Wotan - Armia DE - Mroczne Driady PMotM LXXIII [18.10.2018]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Wotan - Armia DE - Mroczne Driady PMotM LXXIII [18.10.2018]

Post autor: Wotan »

Witam

Przedstawiam pół roczny owoc mojego malowania, nie wszystko jeszcze jest wykończone(jakieś niewielkie szczegóły do skończenia jeszcze zostało), ale na razie lepiej nie wymaluje :( Jeszcze musze ćwiczyć. Kolorystyka tradycyjna fioletowy, złoty + trochę czerwonego.

Egzekutorzy

ObrazekObrazek

Korsarze

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Mistrzowie miecza

ObrazekObrazek

Obsługa bolca - ten po prawej to mój pierwszy wymalowany model

ObrazekObrazek

Wiedźma

ObrazekObrazek

I zwierzaki – Zimny do poprawy

ObrazekObrazek

Miłego oglądania, z czasem fotek powinno przybywać :D
Mile widziane porady i komentarze – tylko może nie za ostro, bo to mój początek :roll:
Ostatnio zmieniony 18 paź 2018, o 09:54 przez Wotan, łącznie zmieniany 42 razy.

Awatar użytkownika
Monstroys
Smyk
Posty: 496
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Monstroys »

bardzo fajnie :)
ja bym troszeczkę dodał cieni na skórę i włosy wiczki.
Bardzo mi się podoba połączenie seledynu z szarymi podstawkami - nadaje to korsarzom bardzo surowy/zimny wygląd (ale nie zimy jeżeli chodzi o temperaturę tylko to drugie :P )
ah i jeszcze konika bym delikatnie podcieniował

pozdr

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

batdzo mi sie podobają podstawki... z kąd takie kamyczki wziałeś?

Awatar użytkownika
AeternusJester
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Kraków

Post autor: AeternusJester »

ja mam podobne kamyczki, 3.70zl w sklepie modelarskim, bardzo sobie chwale. Co do armii to podoba mi sie spojny klimat. FAjnie to wyglada, mozna dodac chociaz jakies delikatne cenie na zbrojach bo to chyba tylko metalikiem jest przejechane i nic wiecej. FAjnie musi taka armia na stole wygladac

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

bardzo przyjemne malowanie jeżeli tak pomalujesz całą armie będzie się pięknie prezentowała na stole

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

ładne :wink: widzę na podstawkach korek chyba sotsujesz w kawaleryjskich ?

ogólnie ładny mroczny klimat tylko ci SM jakoś jeśli do DE mają to jednak za mało mają w sobie mimo malowania z DE, taka natura tej figsy ;p poprostu lepiej drugich egzeków

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

bardzo fajni ]:-> moze by dac jakas trawke na podstawki dla kontrastu??
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Wotan »

Dzięki za komentarze :D

rosja
Skóra wiedzmy nie zabardzo mi sie podoba, miała być blada/biała a jest taka żółtawa :(, konika jeszcze pocieniuje.

oczopek
Kamyczki takie pozbierałem koło domu, "taras" się one nazywają czy jakoś tak te większe a mniejsze to z akwarium - w zologicznych chyba są jak pokruszone skałki wyglądają.

Bojo
Korek jest na wszystkich podstawkach, przyklejsm na środku podstawki i dokładam kamychki i piasek. Bardzo podobają mi się modele SM, dorobiłem im runy jak u korsarzy żeby poczuli mroczny klimat :twisted: nie muszą grać wystarczy że są :D

max
Trawka mi się nie podoba(przynajmniej u moich DE) myślałem o jakiś szarych porostach lub jakis białych czaszkach/szkieletach.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

