Galeria Imperium by Legion, up: artyleria

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Re: Piechota Imperium

Post autor: Rasti »

Fajowi, takie Imperium mi się podoba, a nie te pokraki z GW.
=D>

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

@ Rasti +1
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5


Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Wiesz co, świetna sprawa - szczególnie dobrze wygląda teraz ten sztandar z tym pawiem. Pasuje jak ulał. Oddział ze zróżnicowanymi podstawami wygląda naprawdę autentycznie... Natomiast trawę podmalowałbym na inne odcienie w paru miejscach suchym pędzlem, coby bardziej pole bitwy zróżnicować. Albo dałbym trochę pigmentu tu i ówdzie... Ogólnie - 9/10 za dobry pomysł i dobre wykonanie. Jeśli masz akurat 7 zł i czas , to możesz iść w nagrodę do knajpy - wypij bronka, coby pikinierom buty nie skrzypiały. Pozdrawiam!
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Ogólnie - 9/10 za dobry pomysł i dobre wykonanie. Jeśli masz akurat 7 zł i czas , to możesz iść w nagrodę do knajpy - wypij bronka, coby pikinierom buty nie skrzypiały. Pozdrawiam!
Hah, kiedy ja niepijący jestem ;) Dzięki za dobre słowa :)
Vae victis!

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

cudo ...co do grywalnosci to przydałoby sie kolejnych 25 :)

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

zajebisteee !!
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Ufff, i uporałem się ze wszystkimi, na deser została dwudziestka halabardników, którą można poniżej podziwiać.

W aktualnych realiach 20-osobowy oddział nadaje się tylko do odginania szarż przeciwnika ;) Więc na razie będę ich mieszał z plastikowymi delikwentami (o tymi - http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=537939#p537939 ), by uzyskać hordę, w przyszłości dokupi się więcej metali. Figurki firmy Artizan Designs, poza dowódcą, którym jest stary imperialny gwardzista.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na sztandarze, starym zwyczajem, drapieżne ptaszysko, obrazujące siłę i odwagę imperialnych żołnierzy - potężny cietrzew. Jak w przypadku pikinierów, inspirację wziąłem z krakowskich murów, eh, frihendy moją mocną stroną nigdy nie będą ;) ale chyba źle to nie wygląda.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 8 gru 2012, o 19:14 przez Legion, łącznie zmieniany 1 raz.
Vae victis!

Awatar użytkownika
nog
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: nog »

Indyk wyszedł dobrze 8) ,banner ładny,klimat jest.Imperialne chłopstwo wyszło swojsko.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

To nie indyk, to cietrzew! W dodatku potężny :mrgreen:

Świetny oddział. Takie imperium mnie się podoba, a nie jak te plastiki GW...

Awatar użytkownika
Orris
Mudżahedin
Posty: 276
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Orris »

Bardzo ciekawe modele. Freehand jest ładny. Pędzelkiem nie osiągniesz raczej jakości areografu :wink: . To, co mi się podoba w twoich regimentach to spójność i sztandary. Nawet jeżeli nie pomalujesz ich świetnie, to jednak pasują do siebie i w ten sposób wyglądają bardzo fajnie. Pomysł z ptakami - genialny. Sam chciałbym wpaść na jakiś ciekawy, wspólny motyw dla moich klocków. Czekam na dalsze prace 8) .

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Świetne modele :D . Maźnięte przyzwoicie, całość robi bardzo dobre wrażenie. Sztandar znakomity, na pochwałę zasługuje dobór wzoru i źródło inspiracji, nieco gorzej wypada wykonanie. Nie chciałbym abyś odebrał to jako czepialstwo ale w mojej ocenie przydałoby się, przy tak głębokich cieniach na czerwieni, zaznaczyć to na samym ptaszysku. Odnośnie pierzastego zaś, oko mogłoby być nieco mniejsze i skierowane lekko ukośnie ku dziobowi, nadałoby to nieco drapieżności. Tyle marudzenia :wink: , skopiować istniejącą ilustrację jest po wielokroć łatwiej niż przekształcić zdjęcie/rzeźbę na wzór graficzny, wybierasz sobie trudne zadania i pomimo pewnych mankamentów prezentują się znakomicie :) .
Ps.Cuś strasznie zagmatwałem :roll: .

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ciężko pocieniowac białego cietrzewia... Sam pomysł na ptaka oraz odwzorowanie świetne =D> . Oddział prezentuje się znakomicie, faktycznie lepiej niz figsy z GW. Malowanie adekwatne do figsów :D .

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Rasti pisze:To nie indyk, to cietrzew! W dodatku potężny :mrgreen:
Heh, indyk ma tą zaletę, że jest łatwiejszy do wymówienia, bez łamania sobie języka, np.:
"Indyki do boju!", ale z drugiej strony: "(potężne) Cietrzewie do boju!" ma swój urok i chyba przy tym pozostanę :D

Obaczymy jak im pójdzie na sobotnim turnieju ;)
grabz pisze:Nie chciałbym abyś odebrał to jako czepialstwo ale w mojej ocenie przydałoby się, przy tak głębokich cieniach na czerwieni, zaznaczyć to na samym ptaszysku.
Nie będzie to tak odebrane ;) to prawda, z resztą ktoś już mi zwracał na to uwagę, kiedyś. Cieniowanie frihandów to jednak wyższa szkoła jazdy, może następnym razem.
Vae victis!

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Malowanie bardzo przyzwoite ale ogolny "feeling" unitu rewelacja! Ptaszysko klimatyczne i nadaje bardzo wdzieczny wyglad imperialistom.
Swietny unit. Czekam na wiecej :)

BAAGRRAA
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: BAAGRRAA »

Znakomicie pomalowane figurki, fajne ozdóbki na podstawkach i super PTAK. BRAWA =D> =D> =D> =D>
Zapraszam do komentowania
Savage Orc Armybook - http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=37&t=31550

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Świetne malowanie i ładne modele, wymiarowo pasują do WFB o wiele lepiej niż Perry Miniatures, których, swoją drogą, też kupiłem i zamierzam z nich zrobić skromną hordę :wink: Swoją drogą, zainspirowałeś mnie, by po dłuuugim czasie wrócić do Imperium :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Ostlandzka Liga Rycerska
Czyli nowy-stary oddział rycerzy pod przewodnictwem sigmaryckiego kapelana. Stały element wszystkich moich rozpisek w ostatnich latach. Cudów chyba nigdy nie zwojowali, ale jak się nie ma co się lubi, to...

Gdy zobaczyłem jak "piękne" modele wydało GW wraz z reedycją Imperium, jeszcze intensywniej zacząłem ich malować (jak tylko przestałem krztusić się ze śmiechu po ujrzeniu rycerzy na kuropatwach uzbrojonych w "kawaleryjskie halabardy"). Założenie było proste: miało być różnorodnie, kolorowo, niebrzydko i możliwie szybko pomalowane, stąd zapewne nie wszystko jest zrobione na najwyższym poziomie.
Oceńcie sami.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 8 gru 2012, o 19:20 przez Legion, łącznie zmieniany 1 raz.
Vae victis!

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Bardzo ładni. :)
I do tego podstawki bardzo fajne.


Ech przez te wszystkie wasze malunki coraz bardziej mnie boli brak aparatu aby się pochwalić co ja zmalowałem. :/
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jest git. Tylko finalne rozjaśnienia na wierzchowcu kapelana mi nie podchodzą zbytnio...

ODPOWIEDZ