Wotan - Armia DE - Mroczne Driady PMotM LXXIII [18.10.2018]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Re: Wotan - Armia DE - Warriors x5 [08.02.2011]

Post autor: Rasti »

Takie modele :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Wotan »

Dzięki za komentarze :D
Trawka - innej jaśniejszej nie znalazłem :( ale na żywo nie jest tak żółta, a ten kwadrat to tak na tym zdjęciach wyszedł ale faktycznie trochę poprawie by był nie regularny kształt.
Poganiacz taki już był, drugi tez będzie taki goło dupiec :D chyba 6ed byli lepsi

Awatar użytkownika
Rafał_Pękala
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: Rafał_Pękala »

ja to bym go zrobił w rajtuzach imo lepiej by wyglądał ;)

Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Wotan »

Wystawiam Warriorsów do konkursu PMOTM XXX - jeśli są zgodni z wymaganiami

Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

zgodni, zgodni :)
podoba mi się motyw z lizakowymi tarczami, cała armia w takich klimatach + dużo korsarzy była by bardzo ciekawa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3695
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

=D> Świetne tarcze i naprawdę zaj... tray. Figsy prezentują się naprawdę imponująco - jak będzie reszta i sztandar to już w ogóle wyobrażam sobie niezły wypas dla oka :)
Ostatnio zmieniony 3 mar 2011, o 14:59 przez Heptun, łącznie zmieniany 1 raz.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Wotan »

Narazie zakończę na jednym klocku, 20 powinna wystarczyć, chyba i tak wyniosą mnie tyle co metaliki :mrgreen:
Kolor mi się bardzo podoba, a te łuski w tym kolorze to juz najbardziej, przynajmniej jakieś urozmajcenie w tych trochę ciemnych kolorach :)

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3695
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Jakbyś dał fotę jeszcze tego traya z kilku pozycji widokowych - normalnie zajefajny. Jak uzyskałeś te kolory ???
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Wotan »

Dark Elf Lord

Obrazek

Na konkurs

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Struna
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Struna »

Fajny tylko brakuje mi kontrastu- na przyszłość próbuj jeszcze bardziej rozjaśnić rozjaśnienia ;)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ciekawa konwersja :)
Malowanie na stół ok :) Jednak widać bardzo warstwy. Bardziej farbę rozwadniaj.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Struna pisze:Fajny tylko brakuje mi kontrastu- na przyszłość próbuj jeszcze bardziej rozjaśnić rozjaśnienia ;)
Struna, potrafisz napisać w galeri cos innego niż ,,brakuje mi mocnych kontrastów" ?
Rasti pisze:Ciekawa konwersja :)
Malowanie na stół ok :) Jednak widać bardzo warstwy. Bardziej farbę rozwadniaj.
Nie przesadzaj, warstwy widać tylko na tych błonach, reszte jest w miare w porządku ;)

Ogólnie fajne malowanie, nie jebie po oczach, i ładne stonowane kolorki ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Generalnie konwersja fajna, dół tego High Elfickiego modelu to wdzięczny materiał do przeróbek. :) Model na pewno na plus, podoba mi się bardzo ostrze lancy, oczy cold-one'a i złoty kolor.

Nie podoba mi się to, że błona jest tego samego koloru, co górna (fioletowa) część jego szaty. Te dwa elementy się trochę zlewają. Jak na elfa ma też według mnie trochę za ciemną skórę. No i złapał niesamowitego wytrzeszcza na prawym oku. :mrgreen:

P.S. Oczy wierzchowca są super!