execy wyszli spoko nawet, przyjemne malowanie ale niestety mam wrażenie że czym dalej tym mniej starannie:(
wiedźma ma słabą skórę niestety, metaliki już nie takie dokłądne, włosy wyglądają na niewycieniowane (może wina fotki bo tam coś świeci), połączenie skóry z butami czy skóry z koroną nie za ładne, między palcami przydałyby się ciemniejsze kreski.. ogólnie dwa poziomy słabsze niż execy moim zdaniem:(
warto poprawić gemy przy swordmasterach i bordo wycieniować trochę.
a zwierzaki wyglądają na prawie niecieniowane:/
za to bardzo dużo dają tym modelom podstawki i tworzą ciekawy klimat z kolorystyką mimo słabszej techniki i niedokładności. możesz spróbować chrobotka na podstawki do kontrastu z kamyczkami, jest taki kolor bleachedbonowy, móglby pasować:)
ogólnie nie jest źle ale uważam że możnaby więcej wyciągnąć z tych modeli w tej kolorystyce;)

Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Wotan »

vocal masz racje wiedzma jest do poprawki - włosy to praktycznie 2 warstwy białego i tyle, skóra też mnie nie zadowala miała być taka bardziej biała a ta jest jakaś taka ... :(
A gdzie mozna kupic Chrobotka?? bo jak to jest ten biały porost co masz na swoich podstawkach to mi właśnie o takie cos chodziło :D

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ja dostałem w sklepie modelarskim, w empiku widywałem też porosty w większych workach w dziale dekoratorskim.
poszukałem i udało mi się znaleźć, na PM wyślę linka;]

edit. To na życzenie link: http://www.allegro.pl/item554248488_mus ... racje.html
Ostatnio zmieniony 17 lut 2009, o 00:21 przez vocal, łącznie zmieniany 1 raz.

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

vocal pisze:ja dostałem w sklepie modelarskim, w empiku widywałem też porosty w większych workach w dziale dekoratorskim.
poszukałem i udało mi się znaleźć, na PM wyślę linka;]
a czemu to ?? innym żałujesz ?? podaj linka tutaj

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

ogólnie taka armia na stół. szczególnie podobają mi się podstawki i płaszcze korsarzy, niepodoba mi się natomiast wiedźma, złoto (przydałoby się ciniowanie/jakieś washe) i niepodoba mi się połączenie czerwonego i fioletu :-8 (ale to już kwestia gustu).
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

całkiem udany tt poprawił bym kolczugi gdzieniegdzie chodzi mi o rozjaśnienia... ogólnie mógłbyś popracować nad metalikami i będzie git...
kwestia nabycia skilla malarskiego :D to nie takie łatwe ale się nie podawaj :D

Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Wotan »

Nowi członkowie mojej małej (narazie 8) armii

Shade

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Bolec i załoga

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Black Guard - do skączenia jeszcze tarcza i płaszcze

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Fajnie by było gdyby BG mieli shieldy...
A co do figurek to proponuje washa na włosy witchki, rozjaśnienia zwierzątek, a reszta jest spoko. Najbardziej podobają mi się kaci i shadzi.

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

trawka taka jak sianko konieczna bedzie naprawde ]:-> nie taka oczojebna tylko wlasnie taka jakby uschnieta
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Oziu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Oziu »

Armia fajnie się zapowiada, tylko po co BG tarcza ?

Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Wotan »

max pisze:trawka taka jak sianko konieczna bedzie naprawde ]:-> nie taka oczojebna tylko wlasnie taka jakby uschnieta
Mają być na podstawkach jeszcze porosty - hrobotek taki kremowy/ecri (ale narazie nie ma na allegro :(
Oziu pisze: tylko po co BG tarcza ?
Tak sprawdzałemem jak to bedzie wyglądało 8) tacza jest na szpilce więc można ją wyciągnąć i jej nie będzie

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

Wotan pisze:
max pisze:trawka taka jak sianko konieczna bedzie naprawde ]:-> nie taka oczojebna tylko wlasnie taka jakby uschnieta
chrobotek ma to do siebie ze czasem wysycha i sie kruszy ];-> ja ci polecam bezowa statyczna trawke no ale to juz jak tam chcesz ]:->
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

ODPOWIEDZ