Galeria Imperium by Legion, up: artyleria

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Re: Piechota Imperium

Post autor: ainuin »

Super regon. Próbny pikinier w zielonym berecie jedynie ma coś z oczami, w hordzie nie widoczne ale indywidualnie jakoś dziwne.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

=D> =D> =D>
Oddział robi świetne wrażenie. Podoba mi się kolorystyka i sztandar.
Dobra robota :)

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

=D> świetni, model czempiona jakiej jest produkcji??
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No oddział fajowy ;)
Freehand troszkę kuleje, no ale na stole musi się dobrze prezentować ;)

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Nijlor pisze:=D> świetni, model czempiona jakiej jest produkcji??
http://artizandesigns.com/prod.php?prod=1739
Wszystko jest Artizana, no, właściwie nie wszystko, wśród żołnierzy kryje się jeden gejmsłorkszopowiec, może ktoś go wypatrzy :) Zaś sam dowódca jest szczególnie fajny z tyłu: ma przekozackie falbanki i kokardki na tym płaszczu.
Freehand troszkę kuleje, no ale na stole musi się dobrze prezentować ;)
Tia, choć wyglądają nieco gorzej, gdy na starcie dostaną po przekątnej purpurowym słońcem, a później zostaną zadeptani przez jakieś wysokie elfy (przykład z wczoraj ;) ).
Vae victis!

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Rewelacyjnie się prezentują. Przyjemnie popatrzeć.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Wspaniały, klimatyczny oddział, jak każdy w Twojej armii :)

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Kawał solidnej roboty, pomysł na sztandar świetny :D .
=D>

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Dawno nic nie pokazywałem (pewnie dlatego, że od pół roku opierniczam się jak dziki osioł ;) ), czas to zmienić. Na pomalowanie oczekuje cały wór figurek Artizana, na dobry początek zamieszczam pięciu gwardzistów, którzy uzupełnili regiment prezentowany na pierwszej stronie tego tematu.

Obrazek

Delikwenci "niestety" mają historyczne proporcje, co sprawia, że ich miecze są 2x mniejsze od tych GW. Poza tym, trudno mieć większe zastrzeżenia do modeli Artizan Designs, i kto by pomyślał, że na starość przerzucę się na metalowe figurki? ;)
Vae victis!

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

malowanie przyzwoite ale za zapaćkane ranty podstawek zasługujesz na tęgi ochrzan:D

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

zaje fajne figurki,troszke mniejsze niz gw bo widze po podstawkach,malowanie gites;),how much they cost?

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

malowanie przyzwoite ale za zapaćkane ranty podstawek zasługujesz na tęgi ochrzan:D
Ha, no tak, niestety brakuje mi podstawek i musiałem użyć jakieś stare z odzysku, były nieco zapaćkane. Na szczęście widać to głównie na zdjęciach ;)
zaje fajne figurki,troszke mniejsze niz gw bo widze po podstawkach,malowanie gites;),how much they cost?
Różnica w wielkości samych delikwentów jest minimalna, najbardziej to niestety widać po uzbrojeniu. Paczka 8 żołnierzy (4 rożne modele) kosztowała w kamracie.pl 45 złotych.
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2011, o 19:41 przez Legion, łącznie zmieniany 1 raz.
Vae victis!

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ja podstawki z odzysku nożykiem oskubuję z farby na rantach żeby takiego czegoś nie było;]

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Bardzo to dobrze wyszło. Artisan jednak się postarał, miecze- no cóż , paszą w sam razik , nie są to potworności GieWu, mi się bardziej podobają.... Co do tych boków podstawek, starczy sześciościankowy pilnik do paznokci dla kobit z drogerii- od wstępnej obróbki do polerki. Uratowałem tymi pilnikami już niejeden model... Trzeba pamiętać tylko, że jest to tzw mokry, najlepiej działa, gdy zwilżymy powierzchnię ścierną.
Nie odstąpiłbyś jednego niepomalowanego miecznika , Legionie- tego z brodą , o miecz opartego ? :) Tak pytam, bo może ci jakieś zbędniaki zostały :D
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Ja podstawki papierem ściernym atakuje. Modele ok takie w klimacie starych GS nieco, malowanie tez mi się podoba, zwłaszcza metaliki, co w przypadku GS jednak ważne;)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bardzo fajni, przydałyby się zdjęcia od zadka... Poprzedni regiment jeszcze lepszy =D> .

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Dodam tylko, że Legion to nie tylko świetny malarz, ale i świetny biznespartner ;) - jeszcze raz dzięki za szybką i sprawną transakcję 8)
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Struna
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Struna »

Prezentują się dobrze. jedyne do czego można się przyczepić to bark płynności i "plackowatość" na napierśniku.



Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Powoli posuwam się naprzód z malowaniem. Regiment pikinierów (pierwotnie prezentowany tu: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=652971#p652971) przeszedł małą reorganizację - doszło kilka figurek z pochylona bronią, w końcu jest ich 25. Poza tym dwóch wojaków zmieniło przydział i stanie się częścią grupy dowodzenia oddziału halabardników, który dopiero oczekuje na pomalowanie (i poczeka sobie jeszcze ;) ).

Heh, chyba w żadnej bitwie nie zwojowali nic, poza trzymaniem pozycji i daniem się wyrzynać, ale jak tu nie kochać takiego piknego oddziału :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 6 lut 2013, o 14:16 przez Legion, łącznie zmieniany 1 raz.
Vae victis!

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Są piękni! =D>

ODPOWIEDZ