Galeria Nicponia [up 18.09.2011] strona 5 Ejhn de Vanth

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Galeria Nicponia [up 20.05.2010] strona 4 Dioramka :)

Post autor: Rakso_The_Slayer »

wszystko wygląda zajebiście oprócz tego drzewka, które jest splecionym drutem. Przydało by się je oblepić czymś, nadać fakturę drzewa i pomalować. Wtedy będzie bomba. No i czekam na tych slayerów :)

Acha... no i może ten mech zamiast liści... gąbka by już chyba jednak lepiej wyglądała.
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Rakso_The_Slayer pisze:Acha... no i może ten mech zamiast liści... gąbka by już chyba jednak lepiej wyglądała.
Właśnie to jest problem z robieniem drzew z liśćmi ;)

Dioramka fajnie, ale na początek. Czuję lekki niedosyt jak patrzę na jeden smętny drybrush na piasku. Przydałoby się tchnąć w to trochę życia (oczywiście poza figurkami :P ). Podoba mi się ta kłoda, która jest również na podstawce.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Jak dla mnie to piekielnie dobra robota.Kłoda z wycięciem super =D> .

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Hmm... Drut jest nie do przyjęcia! Zaszpachluj go i pomaluj again, a będzie lepiej. Tak to jest całkiem ok ;)

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Na drzewku mech
Zapiera dech!

Resuscytacjaaa!
:wink:

Zajrzyj do tego sklepiku: http://modelarski.martel.pl/index.php?m ... c7eb845a26
i oblukaj produkty f-my Polak. To akcesoria modelarstwa kolejowego, pozwalające zrobić prawie realistyczne modele roślinności. Przenieś się na wyższy poziom dioramowej twórczości. :D
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Dioramka robi wrażenie:) Ale niestety ten drut psuje wrażenie na zbliżeniach:)

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Tak naprawdę model ten był zaczęty jakiś rok temu, jedynie, co dokończyłem to laskę i złote zdobienia. Twarz miała mniej więcej odzwierciedlać ubiór, ale póki co nie mam ochoty przemalowywać twarzy, kiedy jeszcze cała armia stoi w kolejce. ;-)



Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ekstra figurka! Co to za model? Bardzo ładnie wyszedł metal i zielone podświetlenie. Tym, że zacząłeś go rok temu, się nie przejmuj, ja jeden klocek krasnoludów już chyba dwa lata maluję :wink: .
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Model to Ejhn de Vanth z systemu Confrontation - nieumarli z Acheronu :wink:

Awatar użytkownika
Lady Mayer
Wałkarz
Posty: 82
Lokalizacja: lanca ci w...
Kontakt:

Post autor: Lady Mayer »

Trzeba przyznać że model elegancki , zwłaszcza z takim malowaniem :wink: gratsy, wygląda naprawdę zacnie :D
"Żarty na bok, jak powiedział król Dezmod, gdy wśród uczty goście nagle zaczęli sinieć i umierać. "
A.Sapkowski

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajny figs i malowanie. Fajna niebieska morda z tyłu i nie tylko...

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

wreszcie jakaś konfra, mają tyle genialnych modeli, aż dziwne że tak rzadko się pojawiają:/ fajnie pomalowany figs;]

BAAGRRAA
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: BAAGRRAA »

Malowanie stoi na dobrym poziomie. Podoba mi się różdżka czarodziejki. I przy okazji "ten zielony efekt" pomiędzy jej dłoniami.
Zapraszam do komentowania
Savage Orc Armybook - http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=37&t=31550

ODPOWIEDZ