HE Hero z łukiem

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Muzyk
Mudżahedin
Posty: 221

Post autor: Muzyk »

W naszych kręgach już sie przyjeło "zimkowe przejścia", ale wiadomo, że nic do ciebie nie mamy Ziemas ;). Po pierwsze ni to nnm ni to drewniana zbroja, ale jak na pierwsze figurki nieźle, przejechałbym kilkoma glazeami i by było git, spróbujcie.

Pozdro!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wlasnei zastanawiam sie czy znizac sie do Waszego poziomu i zaczac sie poslugiwac stwierdzeniami " romanowa skromnosc" czy " kultura osobista ala muzyk" , ale odpuszcze sobie to ;) Pocieszam sie , ze kiedys z tego wyrosniecie - mlodzi w koncu jestescie ( tez mialem zdrowe porycia w Waszym wieku, co dziwne rozmawialem o Was z Dzikiem - powiedzial mi , ze po prostu zadziwiacie go co piszecie na forach , bo na zywo jestescie grzeczne , wporzo chlopaki )


P.S. Nie przejmujcie sie kiedys Wam to minie , kazdemu ta burza hormonow z czasem mija...


P.S.2 Zeby totalnie nie OT to powtorze po raz kolejny - ten NMM jest naprawde slaby... Dead wyjasnij kuzynowi na czym polega ta metoda...

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Ziemko pisze: bo na zywo jestescie grzeczne , wporzo chlopaki )
:lol:
A to Ziemko nie wiedziałeś, że przed monitorem to i Pudzianem możesz być? ;)
To akurat częsty przypadek hm.... "młodszego pokolenia" - przynajmniej w necie będę kimś :wink:
Oczywiście bez obrazy Panowie ;)

Co do figsów - jak na pierwszy raz - bardzo OK :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Niektorzy maja taki syndrom i nie sa mlodzi ;) Spojrz na Thuriona na forum niemily i opryskliwy ( choc ostatnio sie poprawil) , a na zywo wporzo ziaa ( no moze jest troch zadufany w sobie , ale kazdy ma wady)

Btw. Prosze moda o przeniesienie tematu do Plot i Mlot - nazwe dla nowego tematu proponuje " Jak ludzie zachowuja sie na forum , a jak na zywo"

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Spoko Ziemas ale np spojrzcie na plaszcz z tylu - chyba dosc plynnie zrobiony. Tak samo jestem wzglednie zadowolony z bieli - o ile na rekawach wyszla fajnie o tyle szata troche za wyrazista ale i tak jest spoko. dla mnie wyglada wszystko spoko :D. Bo nie od razu Golden DEMONA wymalowano ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Inaczej jesli mam oceniac przez pryzmat pierwszych fiugrek pomalowanych przez niego to jest zaj.....scie...

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

niepotrzebnie uczysz go od razu nmm, nmm albo dobry albo wcale, ten nie jest dobry, reszta jak na pierwsza figse świetne
pozdro dla przyszłego wymiatacza :)
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Muzyk
Mudżahedin
Posty: 221

Post autor: Muzyk »

[quote="Ziemko"]Wlasnei zastanawiam sie czy znizac sie do Waszego poziomu i zaczac sie poslugiwac stwierdzeniami " romanowa skromnosc" czy " kultura osobista ala muzyk" /quote]

Byłbym w niebo wzięty... :twisted:

Pozdro śmozdro, nie ma się co ciśnieniować!

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Jak dla mnie to bomba.
Przejscia wporzo bo po co lepsze :)
ogolny wyglad figurki tez ok :)

Awatar użytkownika
Muzyk
Mudżahedin
Posty: 221

Post autor: Muzyk »

Jak na herosa mogłoby być lepiej, ale chłopak dopiero zaczyna...

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

fajne fajowe jest a czy ot ważne czy NMM czy bez byle żeby była dobra technika no nie, i odpowiednio skomponowana, liczy tez sie dobranie kolorów tu wyszło bardzo ładnie a te rozjaśnienia to tez fajne wszystko od siebie pasuje i tyle na ten temat

ODPOWIEDZ