I lick my brush

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

I lick my brush

Post autor: Rapta »

Troche nowosci ode mnie (w sumie z zeszlego miesiaca, ale dopiero teraz udalo mi sie sfotografowac). Wieczorem kolejne fotki, a poki co Aenur w klimacie WE i Sorka do kompletu poprzednich dark elfow.

Obrazek
http://www.coolminiornot.com/229011

Obrazek
http://www.coolminiornot.com/229010

Jeszcze link do Morathi, ktora malowalem jakis czas temu, ale nie zdarzylem jej zrobic dobrych fotek.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Eh... no jak dla mnie przejścia są eh... nie do podrobienia :P
10/10

Awatar użytkownika
dargo000
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: dargo000 »

Robota oczywiście na najwyzszym poziomie :) Mam jescze pytanie jak robisz te duze plaskie kamienie? bardzo mi sie podobają.

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Całość świetna, a płaszcz czarodziejki to mistrzostwo. Wypas.
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Przepiękne!
A te skałki, to myślę sądzę i uważam iż są to... skałki z masy typu mullitpult( kurde, jak to się pisze?). Najpierw rozwałkowujesz, potem łamiesz i tada!

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Eh...świetna ta wiedźma, wygląda dokładnie tak jak powinna, nic dodać nic ująć. Mam nadzieje że kiedyś uda mi się dojść do takiego poziomu..:/

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

no co tu dużo mówić, jak zwykle prace pierwsza klasa =D>
Aenur ma bardzo fajny klimacik, ostrze wygląda super, ciekawy spód płaszcza no i bardzo elegancka, podkreślająca klimat figurki podstawka.
Wiedźma też super, jedynie jaszczur mógłby być nieco bardziej dopracowany i bardziej zróżnicowany kolorystycznie (chodzi mi o skórę oczywiście), ale i tak obie prace wypas.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Rapta powracasz w wielkim stylu!!! Gratz!!

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Wypas, ale nie mogę się doczekać wypowiedzi marka, czy tam vegi.

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Dzieki ludzje :)
dargo000 pisze:Mam jescze pytanie jak robisz te duze plaskie kamienie? bardzo mi sie podobają.
Gdybym mial miliputa to robilbym skalki tak jak to Rogatyszczur opisal :). Te zrobilem z pro create'a. Miedzy dwoma plytami cd(musza byc "nawazelinowane") sciskalem uformowana (mniej wiecej) w dany ksztalt mase. Potem jak wyschlo obrabialem nozem dodajac pekniecia i inne uszczerbki, a papierem sciernym wygladzalem brzegi.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Na stół OK ;)






=D> =D> =D>

Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 239
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: gildor_ »

Choinka, wymiatasz :P
Odechciało mi się malować WE lorda a miałem zamiar się przyłożyć.
Teraz widzę, że to bez sensu :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Po prostu bomba. Przejścia masakryczne. 6/6
Elf leśny, no po prostu zatkały mnie te wzory kwiatowe. no piękne ;D Co do kolorystyki, no wszystko zielone, co tu dużo gadać, lecz przejścia na najwyższym poziomie :)

Mam pytanie, robiąc np: tą osłonkę na łbie zimnokrwistego, jak uzyskałeś taki efekt kolorów? Jakie kolory użyłeś? Bo nijak do takiego efektu kolorów wymyślić nie mogę :)

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

No muszę przyznać, że ostro dowaliłeś, jestem pod wrażeniem. Aenur jest wyśmienity, dałem dychę na cmonie, ale jakby można było to dałbym i 11. Czekam na więcej spod twojego pędzla

Awatar użytkownika
ismael
Wodzirej
Posty: 670
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ismael »

Wow. Aenur miażdży =D>

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

Zmiażdżyło Mnie i zgniotło.... Full wypas... Brawo :lol2: Na GD pociśnij bo masz talent chopie =D>
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

huhu brawo :mrgreen:
aenur swietny przygladalem sie dlugo ale nie znalazlem zadnej pierdolki nawet do ktorej mogl bym sie przyczepic (a uwierz ze bardzo chcialem :P ) Ostrze wyszlo ci rewelacyjnie, tworz i wewnetrzna strona plaszcza tez rewelka
Przy magiczce widac ze nie napociles sie juz tak jak przy elfie ale tez jest fajna chodz juz nie tak bardzo. Jak dla mnie ciutke zbyt monokolorystyczna chodz widze ze starales sie zeby zaden kolor sie zbytnio nie wybijal to przydalo by sie cos co by przelamalo torszke ta kolorystyke bo same wlosy to malo ale i tak wielki szacun

zdradzisz jak malowales buty elfa?
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

no, aenuerm to ładnie poleciałeś, autentycznie nie ma się do czego przyczepić, odpicowany ładniusio;] fajny płaszczyk i mieczyk (mieczyk tak dobry że płaszcz wydaje się być o oczko niżej).
z ciekawości, ile mniej więcej czasu zajął ?
DE też niezła, kolorystyka fajna, tylko złoty niefotogenicznie trochę wyszedł:) ale jak do armii to brr będzie wyczes całość;]

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Przesadzony twój Aenur. Nie mam słow. Całkowita miazga!!

tomasso
Mudżahedin
Posty: 249

Post autor: tomasso »

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :shock:
I nic więcej nie powiem.

No dobra, powiem.
Jak zwykle pierwsza rzecz jaka przyciągnęła moją uwagę była podstawka, bo to ona jak dla mnie buduje klimat (i chodzi mi tu ogólnie o figurki).
NMM i freehand - no comment.
Bardzo, ale to bardzo jestem ciekaw - powiem więcej: porządam - kolorów na zieleń płaszcza. Jest po prostu wyśmienity, bajeczny, bajkowy, baśniowy, pastelowy, dobijający, zachwycający... i tak dalej ;) Z czymś mi się kojarzy... Może napiszę wiersz? Mam już pewien pomysł.

Bardzo klimatyczne tło... Skąd możne je zassać?

A, i to coś demonicznego na demonicznym koniu tototo to też jest świetne. Klimatu bardzo dodało to ostre coś wystające z ziemi.

A o czarce na coldone'ie; podoba mi się płaszcz (i to bardzo!) oraz kolorystyka łusek.

PS. Ej, ale naprawdę chciałbym się dowiedzieć kolorów płaszcza Aenura! =P~

ODPOWIEDZ