Galeria Imperium by Legion, up: artyleria

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Re: Piechota Imperium

Post autor: Rasti »

Świetna armia =D> =D>

Z wielką chęcią zagrałbym z nią na stole ;)

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Ładna armia. Strasznie szwabska.

Może by tak jeszcze przysiedzieć i pocieniować orzełka na sztandarze? Dodałoby mu to 'mocy' :D
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

świetnie pomalowany kawał armii
Brawo =D>
]arrrr

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Może by tak jeszcze przysiedzieć i pocieniować orzełka na sztandarze? Dodałoby mu to 'mocy' :D
Próbowałem, co widać na jego prawym skrzydle, szybko zarzuciłem ten pomysł bojąc się, że coś sknocę. Minie pewnie jeszcze kolejne pół dekady zanim się nauczę ;)
Vae victis!

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Jak się nie przewrócisz...

Mimo wszystko próbuj, może w końcu się uda ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

fajowo ci to wyszlo,widzę,że pomieszałeś bitsy i wyszły super klocki.te figurki Perrego są całkiem udane,nawet lepsze niż gw.ten kurak na szmacie mnie rozśmieszył,swojej milicji coś takiego zrobię.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Hmm rzeczywiście obie formy poprawne :) Ale to nic w porównaniu z tłumaczeniem z HOM&M III Halabardierzy :P

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

http://www.drachenfels.pl/index.php Na tej stronie można znaleźć ze 20 szablonów budynków do wydrukowania a potem do wycięcia i sklejenia. Polecam.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

W ramach przygotowań do 8 edycji, dokonałem rewitalizacji moich strzelców ;) ustawiłem w dwa szeregi, zrobiłem solidne podstawki i poprawiłem niedoróbki.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zapraszam do komentowania!
Vae victis!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Co za potężny movement...
No ale na stół oddział bardzo ok ;)
Białe spodenki coś słabo na tych zdjęciach wyglądają.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Mhm - spodenki wyglądają nie jak cieniowane, tylko jakby się podkład przebijał. W ogóle biały to bardzo niewdzięczny do malowania kolor.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

bem pisze: W ogóle biały to bardzo niewdzięczny do malowania kolor.
Bardzo, zwłaszcza jak chcesz uzyskać połączenie brudu na placu boju i nieskazitelnej bieli.Spoko regiment choć poprzednie bardziej mi pasowały.

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

grabz pisze:Bardzo, zwłaszcza jak chcesz uzyskać połączenie brudu na placu boju i nieskazitelnej bieli.Spoko regiment choć poprzednie bardziej mi pasowały.
Niestety prawda, sporo się namęczyłem nad dopicowaniem tych nogawek, a i tak jest średnio. Znacznie łatwiej się maluje pludry z jakimiś falbankami, a nie gładkie kalesony.
Vae victis!

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

fajny unit, trochę z tym bębnem to pod turnieje?? jest muzyk a może go nie ma :?: :mrgreen:
armia baaaardzo fajna, szkoda że ja mam ślimacze tępo w malowaniu i wychodzi spod ręki jeden unit na rok prawie (aktualnie tak to wygląda) :roll:
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Piękna armia, aż mnie naszło na pomalowanie czegoś z mojej, tym bardziej, że barwy trochę podobne (Wissenland :wink: ). Proszę o więcej :D
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Sympatycznie wyglądają twoi wojacy , szkoda tylko, że na lufach widoczne są linie podziału. Nie myślałeś o nawierceniu tych lufek?
Jednak oddział halabardników był fajniejszy moim zdaniem :)
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Nie myślałeś o nawierceniu tych lufek?
Myślałem, niestety na tym poprzestałem, boję się, że coś sknocę ;)
trochę z tym bębnem to pod turnieje?? jest muzyk a może go nie ma :?: :mrgreen:
Heh, nie grywam na turniejach, ale muszę przyznać, że przez chwilę takie myśli przeszły mi przez głowę ;)
Vae victis!

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Legionie, nie pękaj :) W białym metalu i plastiku rodem z GW to naprawdę trudno coś schrzanić, miętki jest...Kup sobie na przykład cuś takiego, używam ładnych parę lat i jestem zadowolony, a wierciłem nawet w ultrakruchym plastiku shortrunowych modeli zza wschodniej granicy :) :

http://www.martola.com.pl/pl144/produkt ... _hss_8_szt_

http://www.martola.com.pl/pl144/produkt ... 0_0_3_5_mm_

Tak przy okazji- można liczyć na kolejne oddziały piechoty z bronią drzewcową długą :mrgreen: ? czy raczej teraz wszystko pachnące prochem planujesz?
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Ergofob pisze:Tak przy okazji- można liczyć na kolejne oddziały piechoty z bronią drzewcową długą :mrgreen: ? czy raczej teraz wszystko pachnące prochem planujesz?
To halabardnicy z poprzedniej strony nie wystarczą? ;)
Raczej nieprędko, następni w kolejce są łucznicy z Perrego do Bretonni (do 8 edycji muszę ich przygotować masę ;) ), a później planuję "odświeżyć" rajtarów.
Choć przyznaję, że marzy mi się wielki regiment - horda pikinierów, ale to daleka przyszłość. Poza tym muszę znaleźć jakieś fajne figurki, włócznicy od GW są marni.
Vae victis!

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

No właśnie "halabardierzy" nakręcają oczekiwania :) Pikinierzy, mówisz :wink: ...
http://www.gamezoneminiatures.de/index. ... antry.html
Świetne figurki - mam tego inkwizytora [ i jakieś chaośniki, i gobliny :) ], jakość wykonania jest naprawdę wysoka...
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

ODPOWIEDZ