Studio "Czarny Kot" Galeria Jankiela i Yudo

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Re: Galeria Jankiela i Yudo

Post autor: Yudokuno »

no to szukam kogoś, kto mnie nauczy robić fotki :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Różnica jak między niebem a ziemią. Teraz widać urok figsów :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ale żeś Piter odstawił foty :shock: . Masakra normalnie, szczegółowość powala. A malowanie wcale na tym nie traci =D> .

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

ooo.... I widać,że wielki ptak był rozjaśniany drobnymi kropeczkami :d
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Na tych fotkach to widać każdą warstwę położoną :mrgreen:

Charioty fajne, chociaż ogółem kolorystyka fioletu do mnie nie przemawia. Jakoś po tym, jak zacząłem tak malować swoje pierwsze DE to mi podpadł ten kolor. U bestyjki ten turkus jest fajny.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

lol- kiedyś robiłem zdjęcia modelem- te które przedstawiłem są naprawdę słabe i robione 5 Megowym Olympusem który ma 9 lat :)... Obecnie zatrudniam dziewczynę która robi takie foto :)
Obrazek


sory za of top :)

Chodzi o to że Agnieszka pomalowała modele tak ,że można im zrobić takie zdjęcia i nie tracą ... i to jest ważne.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

ja mam Olka Miu Tough...
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

nowe pacynki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a do tego smoczek. Na życzenie klienta składany, z wmontowanymi magnesami:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Dyskowiec jest niesamowity! :shock:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Malowanie jak najbardziej na plus, ale imho podstawki odstają poziomem od reszty.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

podstawki na życzenie klienta. Lawa miała lśnić i świecić jak lawa,ale to w mojej koncepcji...
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Naviedzony pisze:Dyskowiec jest niesamowity! :shock:
Na żywo jeszcze lepszy :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

wracam po dłuższej przerwie. Malowane długo z powodu klęski żywiołowej:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Modele wyglądają ślicznie. Jedyne problemy z tłem zdjęć - wolałbym foty z ciemniejszym, choćby szarym. Tak jasne tło przekłamuje nieco odbiór kontrastów na samych figurkach.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

wszystkie tła się utopiły razem z mieszkaniem :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Schalazar
Mudżahedin
Posty: 211

Post autor: Schalazar »

Wszystkie modele pięknie pomalowane =D> Jedynie Teclis ma krzywą lachę :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

to stary Teclis, życiem trochę zmęczony :D

Szkoda, że tła mi się utopiły, bo na nich byłoby widać,że złoto mieni się różnymi kolorami, jak na wcześniejszym dyskowcu
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wstawiajcie ciutkę większe foty, będzie można lepiej zobaczyć figsy. To, co widać, wygląda zacnie =D> ...

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

I wykadrowanie nie zaszkodzi;p
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Yudo, co się stało z Twoim avatarem? Gdzie masz tego super rudego kocura w pralce? Uwielbiałem to zdjęcie i było już częścią krajobrazu tego forum wraz z Twoją rangą "Kotu w cynamonie" :D Dawaj go z powrotem, bo mi zawsze humor poprawiał! A i uwielbiam koty.

Odnośnie malowania: mogę tylko chwalić, bo ładnie są modele zrobione. Nie wiem, na ile to zlecenie, a na ile Twoja wizja, ale brakuje tu i ówdzie więcej kontrastu. Za to nadrabiasz dokładnością i detalami, no i freehandami.

Myślę też, że wolałbym ogony końskie w innym kolorze, niż umaszczenie albo jeśli brązowe - to w innym odcieniu.

Aha, gdy robisz zdjęcia oddziału pieszego, to ustaw go równo chociaż, co? ;)

Zdjęcia rzeczywiście nieco psują odbiór, ale i tak widać, że to staranna robota. Będą lepsze zdjęcia - więcej będzie można powiedzieć :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

ODPOWIEDZ