Galeria Maćka, 22.09.2009 <warrior priest>

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maciek_89
Chuck Norris
Posty: 420
Lokalizacja: Legionowo

Galeria Maćka, 22.09.2009 <warrior priest>

Post autor: maciek_89 »

Witam,
w tygodniu doczekają się lepszych fot, w tej chwili takie ode mnie....
W sumie projekt na ebay, zobaczymy czy w końcu zaistnieje ;P
Proszę o opinie, nad czym nast. razem popracować, co poprawić.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

hmmm, czerwony rozjaśniałeś białym i Ci jakiś taki różowy wyszedł, czerwony czerwonymi lepiej , ewentualnie pomarańczami ale białym to ten kolor wychodzi nieciekawy :wink:

co on ma na głowie? taki czarny pasek? :D

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Bardzo fajny, choć IMHO ten czarny pasek imitujący włosy(tak mi się wydaje) nie pasuje, już lepszy łysy. Szaty mają świetne przejścia, choć jak wyżej Czopek napisał mogłeś dobrać inny kolor.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Słabo drewniane rękojeści wyszły, a IMO to jest tatuaż i fajnie wygląda.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

przejścia bardzo fajne, może się nie znam, ale ten biały z czerwonym mi się podoba :)
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

figurki priestów bardzo mi się podobają dlatego gdy widzę brzydko pomalowanego priesta to podoba mi się podwójnie nie bardzo
ten którego przedstawiasz wygląda fajnie ale nie podoba mi się ciemny kolor metalików... jak bym rozjaśnił...

ODPOWIEDZ