Awatar użytkownika
Struna
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Struna »

Abaddon pisze:Struna, potrafisz napisać w galeri cos innego niż ,,brakuje mi mocnych kontrastów" ?
Struna pisze:Fajny tylko brakuje mi kontrastu- na przyszłość próbuj jeszcze bardziej rozjaśnić rozjaśnienia ;)


#-o Błagam nie pisz bzdur. Jak piszę, że są za słabe kontrasty to uważam, że tak jest. Jakbyś nie wiedział jest to najczęściej spotykany błąd podczas malowania i nie zamierzam go pomijać podczas oceniania, czy Ci się to podoba, czy nie :roll:

BTW: jak już czepiasz się komentowania to najpierw przyjrzyj się swojemu komentarzowi- bo ja w nim dostrzegam tylko złośliwość wobec mnie i jedno bardzo profesjonalną ocenę.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Struna pisze:
Abaddon pisze:Struna, potrafisz napisać w galeri cos innego niż ,,brakuje mi mocnych kontrastów" ?
Struna pisze:Fajny tylko brakuje mi kontrastu- na przyszłość próbuj jeszcze bardziej rozjaśnić rozjaśnienia ;)


#-o Błagam nie pisz bzdur. Jak piszę, że są za słabe kontrasty to uważam, że tak jest. Jakbyś nie wiedział jest to najczęściej spotykany błąd podczas malowania i nie zamierzam go pomijać podczas oceniania, czy Ci się to podoba, czy nie :roll:

BTW: jak już czepiasz się komentowania to najpierw przyjrzyj się swojemu komentarzowi- bo ja w nim dostrzegam tylko złośliwość wobec mnie i jedno bardzo profesjonalną ocenę.
Dzizys ale z Ciebie hejter.

Ty w 80% swoich komentarzy nie masz napisane nic poza ostra krytyką i napisania ze nie ma kontrastów. :lol2:
A ja nie mam zamiaru profesjonalnie komentować w stylu, ,,Zwieksz kontrasty, niech bardzoj jebie po oczach" :mrgreen:
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Struna
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Struna »

Abaddon pisze: A ja nie mam zamiaru profesjonalnie komentować w stylu, ,,Zwieksz kontrasty, niech bardzoj jebie po oczach" :mrgreen:
To niech każdy komentuje jak chce i tyle :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Wotan »

Dzięki za komentarze:)

Fioletowe spodnie faktycznie na tych zdjęciach słabo wyszył, na żywo tak do jaśniutko fioletowego są wyciągnięte, ale może zdjęcia zrobię lepsze bo z tymi sie spieszyłem, ale i może jeszcze poprawie trochę:)
Naviedzony pisze: Nie podoba mi się to, że błona jest tego samego koloru, co górna (fioletowa) część jego szaty. Te dwa elementy się trochę zlewają. Jak na elfa ma też według mnie trochę za ciemną skórę. No i złapał niesamowitego wytrzeszcza na prawym oku. :mrgreen:
Tak wyszły ten fioletowy błony i spodnie w miarę na równi, jednak błony i cała skór są przemyte inkiem fioletowym by sie świeciły bardziej niż spodnie. Skóra elfa może ciut za ciemna ale w hełmie jest to tak sie nie rzuca, ale na żywo nie ma tego wyczeszczu :D

Jeszcze wymaga paru poprawek, ta czerwona szmatka z jednej strony jest rozjaśniona żółtym(pierwsze zdjęcie) a z drugiej białym(trzecie) bo nie mogłem sie zdecydować który będzie lepszy. zastanawiam sie jeszcze czy nie dać mu płaszcza od korsarzy, lub tarcze z takimi łuskami
Jedna rzecz zawaliłem bo nie zrobiłem mu reki na magnesy by zmieniać na lance lub miecz

Dziś może jeszcze wrzucę zdjęcia kuszników:)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Wotan »

Trzeci oddział kuszników tym razem z WE Glade Guard

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Drugi poganiacz, obaj skończeni wiec może to zmotywuje mnie do pomalowania Hydry [-o<

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Narazie jeden :D z przyszłego oddzialu Warriorsów z włóczniami trochę przydłużony drzewiec

Obrazek

Zachęcam do komentowania
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
pepe
Mudżahedin
Posty: 212
Lokalizacja: Kęty

Post autor: pepe »

Co to za białe kulki na podstawkach - śnieżynki?? Poza tym spoko mnie się podoba.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

pepe pisze: Co to za białe kulki na podstawkach - śnieżynki??
:mrgreen: :mrgreen:

Sry nie mogłem sie powstrzymać :mrgreen:
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

ODPOWIEDZ