grejt słord

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

grejt słord

Post autor: loler »

malowanie skończone już jakiś czas temu ale teraz dopiero fotki zrobiłem
model tak na średnio szybko malowany
do zrobienia podstawka. I tu się zastanawiam jaką dać. Jakieś pomysły??
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
jak widać zdjęcia mają dużego bardzo zooma więc wszystkie niedociągnięcia są potęgowane ;-)

Awatar użytkownika
Paczek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174
Lokalizacja: Wołów. Karak Var

Post autor: Paczek »

niby niedociagniecia sa bardzo widoczne w zoomie a u ciebie sie nie dopatrzylem niczego, naprawde wielkie gratulacje :) swietny model =D>

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

niedociagniec nie widze, ale ogolnie to srednio mi sie podoba... ze wzgledu na kolorystyke, no i biedny sztandar ale malowanie jako malowanie jak zawsze swietne...

no moze "biedny" to zle slowo ale jakos mi nie podchodzi... tyl jest bardzo fajny a przod wogole do mnie nie przemawia mimo tego ze freehand ladny :P

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Brawo =D>
Co tutaj dużo pisać, jak model świetnie pomalowany. Przejścia nie widoczne nawet w przybliżeniu #-o
Jak wy to robicie.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Figurka bardzo fajna :) W prawdzie jak na Twoje możliwości można by się kilku drobiazgów czepić ;) ale nie ma po co. Naprawdę dobra robota =D>
Szczególnie podoba mi się toporek oraz wykonanie sztandaru (sam wzór też fajny chociaż ten orzełek mógłby być nieco większy i bardziej dumny, bo teraz to troche jak gołąb rozpłaszczony na szybie ;) )
Obrazek

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

dzięki za komentarze:)
teraz to troche jak gołąb rozpłaszczony na szybie ;)
;Dtaki był zamysł.

ale w sumie to masz racje :wink: Jak tak go sobie większego wyobrażę to faktycznie lepiej wygląda. No ale nic już nie będę zmieniał :wink:

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Technicznie bardzo mi się podoba. Kolorystycznie mniej...

I w zasadzie nie mam pojęcia co pisać dalej bo czepiać się na siłę nie ma żadnego sensu a jak kolorystyka Ci się "widzi" to w zasadzie figurka pomalowana bez zarzutu :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

To ja może po prostu zamknę się w jakiejś szafeczce i wraz ze swoją zazdrością spróbuję dojść do siebie...

Genialne! :) Jak zrobiłeś te metaliki?

Awatar użytkownika
Artek'sWorkshop
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artek'sWorkshop »

Dla mnie malowanie bajka. Sztandar jest naprawde niesamowity, tym bardziej że to NMM. Ale wdzie tu małe ale. Ta głowa, nie pasuje jest z byt mało hmm szczegółów jak na twoje malowanie. Myślę że spokojnie mogleś lepszą wybrać. No ale to kwestia gustu.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Technicznie jest bardzo dobrze =D>
Za to kolorystyka mi się nie podoba, za bardzo cukierowa jak dla mnie. No i nie jestem fanem NMM. IMO 'zwykłe' metaliki wyglądałyby dużo lepiej.
A co do podstawki to postaw go na bruku, a pomiędzy brukiem ze dwie kępki trawy.

:)

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Trzymasz poziom, gratuluję. =D> :wink:
,,Cynikiem jest być łatwo... ale nie każdy się na to odważy.''

Awatar użytkownika
Syrob
Warzywo
Posty: 11
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Syrob »

nie wiem czemu Wam się nie podoba malowanie, w końcu Carroburgscy(?) Greatswordzi są ubrani na czerwono jak mówi historia:) mi tam się podoba, choć twarz wydaje się jakoś niedoczyszczona z nadlewek, choć mogę się mylić, ale jakoś tak wygląda na tym zbliżeniu ta prawa żuchwa:)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

szkoda że to plastik, na metalu mógłbyś więcej poszaleć;]
na banerku przy tej skali detalu brakuje 3D na zieleni przy dużych liściach, w przeciwieństwie do reszty wyglądają na płaskie. taki detal z którym się sam kiedyś zetknąłem na bannerach;) poza tym freehand bardzo fajny, niestandardowy jak na battla:) czymś się wzorowałeś?
jak na greatsworda to bym mu chyba dał miecz zamiast siekiery i ciekawszą główkę, ta jest jakaś piracka:P
ale kawał dobrej roboty w każdym razie =D>
ja bym go widział raczej na płaskiej podstawce, piaseczek machnięty na jakiś brąz+pare kamyczków drobnych + trawka statyczna, coś prostego z jakimś detalem typu wbita strzała, tarcza czy nieśmiertelna czaszeczka:D

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Syrob pisze:nie wiem czemu Wam się nie podoba malowanie, w końcu Carroburgscy(?) Greatswordzi są ubrani na czerwono jak mówi historia:)
Malowanie się podoba, bo technicznie to bardzo wysoki poziom =D> =D> =D> , którego sam pewnie nigdy nie osiągnę.
Nie podoba mi się kolorystyka, a raczej użyte odcienie. Jak dla są zbyt pastelowe, zbyt cukierkowe.
:)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Technicznie super, ale ta czerwień jest IMO po prostu brzydka.

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

bo to jest taka wyblakła, sprana czerwień :P to jest zwykly żołnierz, do niego akurat taka czerwień pasuje

Nefarius
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Nefarius »

Też tak sądzę. Jak dla mnie kolor jest idealny do takiego żołdaka.

Całość ogólnie fajna. Podobają mi się spodnie i obraz na sztandarze. To oczywiście szczególnie bo cała reszta też jest świetna.
My Niebiescy jesteśmy jak orkowie tyle, że przed walką zamiast "WaaAaGhhhH" krzyczymy "RuuuuUuuch!"
http://www.niebiescy.pl/images/sygnatury/ruch_07.jpg

superkacek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: superkacek »

Łał figurka bardzo mi się podoba =D> :cry: szkoda że tak nie maluję.

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

a mi się właśnie kolorystyka podoba,ładniejszego nie znalazłem na cmonie znakomite dzieło...ile czasu to cudeńko ci zabrało?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Przypomnę tylko, że kolorystyka jest kwestią gustu. Jednym się będzie podobała mhrrroczna czarno-czerwona a innym oczojebna żółć z dodatkiem różu i zieleni...

"De gustibus non est disputandum"
Obrazek

ODPOWIEDZ