Warrior Priest of Sigmar

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Warrior Priest of Sigmar

Post autor: Czopek »

Witam, w ramach zapełniania czasu, miłego relaksu i popróbowania co potrafię pomalowałem kapłana - najlepszy model z całej trójki priestów, ot co mi wyszło:

Konstruktywna krytyka mile widziana:

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek


właściwie z tyłu nic ciekawego nie ma.
Nie mogę uzyskać śniegu puszystego wystarczająco - powoli sie "zsiada" zamiast tworzyć puszystych kłębów - wie ktoś ja zrobić fajny śnieg przy użyciu śniegu z gw? ( ja mieszam wikol z bialą farbą - nakładam i prószę śniegiem i jakoś niedokońca tak jak chcę)
Wrzucę go na allegro niedługo pewnie - półki moje nie potrzebują kolejnego statyste :wink:

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Zimny ? no właśnie nie bardzo :wink: Brakuje mi zimnych kolorów chociażby na skórze (glazy albo trzeba było dodać blue do bazowego koloru skóry i dopiero rozjaśniać :wink: )
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

wikol+soda

ja tak robie śnieg i jestem zadowolony
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Rakso_The_Slayer pisze:wikol+soda
kiedyś tak śnieg robiłem, po pewnym czasie mi zżółkł :(
nie wiem dla czego. nie wiem też czy zawsze się tak robi, może jakiś kiepski wikol miałem....

jeśli ktoś ma jakąś rade na ten temat, to chętnie skorzystam :wink:

P.S. priest fajny, szczególnie napierśnik ci się udał. Choć skóra troche za pomarańczowo wygląda (może to kwestia zdjęcia :? )
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

skóra za ciemna rozjaśnij
młotki za ciemne rozjaśnij
woda nie pasuje ... lepsza będzie w odcieniach ciemnej zieleni
zbroja brawo bardzo udana
śnieg fantastyczny na podstawce ale ze tak się wyrażę zje....psułeś
śnieg nie ma kształtu białych kresek ! wygląda to komicznie !
jeżeli biedzisz nakładał na figurkę zrób więcej przy stopach na ramionach i na czubku głowy ale najpierw potnij ten śnieg skalpelem zrób z tego miazgę żeby nie było takich kreseczek ale tylko na figurce
na podstawce w skupisku wygląda to bardzo fajnie

no i drzewka jakieś takie za brązowe jak by dopiero wyrosły zrób je w odcieniach Snake bite (przyciemniane bardzo ciemnym brązem będą to kolorki stonowane odpowiednio do pory roku)

ale pomijając te szczegóły praca bardzo fajna i reprezentatywna

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

fajną ma twarz :wink: taką trochę lekko zmutowaną

Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: grahnar »

wygląda jak ork z Władcy ten co dowodził oblężeniem Minas Tirith :)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

wygląda jak ork z Władcy ten co dowodził oblężeniem Minas Tirith Smile
Jak teraz patrze to macie racje :wink: mutant Obrazek
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Hahah bez wała - też to zauważyłem teraz - nosek mu pączkuje. No ale u ludzi zdażają się mutacje chociaż u priestów raczej nie :lol2:

Wiem już co spsułem przede wszsytkim - skórę - bazowe kolory mieszałem z czerwonym i troszeczkę z fioletem - a raczej do zimowej sceneri używa się tylko zimnych kolorów, gdzieś widziałem taki tutorial.

Vega: Skóra i młotki wg mnie są dobre, nie trzeba jaśniejszych.
Woda w odcieniach zieleni, hmm może coś pośredniego ale nie zielona napewno. :wink:

Awatar użytkownika
Marko
Mudżahedin
Posty: 305
Lokalizacja: ze Wroclawia

Post autor: Marko »

No skóra przydałaby się inna - jaśniejsza sporo i w niebieskim odcieniu. Ale poza tym i poza resztkami posypki tam gdzie nie trzeba - niezła praca.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

A mi się podoba kolorystyka - technicznie troszkę gorzej, ale i tak ładnie wygląda.

1. Śnieg - ze śniegu GW nie wiem, co można robić... ;) Ale spróbuj zmieszać z wikolem, mi tak kiedyś wyszło coś sensownego, ale wolę sodę, bo nie jest taka "włochata" :D Wiesz co, żółty śnieg może być winą albo starego wikolu albo brudu... Też tak kiedyś miałem. Klej musi być dość czysty, staraj się niczym go nie zabrudzić i mieszaj na czystej powierzchni z sodą. To mi jedynie przychodzi do głowy, bo sam miałem taki problem i udało mi się z tym właśnie tak uporać. Nie wiem jednak, czy to przypadek był, czy nie, czy też może jakaś chemia zadziałała z klejem, że był taki żółty, no ale dzisiaj już tego problemu nie mam, a jak już to rzadko i zdążę zareagować w porę :) A śnieg osiada, ponieważ wysycha wikol i tyle. Daj więcej sody do mieszanki albo popraw ze dwa-trzy razy :) Powinno pomóc.

2. Woda jest OK, ale proponowałbym może trochę jaśniejszych akcentów - takie małe wzburzenia z błękitu/bieli?

3. Ogólnie sam pomysł na podstawkę udany, mi tam się podoba. Ale naprawdę, nim zrobisz fotki, postaraj się lekko "odśnieżyć" figurkę albo chociaż zdmuchnij to wszystko :) No chyba, że tak miało właśnie być ;)

4. Jaśniejsze mogłyby być natomiast kości i papierki, metal przy krawędziach także :) No i może skóra ciut jaśniejsza. Za to reszta mi się podoba i ja bym nic nie zmieniał.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

z tyłu jest zawalista kometa... ;) skromny jest Czopek i tyle.

Widziałem na żywca: zdjęć to ty panie robić nie potrafisz...ale najgorzej wyszła właśnie mordka. Reszta jest super.

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

zgadzam sie z poprzednikami mordka troche koślawa ;/ reszta jest jak najbardziej wpozo :D

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

skóry się czepiłem i śnieg poprawiłem(puchaty), ale tej figurce już wystarczy. :wink:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

fajny ziomek;)
ładne metaliki, niebieski udany. Chętnie zobaczyłbym zdjęcie od tyłu.

Napalony Jeremiasz
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Napalony Jeremiasz »

Mi się bardzo podoba, szczególnie po tych poprawkach, chociaż jestem zwolennikiem Warrior Priestów ubranych na czerwono :)
pozdro

ODPOWIEDZ