Moje prace:) PMotM LXXI

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Ludvik
Wałkarz
Posty: 84

Re: Moje prace:)

Post autor: Ludvik »

Świetna praca - idealnie uchwycony duch śmiercionośnej kupy złomu :D. Szkoda, że tak mało kolorów - pamiętaj, czerwona fura jedzie szybciej, a żółty śmietnik mieści więcej ;).
"I made one mistake in my life, I should've burned Berlin!" - Napoleon I Bonaparte

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Dzięki.
Jest monochromatycznie ale taki jest zamysł:) Cała armia będzie w odcieniach czerni, brązu i bieli. Ew. jakieś delikatne wstawki jaskrawych kolorów tak jak tutaj te przewody itp. Generalnie mrok, prostota i prymitywizm:)

kuczol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 196
Lokalizacja: Warszawa, Płońsk
Kontakt:

Post autor: kuczol »

Jest super tym bardziej na takie tempo, jedyne co mnie kłuje to ten biały na szachownicach - trochę brudzingu na nich załatwiło by sprawę.
Zapraszam do mojego studia szukaj na FB Kuczolpaintlab

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Bardzo fajny (chociaż rzeczywiście jakby go nieco pobrudzić i pordzewić..?), te orasy wczesniej też mili dla oka ;)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Dzieki!
Z białym kolorem jest prosty temat, na stole z perspektywy gracza wygląda to bardzo dobrze i wyróżnia model. Jak bym to przybrudził to już by nie było tego efektu, podobnie wszystkie emblematy są czyste z tego samego powodu. Robiąc armię tak ciemną nie mogę sobie pozwolić na nic więcej.
Ale to prawda, jak bym go malował do gabloty to pobawiłbym się w większy bród i zniszczenia:)
Teraz lece z Boyzami wczoraj zacząłem malować 10szt ale szybko dobrałem, kolejne 10:D Więc po świętach wpadnie 20bozyów z planowanych 500:D

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Widać, kogo mamuśka nie goni do krojenia sałatki jarzynowej :cry:
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Heh :D 10lat temu też pomagałem.

ODPOWIEDZ