Galeria Skawenów Czaji

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Galeria Skawenów Czaji

Post autor: wiadrowod »

Witam :)
Chciałem tu zaprezentować malowane przezemnie figurki skavenów, od pierwszej malowanej przezemnie w życiu po kolejne :)
Mam nadzieje ze progres w malowaniu będzie widoczny.
Dzięki za Krytyke i rady :)

Tutaj zdjęcie skavena nr 1 (pierwsza w życi malowana figurka) ---> Zdjęcia

Tutaj zdjęcie skavena nr 2 ---> Zdjęcia

Z czasem figurek napewno przybędzie :mrgreen:

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Fajne te szczurki:) jakiegoś washa dałbym jeszcze na ogonki i uszka...i troszku na pyszczki.Warpston ładnie wygląda,na podstawce też bym dał kilka takich.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Jakbym je już gdzieś widział

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

ANtY pisze:Jakbym je już gdzieś widział

Czekaj, czekaj... Też mam taki dziwne uczucie :roll:

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

no co :P hehehe miał być temat o moich szczurkach, a zrobił sie ogulny :) jak widze nawet trafiony wiec swoje szkodniki przeniosłem tutaj :mrgreen:
w najbliższym czasie wrzuce poganiacza z batem i chwytakiem żeby uspokoić wasze prośby o coś większego ale to jeszce z dzień :) a teraz zmiatam do baru, łapy mi się trzęsą bo maluje od rana :)

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

De ja vu(czy jakoś tak)? :mrgreen:

Nie wypowiadałem się na temat tego drugiego. To że przydałby się wash to wiadomo. Oprócz tego jest spoko jak ktoś już wcześnie napisał: malujesz schludnie. To jest podstawa, reszty można się nauczyć.

No i oczywiście więcej prac.

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

oto kolejna moja praca, przepraszam za słabą jakość fotek :( ale niestety nie dysponuje lepszym aparatem, w realu wygląda naprawde dobrze
--->
1 Zdjęcia

2 Zdjęcia

3 Zdjęcia

4 Zdjęcia

5 Zdjęcia

dzieki wielkie za rady i za krytyke

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

Praca bardzo ładna. Spróbuj pobawić się cieniami i wshami.

Gunnila
Mudżahedin
Posty: 212

Post autor: Gunnila »

Brawo, widać już początki cieniowania.
Przyda się wash na większość elementów, jak na skavena trochę zbyt "sterylne" malowanie.
Rozcieńcz kroplę czarnej farby 3-4 kroplami wody i przejedź po metalowych elementach.
Dodaj kroplę brązowej farby i przejedź po wszystkich tkaninach i futrze. Powtarzać do uzyskania zadowalającego efektu :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

malowanie na kacu zaowocowało kolejna figurką... chyba zostane alkocholikiem jezeli takie figurki beda mi wychodzic po piciu ... strasznie mi sie podoba efekt mojej dzisiejszej pracy :)

1 - Zdjęcia
2 - Zdjęcia
3 - Zdjęcia
4 - Zdjęcia
5 - Zdjęcia

nastepny szczur musi poczekać chyba do weekendu do jakiejś imprezy i mojego kaca ...

Ps. sorry za kiepskie foty :( w realu szczur prezentuje sie genialnie !

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

Coraz lepiej. Bardziej mi się już podoba, niestety więcej nie mogę powiedzieć, bo zdjęcia są niewyraźne.

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

No nie :( Niektórzy to mają naturalny talent do malowania :( To nie fair :( ale figurki są oczywiście bardzo fajne :wink:
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

alkoholizm-niedobrze [-X
szczur-dobrze :)
a na kacu to radze odpoczywać

bo pić to trza umić

Nefarius
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Nefarius »

Śledzę temat od początku i przyznam szczerze co aktualizacja to widać postępy. Jeszcze tylko lepsze zdjęcia by się przydały i będzie wszystko dobrze.
My Niebiescy jesteśmy jak orkowie tyle, że przed walką zamiast "WaaAaGhhhH" krzyczymy "RuuuuUuuch!"
http://www.niebiescy.pl/images/sygnatury/ruch_07.jpg

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Szczurki spoko ale mógłbys zaczac wklejac zdjęcia (to naprawde nie jest trudne). nie lubie klikania w linki ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Zdjęcia są niewyraźne aby oddać to co malarz widział w czasie malowania. A teraz proszę o trzeźwiejsze zdjęcia :)
Obrazek

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

no jak pożycze aparat to porobie foty,a puki co bede sie starał robic tak żeby to jakoś ambitniej wyglądało :?

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

kolejny, ostatnijuż poganiacz :| jakoś nie jestem z niego zadowolony w 100 % strasznie niechlujnie wyszedł mimo że sie starałem :|
powiedzcie sami co sądzicie :?

1 - Zdjęcia
2 - Zdjęcia
3 - Zdjęcia
4 -Zdjęcia
5 -Zdjęcia

nie mówcie mi o washach :? już o tym wiem narazie czekam żeby zamówić paczke i washe też są na liście.

Nefarius
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Nefarius »

Nie jest źle, skombinuj czarnego washa i pacnij dłonie i stopy żeby porobiły się cienie w szparach między paluchami. Generalnie jest ok, czasami jak za bardzo się staramy wychodzi jeszcze gorzej. Sam to na sobie sprawdziłem.
My Niebiescy jesteśmy jak orkowie tyle, że przed walką zamiast "WaaAaGhhhH" krzyczymy "RuuuuUuuch!"
http://www.niebiescy.pl/images/sygnatury/ruch_07.jpg

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

wklej zdjęcia :P
Obrazek

ODPOWIEDZ