekstra hydra!
Niby bardzo stonowana i mało kolorystyczna. Jednak jest to piwerwsza hydra która dla mnie wygląda naprawde naturalnie.
I choć widziałem pracę lepiej wykonanych technicznie tych "przerośniętych jaszczurek o wielu twarzach", to jednak żadna nie oddawała realizmu.

Z ta jest inaczej.

Podoba mi się tez odważne podejście do "koksów". Dzięki temu ten odział w przeciwieństwie do innych prac, nie wygląda typowo morcznie (oklepany standard) czy bajkowo.
Rycerze ci wydają się sprawiać wrażenie zdyscyplinowanych (na samurajski sposób) i wyrafinowanych wojowników, którzy łączą w sobie doskonałą technikę walki (nabyta latami), doskonałą dyscypinę jak i równowgę emocjonalną.
Jednym słowem rodzaj ukrytej i mało namacalnej w prost siły, którą czuje się tylko podświadomie. Co zresztą dużo bardziej napawa lękiem niż coś co jesteśmy w stanie od razu zrozumieć.

Trochę to zawiłe. Dla łatwiejszego oglądu wojowników tych porównał bym do zlepku samuraja(technika) i ninja (sztuki wyrafinowanego mordu).

Natomiast korsarz jest poza sztandarem wyjątkowo biedny :/

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Ten niebieski, tak wali po oczach, że nie sposób się skupić, a maguska chyba na dragach jedzie bo oczy ma jak paciorki :) Wampir jak na TT bardzo fajnie zrobiony, no może ta zieleń wyszła troche słabiej.

Co do podstawek, to może na coldach to aż tak nie boli ale przy hydrze już tak. Spróbuj dorzucić jakieś drzewko, zwłoki albo coś w tym stylu bo pusta strasznie jest.

A jak wspomniałem wcześniej to czerwone coldy ownia, nie przejmuj się :P
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Cyciek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Cyciek »

Miszczu pisze: Rycerze ci wydają się sprawiać wrażenie zdyscyplinowanych (na samurajski sposób) i wyrafinowanych wojowników, którzy łączą w sobie doskonałą technikę walki (nabyta latami), doskonałą dyscypinę jak i równowgę emocjonalną.
Jednym słowem rodzaj ukrytej i mało namacalnej w prost siły, którą czuje się tylko podświadomie. Co zresztą dużo bardziej napawa lękiem niż coś co jesteśmy w stanie od razu zrozumieć.
łóó,aleś przywalił teksta 8)

Awatar użytkownika
kotiuszko
Warzywo
Posty: 17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kotiuszko »

w moich WE niebieski to kolor calej armii, bardzo ladnie wyglada kilka kafli punktow takiej niebieskiej armii i zdecydowanie przyciaga uwage.
podobnie rzecz ma sie z zielonym jezeli chodzi o armie wampirow

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Arbitrze gadaj tu zaraz który to był Wash przy CoK/Hydrze ?? ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